Директор краєзнавчого музею Клубівців Йосип Карпів:   

   "Шкільна правда" протягом десяти років усебічно відображує шкільне життя, думки і мрії учнів, їх працю в колективі однолітків, їх навчання і заняття спортом, їх творчість у різних царинах мистецтва. Авторами різножанрових газетних статей і фотографій є хлопці і дівчата різного віку, члени гуртка юних журналістів, діяльність яких спрямовують досвідчений керівник гуртка Оксана Пронюк-Кузьма і директор школи Володимир Пронюк. Вони ж - ці юні журналісти - є активними учасниками шкільних заходів. Важливо й позитивно, що про все вони уміють розказати й написати. Ні одна шкільна подія не залишається непоміченою.

   На сторінках учнівського видання - зміст релігійних і державних, шкільних і родинних свят, незабутні зустрічі з цікавими людьми, організація навчальної і суспільно корисної праці, активізація позакласного читання, прилучення до пам"ятних скарбів рідного села.

 

А їх - цих сторінок - у кожному зі ста номерів від 16 до 28. Юні автори мають можливість утвердитися не лише в навчальній праці, але й у газетному слові, яке йде до читачів і залишається серед них.

   З існуванням "Шкільної правди" Клубовецька школа живе багатим духовним життям, якого не було до цього часу. Газета є дзеркалом благородних поривань молодого покоління клубівчан у майбутнє.

Йосип КАРПІВ, директор

краєзнавчого музею Клубівців