Kluedu.if.ua

КЛУбовецька ЗОШ І-ІІІ ступенів

Get Adobe Flash player

Середня освіта – Освітній портал «Педагогічна преса»

Хресна Дорога вчителів

   У Великий Піст кожної середи о 18 годині у нашій церкві правиться Хресна Дорога, якою йшов Ісус Христос на Голгофу. Цієї середи роздуми до стацій Хресної Дороги читали вчителі та сільська інтелігенція. Було дуже приємно бачити вчителів і вслухатися у їхні голоси. Вони читали дуже вдумливо та інтонаційно. Усі присутні глибоко пережили цю Хресну Дорогу. Правив отець Володимир Майданчук. По завершенні Хресної Дороги ми довго молилися на колінах за різні  намірення, просили Господа миру та духовного навернення нашій землі.  Дякуємо вчителю християнської етики Світлані Ярославівні Турик за допомогу в організації Хресної Дороги.

  

   На стаціях біля страждань Ісуса Христа ми роздумували про сьогоднішні страждання наших воїнів-захисників.

Запрошуємо роздумати разом з нами. 

   "Уявімо собі натовп людей, які оскаженіло кричать: - Розпни!», які б'ють, плюють, принижують Ісуса Христа на його останній земній дорозі, які збіглися, як дикуни, споглядати смерть, і їх не страхає біль, яку переносить ця людина, ні жах дивитися, як прибивають до хреста живі людські руки, ноги, ні Розп'яття людське, яке височить над їхніми головами. 

Їх засліплює лють і дикунство наповту, юрмиська, табуну... 

 Та раптом землю вкриває темінь, завіса храму роздирається надвоє, гроби відкриваються.... 

Ісус помирає на хресті... 

Це справді був Син Божий! – першими опам'ятовуються сотники. 

Це справді ми розп'яли Бога на землі! 

 І це все реальні події, не притчі, не легенди, не видумки. 

Ісус вмирає на хресті! 

Люди засудили і вибрали для Ісуса найстрашнішу і найганебнішу смерть. А засудили його: своїми наклепами, брехнею, очерненням,  осудом,  своєю заздрістю та лукавством. 

 Ісус помирає на хресті, щоб ми вздріли себе. 

Як часто ми стаємо юрбою, табуном, яку веде ненависть. І чи не ми чинимо засуд щоденно своєму ближньому осудом, брехнею, заздрістю...   Чи не ми споглядаємо досі розп'яття невинних убієнних душ і ховамося за завіси своєї байдужості, лінивості, матеріальних узд. А земля стогне від воїн, розбрату, плачу, від гріхів людства... 

А під хрестом стоїть Мати, котра народила, виплекала, виколисала на своїх руках Ісуса. А ми забрали Його, і розіп'яли. Забираємо щоденно. І не спішимо впасти на коліна перед Святою Богородицею і мовити: СПАСИ НАС! Господи, прости нас грішних!  (Роздум написала О. Пронюк)".

Марія-Анна ТУРИК, 8 клас

Світлини Людмили Палагіцької

 

3262439
Сьогодні
Вчора
Цей тиждень
Минулий тиждень
Цей місяць
Минулий місяць
All days
1166
5036
11967
3210487
116303
115476
3262439

Ваш IP: 54.80.1.73
Server Time: 2018-03-21 07:18:56
Счетчик joomla