Друк
Категорія: Випускники
Перегляди: 922

    ФІЛЬМ "ЩАСТИ ВАМ, ДОРОГІ НАШІ ВИПУСКНИКИ" дивіться в Ютуб.   

   Шановні вчителі, дорогі випускники! Сьогодні від імені усіх батьків хочу привітати усіх Вас з святом Останнього Дзвоника. Хоч останній дзвінок 2020 року є незвичним і сумним, проте для 11 класу хай буде незабутнім і особливим.

   Одинадцять років, як одна мить, вони пройшли, пробігли, промайнули... І здається, ніби вчора ми привели своїх маленьких дітей до 1 класу, де їх привітно і щиро зустріла перша вчителька Катерина Петрівна. Тому сьогодні, наша дорога, дякуємо Вам щиро за перші палички і букви, за те, що навчили наших дітей читати, писати і рахувати. Дякуємо Вам за турботу і ласку, за розуміння і терпіння, за всі Ваші старання виховати їх добрими дітьми. Велике Вам дякуємо!!! 

 Дорога наша Людмила Михайлівна! Ви були для наших дітей сім років гарним прикладом, щирим другом, відмінним педагогом.... Але сьогодні настав той час, коли доводиться відпускати своїх вихованців у світ дорослого життя. 

  Ми хочемо подякувати Вам щиро за Вашу турботу і ласку, за любов, за те, що Ви завжди вірили у наших дітей, завжди їх підтримували і допомагали їм у всьому. Хай Вони назавжди залишаться у Вашому серці, як добрі і старанні учні!

 

   Щиро дякуємо Володимиру Ярославовичу, Наталії Василівні та усім вчителям за кожен проведений урок з нашими дітьми, за кожне зернятко знання, яке Ви дали нашим дітям.

  Хай праця усіх вчителів завжди буде в пошані! Міцного Вам усім здоров'я, невичерпної енергії, старанних учнів та плідної праці. Щасливих і довгих Вам років життя!!!

Дорогі випускники!

   Сьогодні Ви останній день у школі як учні, завтра Ви уже будете як гості. Ви залишаєте стіни рідної школи, прощаєтесь з затишним класом, з дзвінкими коридорами, з усіма вчителями, до яких Ви дуже звикли і, повірте, за якими Ви будете сумувати. Попереду Вас чекає незвідана даль, доросле життя. Воно хоч і не просте, проте дуже цікаве. Нехай життя дарує Вам приємні сюрпризи, хай легким і сонячним буде Ваш шлях!

   Бажаю Вам, дорогі діти, успішно здати ЗНО, поступити, хто куди бажає і мріє, досягти своїх цілей і втілити їх у життя.

Ви - наше майбутнє, ми пишаємося Вами!

З БОГОМ В ДОБРУ ПУТЬ!!!

Іванна СТЕЦЮК, мама випускника Ігоря Стецюка