Зустрічі випускників нашої школи відбуваються часто. Чи не щороку. Чи двічі на рік. Цікаві, веселі, незабутні. Здавалобися нікого вже нічим не здивуєш: смачні страви, забави, спомини, смішинки, танці… А ці випускники здивували усіх! Повірте. Або просто перегляньте світлини.

  

    Ця неділя, 20 липня 2014 року, ввійде в літопис випускників1999 року, як день, що зустрів їх через 15 років.  Зустріч розпочалася ще ранком на Святій Літургії, коли згадували всіх поіменно перед Богом. О 16.00 – зустріч біля школи. Потім дорога до своїх однокласників Мокляка Володимира та Івасюка Василя, які дуже рано відійшли, молитва і спомини біля їхніх могил.

   А далі – фотосесія «Зустріч через 15». За роботу взялася майстриня фотосправи Юлія Лиса і ніби п’ятнадцяти років не було. Ті ж самі веселі, безтурботні.

Світлини світлі, яскраві, позитивні.

Це клас, який вчила Люба Іванівна Зубрицька, а потім кожного року у ньому був новий класний керівник. Нарешті Ярослав Михайлович Палетка допровадив їх до випуску. Клас дружний і веселий, 22 учні. Після 9 класу розійшлося в технікуми та училища - 4 учнів. Старостами класу були Людмила Пронюк (Палагіцька), Лесюк Ольга, заступником Марцінко Петро. Їм першим надали вітальне слово.

Отож, у цю липневу неділеньку у шкільні роки повернулися: Бабій Руслан, Баб'як Назар, Баб'як (Шелемей) Галина, Турик Іван, Парадний Ігор, Лесюк Ольга, Старчук (Турик) Наталія, Пронюк (Палагіцька) Людмила, Усач Надія, Пронюк Іван та Марцінко Петро. Організаторами зустрічі були Старчук Наталія та Лесюк Ольга. Практично всі однокласники проживають у Клубівцях, тільки Страчук Наталія в Охрирці (Сумська область) та Усач Надія в Івано-Франківську.

 До наступної зустрічі, випускники!

Бережіть у собі дитинство!

Фотоблог Юлії Лисої:  http://lysulka.blogspot.com/2014/07/super-pozytyvnyj-fotoset.html