Друк
Категорія: Історія школи
Перегляди: 2318

   Помітивши гарні зміни у школі, ми вирішили взяти інтерв’ю у нашого директора Володимира Ярославовича Пронюка. 

– Володимире Ярославовичу, за період Вашого керівництва школа дуже змінилася, оновилася, з’явилися інтерактивні дошки, нові парти тощо. Скажіть будь ласка, хто сприяв оновленню матеріально-технічної бази школи.

– Цим змінам сприяли зусилля багатьох людей. Найбільше приклалися голова Тисменицької ради Роман Крутий, начальник відділу освіти Світлана Шарабуряк, Депутати Тисменицької ради Б. Палагіцький та Юрій Проценко, також чималий вклад у ці зміни внесли депутати Клубовецької сільської ради та сільський голова Богдан Рекетчук. Особливо хотілося б подякувати депутатам сільської ради, які найактивніше допомагають.

 

– Що планується ще змінити у школі (у плані господарської частини)?

– Перш за все варто сказати, що наша основна задача – це завершення будівництва спортзалу та  допоміжних споруд, Плануємо реорганізацію школи, де буде навчально-виховний комплекс, це по суті школа-садок.

   По-друге планується капітальний ремонт огорожі школи. Ми хочемо зробити все по-європейськи, щодо споруди старої школи, на мою думку, її потрібно знести тому, бо вона далеко не в ідеальному стані, я б сказав, що на даний момент вона перебуває майже в аварійному стані. Також у найближчому майбутньому ми плануємо, повне оснащення кабінетів сучасною комп’ютерною технікою, обладнати кабінет хімії та фізики демонстраційним обладнанням.

– Як учні можуть докластися до покращення нашої школи?

– Найперше, це берегти  те, що є, підтримувати порядок і, звичайно, використовувати обладнання  для навчання. 

– Володимире Ярославовичу нам, для нашого гуртку, дуже потрібен хоч один сильний комп’ютер, це реально?

– Я думаю це цілком реально. Будемо шукати кошти. Беру на себе зобов’язання.

– Декілька питань про навчання, зокрема  чи буде ЗНО у 9 класі?

– Наразі це тільки обговорюється, ще остаточного рішення не прийнято, в перспективі це буде запроваджено. Незалежно сертифікуватися будуть студенти вузів та вчителі. Доречно тут додати, що при вступі в магістратуру потрібні іноземні мови, тому саме на них ми зараз робимо акцент.

– У нас є інформація, що дати канікул змінено і вони мають бути кожного триместру, про це йдеться на сайті МОН України. Це вже узгоджено і діятиме у школах? 

– На даний момент це не більше ніж проект. Саме наша школа працює  за семестровою структурою. За цією структурою має бути не менше ніж 30 канікулярних днів.

– Коли буде здана в експлуатацію спортивна зала?

– Якщо чесно, дуже мрію про якомога  швидшу здачу в експлуатацію. Наразі на спорудження портзалу на цей рік маємо 250 тисяч. Це питання є більше пов’язане з фінансовим становищем, проте хотілося що б це сталося якомога швидше.

– Дякуємо вам за інформативне інтерв’ю. Ми залюбки приходитимемо до Вас за новою інформацією.

  Від директора школи ми отримали цікаву інформацію, Володимир Ярославович був з нами відвертим та дуже привітним. Це інтерв’ю допомогло нам отримати відповіді на питання, які нас турбували.  

Вероніка КОХМАН, Божена ІВАСЮК, 10 клас