Уже минуло чимало часу, як у нашій школі було започатковано видання власної періодики під назвою "Шкільна правда". Газету творять учні під орудою Оксани Кузьми. У виданні "Шкільної правди"були задіяні учні мого класу: Шешурак Юлія - 2 роки виконувала обов'язки головного редактора, Пронюк Богдан довгий час був спортивним оглядачем газети, Волошин Іванна працювала як фотокореспондент, набирала тексти газети, здійснювала комп'ютерну верстку, Фігураш Тетяна - штатний кореспондент і автор багатьох цікавих матеріалів. 

 

       Цікаво було спостерігати мені, як класному керівнику, не лише на професійний зріст цих дітей, але суттєві зміни у їхньому світогляді, ставлення до оточуючих, зацікавленості у результаті своєї діяльності.

   Слід віддати належне Оксані Ярославівні, яка не лише об'єднала усіх дітей спільною справою, але й подбала про їхній вишкіл шляхом створення гуртка журналістики. Тричі на тиждень усі бажаючі учні нашої школи відвідували гурток і отримували ази цікавої і ще не зовсім знайомої і, можливо, майбутньої професії журналіста.

   Декілька слів хотів би сказати про мою ученицю Волошин Іванну, яка без перебільшення зростала як особистість разом з "Шкільною правдою". Ця неговірка і, в якійсь мірі, замкнута дитина завдяки роботі у редакції газети, розкрила чимало своїх талантів: освоїла комп'ютер і цифрову фототехніку, формулювати глибокі думки і висловлювати їх у письмовій формі, відкрито спілкуватися з людьми.

   Серед інших дітей мого класу, які працювали у "Шкільній правді" хороші адміністративні здібності проявила Юлія Шешурак. Богдан Пронюк, який закоханий у спорт, зокрема, футбол, навіть, планує обрати професію, пов'язану з фізичною культурою. Сподіваюсь, що і Тетяні Фігураш робота кореспондента також допоможе у виборі майбутньої професії, продовженні навчання в інших учбових закладах.

Володимир СИДОРИК, класний керівник 11 класу

Учіться добре, грайте у футбол, будьте активними, - Богдан Пронюк... Читайте за посиланням...

Я навчилася працювати в команді, - Юлія Шешурак...Читайте за посиланням...

Я набула досвіду роботи з людьми, - Тетяна Фігураш...Читайте за посиланням...

Я відчула відповідальність за свою роботу, - Іванна Волошин... Читайте за посиланням...

Цьогорічна команда попрацювала добре...Читайте за посиланням...