Районна газета "Вперед"

    13 листопада 2018 року увійде в літопис клубовецької громади як день відкриття спортивного залу з допоміжними приміщеннями загальноосвітньої школи. Разом з тим, знаковий цей день і в масштабах району, позаяк Тисмениччина отримала найпросторішу спортивну арену обладнану як для занять фізичною культурою, так і вдосконалення спортивних навичок з будь-яких видів спорту. 

 

   З цієї поважної нагоди до Клубівців завітали почесні гості з району, області та навіть столиці, бо саме завдяки консолідації зусиль місцевого, районного, обласного й державного бюджетів шкільна родина отримала таку очікувану обнову: народний депутат України Михайло Довбенко, депутат Івано-Франківської обласної ради Михайло Королик, заступник голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації Ігор Пасічняк, голова Тисменицької районної ради Тетяна Градюк, голова Тисменицької районної державної адміністрації Іван Семанюк, заступник голови Тисменицької районної ради Ігор Федоришин, заступник голови Тисменицької РДА Степан Мандибур, а також депутати райради: Роман Крутий, Іван Тимчук, Михайло Юркевич, Ігор Іванишин, голова відділення Національного олімпійського комітету України в Івано-Франківській області Мирослав Карабін, сільський голова Клубівців Богдан Рекетчук, парох села отець Петро Скрипник, депутати сільради та члени виконавчого комітету.  

    Особливо раділи обнові школярі, педагогічний колектив під орудою директора Володимира Пронюка та вся громада села, позаяк школа отримала не тільки спортивний зал із сучасними роздягалками та санвузлами, а в двоповерховій добудові, з’єднаній із навчальним блоком Клубовецької ЗОШ І-ІІІ ст. перехідною галереєю, розмістилися ще ігрова та навчальна кімнати для наймолодших діток та учнів початкових класів, кабінет для бібліотеки.
    Тішилася громада, для якої просторий спортивний комплекс за відсутності в населеному пункті закладу культури слугуватиме мистецькою ареною для аматорів сцени та учасників художньої самодіяльності.

Оксана САКОВСЬКА

Друковано в районній газеті "Вперед". Світлини автора