Kluedu.if.ua

КЛУбовецька ЗОШ І-ІІІ ступенів

Get Adobe Flash player

Дві дієві каденції сільського голови

   Вибори 2020: сільських рад не буде, а старост сіл затверджуватиме міська рада.

   25 жовтня - вибори до місцевих рад. Процес децентралізації, який розпочався в Україні ще у 2014 році, вже зачепив нас. Село Клубівці та 13 прилеглих населених пунтів з 25 жовтня 2020 року входитимуть у Тисменицьку міську ОТГ. Сільських рад не буде, натомість у кожному населеному пункті буде призначений староста.  Дві каденції сільським головою у Клубівцях був Богдан Іванович Рекетчук. За період його головування село змінилося. Коли керівником села обраний господарник, коли людина на свому місці, то результати очевидні. Ми запросили Богдана Івановича поспілкуватися з нами, озирнутися на пройдений шлях, підсумувати зроблене і зразу ж закочувати рукави, бо після завершення кандеції сільського голови (епохи голів сільських рад) прийдеться старостувати. Ми впевнені, що Богдана Івановича буде затверджено на цю посаду.

Дві дієві каденції

 Інтерв'ю з сільським головою Богданом Рекетчуком 

 

 

 

 

 

 

   1.Богдане Івановичу, в Україні йде децентралізація державної влади, ця реформа вже зачепила
нас, з 25 жовтня 2020 року наше село стало складовою Тисменицького ОТГ. Як ми розуміємо тепер зміниться дуже багато. Коротко змалюйте нам картину, як тепер відбуватиметься керівництво селом, чи збережуться основні структури (установи) в селі : сільська рада, клуб, бібліотека, театр, ФАП…?

– Сьогодні їду в Тисменицю по цих питаннях. Як тільки матиму інформацію, вас повідомлю.

2. Село дуже насторожено прийняло звістку про створення ОТГ. Як Ви вважаєте чому? Бракує інформованості? Чи приклад раніше створених ОТГ не є підбадьорливим?

– Розумію побоювання мешканців нашого села, вони бачать, що Тлумацька ОТГ є і вона занепадає. 

3. Кожне село мало свою команду, депутатський корпус, людей, які несли відповідальність за село, старалися, багато робили для села. Тепер ці люди не будуть задіяні у справах села?

– Команда збереглася та сама. Не буде тільки депутатського складу.

4. Тепер питання особисто до Вас. Як ми розуміємо, що такої посади, як голова сільської ради вже не буде. Колись були війти, потім голови, тепер приходить епоха старостів. Хочемо поговорити про ваше головування у селі. Ви обиралися на посаду голови сільської ради двічі. Пригадайте нам,  які це були роки?

– Мене обирали на посаду голови сільської ради у 2010 та 2015 роках.

5. За ці дві каденції що Вам вдалося зреалізувати у селі?

– Працювали командно з депутатами районної ради, з депутатами сільської ради. Результат очевидний: 1. Будівництво спортзалу. 2. Асфальтування дороги. 3. Освітлення вулиць. 4. Часткове каналізування. 5. Початок будівництва церкви. 6. Реконструкція старої церкви. 7. Встановлення пам’ятника Тарасу Григоровичу Шевченку та інше.

6. Керівна посада для декого виглядає привабливою і престижною. Насправді це – складна праця і велика відповідальність перед виборцями. Чи були у Вас моменти розчарувань та зневіри. Де черпали сили? Хто був Вашим першим помічником, порадником?

– Працювалося з охотою. Зроблена справа спонукала братися за іншу роботу. Розчарувань не було. З Божою поміччю та дієвою командою зробили в селі багато. Але є ще багато нагальних питань. Головне, як ви розумієте, є фінансування.

7. За Вашого мудрого керівництва село змінилося, осучаснилося, скрізь видно Ваше пильне око господаря та дбайливі руки. Що Ви відчуваєте, коли дивитесь на все зроблене?

– Повторюю, що робили спільно з командою та громадою села. Звичайно, приємно дивитись та бере гордість.

8. Ваше піклування найбільше відчуває школа. Ми дуже дякуємо Вам.

– Інвестиції в школу найрезультативніші, бо тут виховуються майбутні клубівчани. 

9. Нам дуже приємно, що Ви підтримуєте шкільну журналістику. Ви завжди відкриті до нас, радо спілкуєтеся з нами, ділитеся планами, задумами. Ми дуже вдячні Вам за відзначення та преміювання з нагоди 10-річчя газети. Ваші побажання шкільній редколегії.

– Хочу побажати вам на тій ниві багато нових зустрічей. Журналістика дуже гарна професія. І цінується у світі. Ця професія включає в себе декілька каденцій.

10. Богдане Івановичу, Ви без перебільшення керівник села, якого люди дуже поважають і хочуть бачити старостою села. Коли буде відомо про призначення старости? Ми підтримуємо і готові відстоювати Вашу кандидатуру на цю посаду.

– Дякую. Коли відбудеться Перша сесія ОТГ і будуть вирішені ці питання, я тоді вам все детально розкажу.

11. Віримо, що наступне інтерв’ю будемо брати у старости села Клубівці Богдана Рекетчука. Кажемо Вам велике ДЯКУЮ від всього колективу школи за добре батьківське серце і турботу. І до зустрічі у цьому кабінеті!

– Незалежно від того кого виберуть на посаду старости, я однаково залишусь в селі і буду працювати на його розвиток. Бажаю людям здоров’я в цей складний час і не забувати про безпеку, бо лікарні заповнені хворими.

   Принагідно інформую вас про те, що цеглу з старої школи вивезено на церковище, вона буде використана в будівництві нової церкви. На потреби Церкви сільська рада пожертвувала 1\2 частину приміщення колишньої колгоспної контори.

– Богдане Івановичу, розумію Вашу зайнятість, дякую за експрес-інтерв'ю нашій газеті. З Вами приємно спілкуватися і працювати. Перемог!

Євген ПРОНЮК, 11 клас