Друк
Категорія: Випускники
Перегляди: 2552

   Навчаючись у фізико-технічному ліцеї я трохи скучив за  своєю школою. Останній раз я приходив у жовтні минулого року. Від своїх друзів я дізнався, що у школі багато змінилося. Завдяки газеті «Шкільна правда» та її журналістів я дізнався про різні події, такі як Шевченківські читання, похід до криївки, здобутки шкільної футбольної  команди та інші події. Ніхто з однокласників не сподівався, що я прийду до школи. У своєму класі я побачив певні зміни: поміняли кришки парт. З’явився дитячий майданчик біля шкільного саду і багато іншого.

 

 

    У моєму житті багато відмінностей від школи. Щодо виховних заходів то близько нового року був «верткп», сценарій якого написав один із третьокласників. В кінці лютого відбулися «козацькі забави». Зараз детально про них розповім. Це змагання подібні до тих, що відбувалися у нас в школі, але з більшими масштабами. Цей захід відбувався у спортзалі ІФНТУНГ. Брали участь усі групи ліцею (кожен курс має 3 групи), у групі по 30 осіб, а всього – три курси. Кожна група мала свою форму одягу. Наша група Л-11 (ліцеїсти 1 курс, 1 група) одягнула червоні шаровари і вишиту сорочку.

   Спочатку кожна група виконувала стройову пісню (конкурс пісні і строю). Дівчата кожної групи виконували танець під українську пісню. Далі були спортивні змагання з ярмреслінгу (настільна боротьба однією рукою), групи визначалися методом жеребкування. У естафеті брали участь: 2 дівчат, 2 батьків (бажано батько і мама)  та 6 юнаків. Також ліцеїсти перетягували канат, 2 і 3 курси піднімали гирю. Дівчата 2 і3 курсу змагалися з перев’язування ран. До «Козацьких забав» ми довго готувалися, відпрацьовували марширування. Журі визначило переможців.

   У другій декаді відбувалися Шевченківські читання. Ліцеїсти декламували вірші, співали пісні, моя група поставила сценку на поему "Відьма».

   За два дні мого перебування я замітив добрі зміни у школі. Хотів би щою вони продовжувалися.

Турик Олександр, ліцеїст групи Л-11