27 жовтня 1960 року вступила в дію нова школа, - читаємо в книжці Йосипа Карпіва "Клубівці" (Історичний нарис, сторінка 169). вона будувалася кілька років. Цеглу для неї привозили з Тисмениці із Вірменського костелу. Керував будівництвом директор школи Кравченко Павло Григорович.

   Художник Володимир Березний подарував педагогічному колективу школи картину "Клубовецька школа",  на якій увіковічнено на полотні два корпуси школи.

 

      У школі було шість класних приміщень і спортивна зала. Рівно 60 років школа служила клубовецьким школярам. З 1961 по 1989 рік це була Клубовецька восьмирічна школа. 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

    Наприкінці  1986 року почала діяти нова двоповерхова школа. Старші класи перейшли на навчання у новий корпус школи. Ця школа (старий корпус) обслуговувала початкові класи та дошкільну групу. Значно розширилася майстерня, зайняла територію двох класів та учительський кабінет. Активно використовувався спортзал. В одному з класів, прилеглому до спортзалу,  розмістилася бібліотека. У кабінеті, що біля майстерні, проводилися заняття гуртків, в коридорі на змагалися тенісисти. З 1990 по 1994 у Клубівцях мали неповну середню школу, а з 1994 року учні мають змогу здобувати повню середню освіту у Клубівцях.

   Останні десять років стінами школи поповзли глибокі тріщини, місцями провалювалася стеля. Навчання у школі ставало небезпечним. Всі початкові класи були переведені у другий корпус школи. Йшло будівництво спортивної зали та прилеглої будівлі. Невирішеним залишалося питання перенесення бібліотеки.

    У листопаді 2018 року відкрито нову спортивну залу та прилеглу будівлю, яка була зв'язана перехідною галерею з діючим двоповерховим корпусом школи. Заняття з фізкультури розпочалися у новому приміщенні. У добудову були переведені група продовженого дня, шкільна бібліотека та кабінет гурткової роботи.

   У 2019 році приміщення старої школи визнано аварійним. Класи з трудового навчання перенесені в спеціально підготовлене підвальне приіщення та приміщення колишнього поштового відділення, яке виділила сільська рада. У 2020 році приміщення школи було знесене. Рівно 60 років школа служила клубівчанам. Теперішнє покоління мріє, щоб на доброму шкільному грунті постав дитячий садочок та клубне приміщення для молоді. Віримо, що скоро оживе добре шкільне подвір'я.

Світлини Михайла ТУРИКА, 11 клас