Kluedu.if.ua

КЛУбовецька ЗОШ І-ІІІ ступенів

Get Adobe Flash player

Середня освіта – Освітній портал «Педагогічна преса»

Вітаємо Йосипа Дмитровича Карпіва з днем народження

  СЛОВО ПРО ВЧИТЕЛЯ

   "Мій учитель", – ці прості і водночас святі слова говорять про нього сотні, адже за багаторічну цілеспрямовану й наполегливу працю з-під крила Йосипа Дмитровича Карпіва ступили на широку життєву дорогу колишні його учні, теперішні вчителі, лікарі, підприємці, службовці, керівники установ.

   Мальовниче село Клубівці – це його мала батьківщина. Тут 5 січня 1946 року він народився. Широко відкритими дитячими очима вбрав він сонцем писану красу прикарпатської природи.

Навчаючись у Клубовецькій, а потім у Тисменицькій середній школі, проявив нахил до рідної мови і літератури, які йому привили Степан Михайлович Бат, Ярослав Олексійович Волощук.

Прагнення здобути знання привели його до Ужгородського університету, який успішно закінчив у 1969 році і був направлений учитель української мови і літератури Росохацької середньої школи Городенківського району. Пізніше переведений на посаду головного інспектора Тисменицького районного відділу освіти. З 1986 року свою трудову діяльність пов'язав з рідною школою. Спочатку працював заступником директора, а з 1991 року і до виходу на пенсію – директором. З його ініціативи школа була реорганізована в середню. Під його керівництвом зросла і удосконалилась матеріально-технічна база: створені нові навчальні кабінети, поповнився бібліотечний фонд, школа переведена на газове опалення. У 2004 році відзначено столітній ювілей освіти села і 10-річний ювілей середньої школи.

Пам'ятаючи, що школа стоїть учителем, Йосип Дмитрович створював умови для удосконалення творчого потенціалу педагога, формування його особистості з високим рівнем професіоналізму, методичної та загальної культури.

Та на яких посадах не працював би він, завжди з відповідальністю, виваженістю підходив до вирішення важливих питань у вихованні і навчанні підростаючого покоління.

Йосип Карпів – відомий краєзнавець. з 1960 року активний дописував газети "Вперед" Автор видань про Клубівці, місцеву школу, упорядник, співупорядник, редактор багатьох краєзнавчих збірників, альманахів учнівської творчості. За таку працю йому в 2007 році присуджено літературну премію імені Романа Федорова.

Ще працюючи в школі, Йосип Дмитрович поставив собі за мету зібрати в селі старовинні речі, одяг, гроші, гончарні вироби і відкрити краєзнавчий музей. В серпні 2010 року з участю широкої громадськості  було відкрито краєзнавчий музей. Йосип Карпів став його громадським директором. Цей культурно-освітній заклад з цікавістю відвідують учні та вчителі школи, жителі села, в ньому проводяться окремі уроки.

І щороку в пору золотої осені поспішають до вчителя його випускники, щоб віддати щиру шану, подякувати за уроки пізнання, мудрості, людяності.

Педагогічний колектив Клубовецької школи любить і шанує Йосипа Дмитровича, вони тісно співпрацюють. В стінах школи проводяться презентаціїйого книг, уроки історії у краєзнавчому музеї. А ще Йосип Карпів фотодокументує всі події, які відбуваються в школі і в селі.

Велика людська пошана йому – учителю, наставнику і дорогому клубівчанину.

Колектив Клубовецької ЗОШ І-ІІІ ступенів

 ПРЕЗЕНТАЦІЇ КНИГ ЙОСИПА КАРПІВА

На цісаревих іменинах...Читайте за посиланням...

Осене, застань мене в саду...Читайте за посиланням...

У зими на святі...Читайте далі...

Про золоту ляльку...Читайте далі...

У творчому саду Йосипа Карпіва...Читайте далі...

Історико-краєзнавчий нарис "Клубівці...Читайте далі...

10 років Клубовецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів... Читайте далі...

Осене, озвися спогадом щемливим...Читайте далі...

 

 

4630777
Сьогодні
Вчора
Цей тиждень
Минулий тиждень
Цей місяць
Минулий місяць
All days
3685
4353
12022
4585426
67609
170739
4630777

Ваш IP: 54.205.211.87
Server Time: 2019-01-16 13:52:47
Счетчик joomla