Друк
Категорія: Випускники
Перегляди: 1707

    04 травня у рідній школі зустрілися випускники Клубовецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. 2008 року випуску. У цьому класі було 24 учнів, перша вчителька Катерина Петрівна Турик, класний керівник Світлана Ярославівна Бруц, тодішній директор школи Йосип Дмитрович Карпів. За десять років багато змінилося у долях випускників. На зустріч прийшло дванадцятеро. Усі вони здобули освіту, вищу чи середню-спеціальну, та рідко хто працює за спеціальністю. Практично всі на тимчасових чи постійних роботах у зарубіжних країнах (Польща, Чехія, Італія, США). 

 

   До зустрічі випускники підготували мультимедійну презентацію шкільних світлин, яку переглянули у школі. На згадку зробили спільну фотографію у класі, в якому навчалися (нині це перший клас).   Колишні школярі, подорослілі та змужнілі, ділилися споминами, розповідали про свої життєві здобутки, чулися затишно біля своїх вчителів та наставників. Розмову продовжили біля святкового торта.

З розповіді першої вчительки Катерини Петрівни ТУРИК

   10 років минуло від останнього уроку в стінах рідної школи.Вечір подарував незабутні враження і приємні спогади, ми ніби ще раз повернули у дні нашої юності. Емоції складно передати! Радість зустрічі, ностальгія… Життя біжить, залишаючи прекрасні спогади, але пам'ять береже все найдорожче, дні, коли нам було 17. Таке враження, що ми і не розставалися! Усі змінилися зовні, але всередині залишилися тими самими, що і в шкільні роки. Шкода тільки одне, що не всі змогли приїхати чи прийти...

Наталія СОЛТИС (Фейсбук)