Kluedu.if.ua

КЛУбовецька ЗОШ І-ІІІ ступенів

Get Adobe Flash player

Середня освіта – Освітній портал «Педагогічна преса»

Для мене з дитинства був прикладом батько

   "Коли ви подивитесь на цього хлопця, ви відразу відчуєте, що перед вами неординарна людина. Пізніше, коли ви більше дізнаєтесь про Назара, ви відчуєте, що це людина з великої букви, як у навчанні, так і за межами школи.  Дружній, лагідний, з прекрасним почуттям гумору, цей учень завжди розрадить вас у важку хвилину, завжди прийде на допомогу...  У навчанні він є одним з найкращих учнів школи. Показуючи високе досягнення у навчанні, він встигає брати активну участь у житті класу та школи. Слід відмітити його великі результати у олімпіадах з інформаціййних технологій, це перше місце у районі і друге в області.  Кажучи про Назара, не можна не згадати його серйозні заняття спортом, а зокрема, тенісом. Про це свідчать його високі результати та багаточисельні перемоги у різноманітних змаганнях на рівні села, міста, області, багаточисельні міжнародні змагання. Шкода, цього року одинадцятий клас закінчує навчання в нашій школі. Назара не забуду ніколи, мені буде бракувати світлості його очей, яскравості його посмішки, щирості його душі.  Буду дуже сумувати за ним, як за всім одинадцятим класом", - класний керівник Віктор Васильович Ткаченко.

Переможець олімпіади з образотворчого мистецтва

      Учениця 8 класу Наталія Ігорівна Турик стала переможцем І етапу Всеукраїнських олімпіад з образотворчого мистецтва - І місце та здобула ІІ місце в ІІ (обласному) етапі Всеукраїнських олімпіад з образотворчого мистецтва. Вітаємо, Наталочко! Натхнення тобі! 

 

 

 

Відмінники навчання за І семестр 2018-2019 н. р.

ВІДМІННИКИ НАВЧАННЯ

за І семестр 2018-2019 навчального року

Клубовецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Тисменицької районної ради Івано-Франківської області

 

Талановита, активна і цілеспрямована Тетяна Марцінко

   Випускниця Клубовецької ЗОШ І-ІІІ ступенів Тетяна Марцінко у гуртку журналістики відповідала за рубрику "Творчість учнів". Заохочуючи інших до творива, Тетяна зуміла розкрити свої таланти. Розповіді та вірші Тетяни Марцінко друкувалися у газеті "Шкільна правда". Її перо прибуджує у читача глибокі роздуми, вабить барвистістю та образним літературним мовленням. Це вже не дитяча поезія, це – визріла промова талановитої дівчини. У школі розквіт талант Тетяни. Ми добре знаємо її, як незмінну ведучу шкільних заходів, учасницю Шевченківських читань, учасницю районних та обласних конкурсів учнівської творчості. 

Чарівна та яскрава Оксана Овчарчин

   Є гарна традиція у гуртку журналістики проводжати випускників школи - гуртківців, колег по перу -  добрим словом. Багату творчу біографію у рідній Клубовецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів написала випускниця Оксана ОВЧАРЧИН. У гуртку журналістики займалася з восьмого класу, висвітлювала мистецькі події школи, ділилася успіхами спортивної школи танцю "Старденс", писала перші твори та поетичні рядочки. На шкільному сайті збережений весь творчий доробок учениці.

Відмінники навчання за 2017-2018 навчальний рік

ВІДМІННИКИ НАВЧАННЯ

за 2017-2018 навчальний рік

Клубовецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Тисменицької районної ради Івано-Франківської області

 

Інтерв'ю з Марією-Анною Турик

    Найактивнішим творцем учнівської газети «Шкільна правда», згідно підсумку за 2017 року,  стала учениця 8 класу Марія-Анна Турик. На другій сходинці рейтину ще четверо членів редколегії. Та наша сьогоднішня розмова про переможцю. Марія-Анна займається у гуртку журналістики третій рік. Відповідальна, добросовісна, щира. За  три роки набула досвіду інтрев'ювання, показала свою здатність оперативно висвітлювати події, пройшла добрий гарт, навчилася переборювати страх, переживання, несміливість. Багато читає, працює над словом. Марії-Анна ведуча рубрики «Краєзнавство», провела близько двох десятків інтерв'ю з цікавими людьми. Користується повагою та авторитетом серед колег, вболіває за газету, приносить свіжі ідеї, заохочує друзів та однокласників до співпраці.

Відмінники навчання за І семестр 2017-2018 н. р.

ВІДМІННИКИ  НАВЧАННЯ

 за І семестр 2017-2018 навчального року

Клубовецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Тисменицької районної ради Івано-Франківської області

 

Підсумкова шкільна лінійка

   Завершується І семестр 2017-2018 навчального року. 26 грудня у школі відбулася підсумкова шкільна лінійка. Директор школи Володимир Ярославович Пронюк висвітлив результати ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад та конкурсів серед закладів освіти Тисменицького району у 2017 році. У загальному підсумку наша школа здобула восьме командне місце. Це добрий результат для нас. 27-28 грудня у школі відбудуться новорічні ранки та шкільна коляда.

Відмінники навчання за 2016-2017 н. р.

ВІДМІННИКИ НАВЧАННЯ

за 2016-2017 навчальний рік

Клубовецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Тисменицької районної ради Івано-Франківської області

 

Наполегливості, перемоги і щасливого майбутнього

   Багато чудових учнів навчається у нашому 9 класі, багато з них наполегливо вчаться, готуючи себе до нелегкого, але свідомого вибору тієї однієї, бажаної майбутньої професії. Сьогодні з радістю пишу про Вероніку Кохман. Вероніка відмінниця, наполеглива у навчанні, вона прагне постійного самовдосконалення. Старанна, ніжна, ввічлива, завжди допоможе, порадить, відгукнеться на прохання, не підведе. Знаю, що вона вирішила пов’язати своє життя з англійською мовою. Хіба може не радувати? – Маю продовження себе у майбутньому. Недарма вчив, недарма старався, як можу! Другий рік поспіль Вероніка бере участь в районній та обласній олімпіадах. Другий раз завойовує перше місце в районі, а цього року і дванадцяте в області.

Вірити в себе і в свої сили

   Упродовж тижня редколегія газети «Шкільна правда» намагається розповісти про учнів, які представляли нашу школу на олімпіадах, конкурсах, змаганнях різного рівня та здобули гарні результати. Ці учні – активісти школи, відмінники навчання, яскраві творчі особистості. Сьогоднішня зустріч з ученицею 9 класу Боженою Івасюк. Нам вдалося віднайти Божену, вона саме готувалася до наступного уроку, але змогла викроїти хвилинку часу для невеличкого інтерв’ю. Божена відмінниця навчання. Вона активна і старанна дівчина, представляла Клубовецьку школу на ІІ етапі всеукраїнських олімпіад з української мови та літератури, учасниця літературних конкурсів ім.Т.Г.Шевченка, Петра Яцика тощо, показала гарні результати. Ведуча усіх заходів, організованих школою. Гарно декламує вірші.

Не ігнорувати всі можливості, які дає нам школа

   «Тетяна показує себе у різних амплуа. Тут вона впевнена ведуча, коли треба  емоційно декламує вірш, жвава учасниця шкільних вечорниць, то тонка художня натура. Творча, непередбачувана. Серед учнів користується популярністю, з нею прагнуть дружити, бо дівчина цікавий співрозмовник. Старанна, відповідальна, добре вчиться,» – так гарно відгукується про свою ученицю Світлана Миколаївна Дуридівка, класний керівник 10 класу. Як ви вже здогадалися, наша розповідь про десятикласницю Тетяну Марцінко. Тетяна - відмінниця навчання, представляє нашу школу на багатьох предметних олімпіадах. Переможниця ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з української та англійської мови.

Голос, який ми впізнаємо

     Сьогодні важко уявити молодь, яка не слухає музику чи радіопередачі. В навушниках найрізноманітнішого дизайну ми ходимо до школи, на роботу, виконуємо ранішню пробіжку і просто гуляємо. Кожного разу вмикаємо улюблену програму, де звучить сучасна, альтернативна музика, і голос ведучого чи ведучої обов’язково розповідає якісь цікавинки про виконавців чи їхні музичні композиції. Ведучих подібних програм впізнаємо по голосу. Хто має таку улюблену радіопередачу мене зрозуміє. Часто-густо буває, що ми не знаємо як виглядають такі ведучі, а от голос…

Напевне, я організована людина

   Школа багата цікавими та обдарованими дітьми. Кожен з них знайшов своє місце у різних напрямках діяльності від цікавих математичних логічних завдань до надзвичайного різнобарв’я творчих. Сьогодні ми говоритимемо про дуже активну і обдаровану ученицю-старшокласницю Оксану Овчарчин. Щира, відверта і добра людина, вона завжди іде на зустріч випробуванням і не здається! Вміє програвати і перемагати. Торує свій шлях у царині мистецтва. Активна учасниця всіх шкільних та сільських мистецьких заходах, співачка, танцюристка, спортсменка. Представляє школу на змаганнях та конкурсах, бере участь у драматичному гуртку, конкурсі читців. Досягла високих результатів у танці.

Відмінники навчання за І семестр 2016-2017 навчального року

ВІДМІННИКИ  НАВЧАННЯ

 за І семестр 2016-2017 навчального року

Клубовецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Тисменицької районної ради Івано-Франківської області

 

Займатися спортом, здобувати перемоги - радить ровесникам Назарій Данилюк

   Клубовецька школа славиться своїми учнями. Сьогодні ми висвітлимо історію одного із них – талановитого і старанного, впертого і цілеспрямованого, веселого і цікавого учня 9-го класу – Данилюка Назарія. Короткі біографічні дані:  Данилюк Назарій Олегович, дата народження 11 квітня 2002 р., житель села Клубівці, учень 9-го класу Клубовецької школи І-ІІІ ступенів, займається в ДЮСШ в міста Тисмениця. Назарій дуже цілеспрямований юнак, з чітко окресленим колом своїх інтересів. Знає чого хоче досягти і постійно удосконалюється. Хлопцеві звісно є з кого брати приклад, адже найперша людина, яка вплинула на вибір Назара, є його батько. В минулому активний спортсмен‑дзюдоїст, згодом тренер в Тисменицькій ДЮСШ по боротьбі дзюдо, а тепер виважений батько-наставник – Олег Ярославович Данилюк.

Висока оцінка керівнику школи

   Обласну премію Івана Косика отримав директор Клубовецької загальноосвітньої школи Володимир Ярославович Пронюк. Праця керівника помічена і високо оцінена. А це означає Клубівці виплекали молодого, амбітного, цілеспрямованого діяча в царині освіти. Нагородження та вручення обласної премії Івана Миколайовича Косика відбувалося в Івано-Франківській обласній філармонії. Кожного року обираються чотири діячі в галузі освіти і їх урочисто нагороджують медаллю, грамотою на грошовою винагородою.

Прикарпатських освітян відзначили премією імені Івана Косика

   На Прикарпатті відбувається обласна серпнева науково-практична конференція педагогічних працівників.

 22 серпня, у приміщенні Івано-Франківської обласної філармонії освітяни зустрілися з заступником міністра освіти і науки України Павлом Хобзеєм.    Конференція розпочалась із покладання квітів до пам’ятника  Івану Франку та вручення премії імені Івана Косика. Її вручили заступнику директора департаменту освіти й науки Наталі Микулі, директору Яблунівської школи-інтернат Фіцич Наталії  Юрівні, директору Клубовецької школи Тисменицької райради Пронюку  Володимиру Ярославовичу.

Відмінники 2015-2016 навчального року

ВІДМІННИКИ

 2015-2016 навчального року

Клубовецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Тисменицької районної ради Івано=Франківської області

 

Активісти учнівського самоврядування

Грамотою виконкому Клубовецької сільської ради Тисменицької району Івано-Франківської області нагороджується

Овчарчин Оксана

учениця 9 класу Клубовецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

за активну участь у культурно-громадському житті села, творчу та журналістську діяльність, значний внесок у розвиток молодіжного самоврядування у 2015-2016 навчальному році.

Наші досягнення у навчанні

Грамотами відділу освіти Тисменицької районної державної адміністрації нагороджується учень 9 класу Клубовецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Бойко Богдан Адрійович

за зайняте третє місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології

за зайняте друге місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання 

за зайняте третє місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії 

Нагороди нашим вчителям

Грамотою  відділу освіти Тисменицької районної державної адміністрації нагороджується

Івасюк Наталія Василівна

учитель української мови і літератури Клубовецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів за підготовку переможця у ІІ етапі  ХVI Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика

 

Наші успіхи у спорті

Грамотою Міністерства освіти і науки України, Івано-Франківського обласного  відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту, Департаменту освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської обласної державної адміністрації нагороджується

Команда Клубовецької ЗОШ І-ІІІ ступенів

за зайняте друге місце в обласному шкільному турнірі з футзалу на «Кубок НФК «Ураган» серед юнаків

Нагорода району

 Керівники Тисменицького району 25 травня нагоджували обдарованих дітей та їх наставників. Нам дуже приємно, що серед нагороджених є учень 8 класу Клубовецької ЗОШ І-ІІІ ступенів Данилюк Назарій. Переможців олімпіад, конкурсів, фестивалів, спортивних змагань та їх наставників нагороджували голова Тисменицької районної державної адміністрації Іван Семанюк, голова Тисменицької районної ради Роман Крутий, заступник голови Тисменицької РДА Степан Мандибур та заступник голови Тисменицької районної ради Ігор Федоришин. 

Переможці ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2015/2016 н.р.

Переможцями ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2015/2016 навчальному році стали такі учні Клубовецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів:

1.Українська мова та література

Івасюк Божена Романівна (8 клас) - ІІІ місце.

Марцінко Тетяна Андріївна (9 клас) - ІІ місце.

Переможці ІІ етапу VІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка

   За результатами ІІ етапу VІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу  імені Тараса Шевченка переможцем стала:

Івасюк Божена Романівна (8 клас) - І місце;

 

Переможці ІІ етапу ХVI Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

За результатами ІІ етапу ХVI Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика переможцями стали:

Івасюк Божена Романівна (8 клас) - ІІ місце;

Марцінко Тетяна Андріївна (9 клас) - ІIІ місце.

Велика подія

    Сьогодні бібліотекар Марія Дмитрівна Палагіцька принесла нам велику новину. У газеті "Журавлик" (м. Харків) №12 (275) за грудень 2015 року надрукували казку "Таємничий ліс" учениці 10 класу Клубовецької ЗОШ І-ІІІ ступенів Шешурак Юлії.  Ми дуже зраділи за Юлю, а ще більше, що "Журавлик" так оцінив нашу працю. Це вже друга казка наших учениць, які друкуються у цій газеті. Новина дуже приємна.  Ми дружно вітали Юлю і перечитували казку. Газета "Журвалик" дуже цікава, вона розрахована як на дітей, так і  дорослих У газеті вміщено багато творів школярів України.

Переможці І епату Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2015-2016 н.р.

Переможці

І епату Всеукраїнських учнівських олімпіад

з навчальних предметів

у 2015-2016 н.р. 

Журавлик поніс казку до читачів України

   Сьогодні зранку бібліотекар Марія Дмитрівна Палагіцька принесла гарну звістку: в газеті "Журавлик" (№11 (274) листопад, 2015) надрукували казку Надії Сондей, учениці 9 класу, яка називається "Зачароване болото". Журавлик поніс Надіїну казку до читачів України. Ця радісна новина зразу облетіла всю школу. Ми дуже раді за Надію, дружно вітаємо з першим виходом у світ. Бажаємо натхнення на нові твори та казкового настрою.

5086715
Сьогодні
Вчора
Цей тиждень
Минулий тиждень
Цей місяць
Минулий місяць
All days
5733
5661
23470
5024224
97747
138073
5086715

Ваш IP: 3.95.63.218
Server Time: 2019-04-18 23:55:12
Счетчик joomla