Друк
Категорія: Історія школи
Перегляди: 2585

   Сьогодні день філолога. Це свято вчителів і викладачів у сфері мови і літератури. Фіологічну освіту здобула і вже 20 років працюєте у Клубовецькій загальноосвітній школі учитенлем української мови і літератури Наталія Василівна Івасюк. А п'ять років Наталія Василівна обіймає посаду заступника директора школи по навчальній роботі. При такому дні та ювілею професійної діяльності, ми вирішилиій розговорити Наталію Василівну. 

– Наталіє Василівно, нас цікавить, чому Ви вирішили бути філологом?

 

 – Моя мрія стати вчителем була ще з дитинства. Спочатку я хотіла стати вчителем початкових класів, але у п’ятому класі моя вчителька української мови і літератури Марія Іванівна Бойко справила на мене велике враження і визначила мою подальшу учительську долю. Ця вчителька є прикладом для мене, я на уроках використовую деякі її методики.

– Що найголовніше у Вашій роботі?

– Найголовніше це – учні, яким я передаю свої знання та вміння.

–Чи подобається Вам учительська робота?

– Так, мені дуже подобається моя робота тому, що я працюю з учнями. Я дуже люблю дітей. Щоб бути вчителем треба любити дітей.

– Як Ви вважаєте, чому в Україні є таке свято День філолога?

– Тому, що філолог – це вчитель не тільки української мови. Філологи носії перш за все своєї рідної мови і, звичайно, повинні знати щонайменш одну іноземну мову.

–Чим для Вас є школа? Українська мова?

– Школа – це моє життя. Я школою живу вдома, всюди. Я приходжу додому і думаю про школу, про учнів. Завжди думаю про учнів, яких навчала.

– Чи важко бути заступником директора по навчальній роботі?

– Важко. Це все навчальна робота. Це успішність учнів, моніторинг навчання по всіх класах, це державні підсумкові атестації. Заступник повинен простежити успіх кожного учня. Вся робота з вчителями, методична робота та щоденні, поточні птання.

– Не шкодуєте, що займаєтеся більше керівною роботою, аніж вчителюванням?

– Спочатку шкодувала, дітей бракувало. Тепер за 5 років починаю привикати, тут великий об’єм роботи, велика відповідальність за дітей, за школу, колектив. А діти у нас найкращі, для них стараємося.

– Яким був для Вас 2016-2017 навчальний рік?

– Він дуже швидко пролетів. Клопіткий, насичений роботою. Але кожен рік нам приносить свої успіхи. Результати навчання учнів, відінники – це підсумок нашої роботи, це атестація вчителів. Якщо кількість відмінників зростає, значить і ми зростаємо.

– Чим Ви займаєтеся у вільний час?

– Я читаю книжки, вишиваю бісером. Вишила образ Богородиці з маленьким Ісусом, плаття для доньки Божени.

- Чи займаєтеся творчістю?

- у дитинстві писала вірші, пейзажну лірику. Коли драматичний гурток очолював Василь Дмитрович Палагіцький грала у п'єсі «За двома зайцями» роль Галини. Мені сподобалося грати вистави. Та це потрібно було розвивати.

- Ваші побажання учням.

Хочу побажати старанності, впевненості, вперто йти до своєї мети, бути наполегливими. Я бажаю всім успіхів у навчанні, гарного відпочинку і всім міцного здоров'я.

- Ми вітаємо Вас з професійним святом, дякуємо за гарне спілкування. Бажаємо Вам великого щастя, радості від роботи і школярів, здійснення мрій.

Інтерв'ю брали Богдана ШЕШУРАК, Маарія-Анна ТУРИК, Тетяна КОХМАН, 7 клас

   Інтерв'ю з Наталею Василівною було дуже цікаве і корисне для мене, бо я теж думаю стати філологом. Наталя Василівна дуже цікава і щира людина і добра вчителька. Мене дуже здивувало, як Наталя Василівна , коли у неї так багато учительської і керівної роботи, знаходить час на вишивання та читання. Ще новинкою було те, що Наталя Василівна грала у п'єсі «За двома зайцями» роль Галини.Спілкування з розусною та досвідченою людиною залишає гарні роздуми. Думаю, багато учнів будуть брати приклад з Наталії Василівни.

Марія-Анна ТУРИК, 7 клас