Друк
Категорія: Випускники
Перегляди: 656

   ФIЛЬМ "ВИПУСК 2020 КЛУБОВЕЦЬКА ЗОШ". Дивіться в Ютуб .

   Сьогодні останній дзвоник останній день навчання і нам, одинадцятикласникам, хотілося б трохи поділитися досвідом у школі і висловити подяку. Дорогі вчителі! Ми, одинадцятикласники, дуже вам велико дякуємо за ці проведені роки з вами. Це не передати словами. Які це круті і незабутні роки. От справді, дуже багато ви нас навчили. Досвіду багато нам передали. Школа це такі класні моменти. Дуже багато було смішних моментів. Правда, деколи було і не смішно, але зараз приємно згадувати всі моменти. Ми вже закінчуємо школу, попереду ще ЗНО, а далі ми йдемо у наступний період життя, період відповідальності, період, в якому ми стаємо самі відповідальні за своє життя.Так, школа - це частина нашого життя і зараз ми вже її закінчуємо. Не потрібно зациклюватися на школі, а рухатися вперед.

 

   Я зараз сиджу і згадую собі як багато було крутих, смішних моментів з однокласниками, з вчителями. Вчителі, ми знаємо, що завдали вам багато болю. Просимо у вас вибачення за все. І кажемо вам дякуємо, ви всі дуже круті і мудрі, продовжуйте в тому ж дусі, продовжуйте розвиватися і розвиватися разом з учнями. Ми всі разом будуємо нашу Україну. Україна починається з нас і школа - це частина шляху частина розвитку. Не забувайте, ми всі відповідальні за майбутнє України і за своє успішне майбутнє. Що ми робимо зараз те і чекає нас в майбутньому. Я вірю і знаю, що ми українці будемо успішні і школа кладе початок у наше успішне майбутнє. 

   Ще би ми 11-класники хотіли подякувати всім учням школи, з якими вчилися разом протягом цих щасливих і веселих 11 років. Учні - це невід’ємна частина школи. І знаєте, я так замітив що школа - це одна велика сім’я. Тому що першокласник і одинадцятикласник, і вчитель грають разом у футбол на спортивному майданчику. Це так об’єднює. От справді, було дуже багато в школі таких моментів, які запам’ятаються на все життя. Змагання, перерви. На перервах ми так багато грали у футбол, що нам і перерви не вистачало, ми з хлопцями могли ще і пів уроку пограти. Так, ми знаємо,що ми багато тікали додому з уроків, ми за це сильно вибачаємося.

  Я пам’ятаю, як у 9 класі ми з футбольною командою виграли 1 місце. Теж дуже круті моменти. Звичайно були і неприємні моменти, але зараз не про це. Ми зосереджуємося на позитивних моментах. Хлопці-одинадцятикласники, реально дякую вам за ці нереальні 11 років шкільного життя. Я люблю вас всіх. Ви пам’ятаєте дискотеки на перервах, які ми робити для всієї школи? Як це класно, як ми танцювали, веселилися. Школа це не тільки навчання, а і друзі, перше кохання, бійки, спорт.

   Ми всі так хотіли вийти на лінійку, особливо, ми одинадцятикласники Ми так хотіли вийти на лінійку з першокласниками. На жаль цього року ми не змогли вийти на лінійку, на свято Останнього дзвоника, закінчення навчального року. Шкода. Але нічого, це так мало бути, а значить так і треба. Це особливий рік.

   Ми так всі хотіли вийти з дому на вулицю до школи. Нам цього не вийшло зробити, але це і на краще, тому що ми навчилися цінувати моменти, проведені в школі з друзями, вчителями. Все, школа закінчилася. Тепер вперед до мрії, хлопці. Життя буде давати багато випробувань і нам потрібно їх витримати. Нам пора з школою прощатися. Це були прекрасні роки. І ще раз дякуємо всім вчителям, батькам, учням, всім тим, хто нам допомагав іти з класу до класу. Ми вас любимо, пам’ятайте! Всім учням школи хотілося б побажати, щоб цінували ці моменти в школі. Веселіться, вчіться, будьте позитивні, завжди прагніть вдосконалюватися, працюйте в тандемі з однокласниками, з вчителями і з всією школою. Працюйте як сім’я! І тоді буде все добре, буде все чітко, будуть перемоги, буде все, як ви хочете. Беріть ініціативу на себе. І не забувайте. ще попри школу теж треба вчитися.

   І ще раз ми вас любимо всіх Ми не можемо передати словами, як ми вас любимо. По швидше нам би хотілося вас обняти і поцілувати. Пам’ятайте, ми будуємо наше майбутнє з сьогоднішнього дня. Пам’ятайте. хлопці, першокласники, учні, вчителі, батьки і всі люди разом ми непереможні. Вперед до мрії!

Ігор САМБОРСЬКИЙ,

випускник  11 класу