Kluedu.if.ua

КЛУбовецька ЗОШ І-ІІІ ступенів

Get Adobe Flash player

Середня освіта – Освітній портал «Педагогічна преса»

Талановита, активна і цілеспрямована Тетяна Марцінко

   Випускниця Клубовецької ЗОШ І-ІІІ ступенів Тетяна Марцінко у гуртку журналістики відповідала за рубрику "Творчість учнів". Заохочуючи інших до творива, Тетяна зуміла розкрити свої таланти. Розповіді та вірші Тетяни Марцінко друкувалися у газеті "Шкільна правда". Її перо прибуджує у читача глибокі роздуми, вабить барвистістю та образним літературним мовленням. Це вже не дитяча поезія, це – визріла промова талановитої дівчини. У школі розквіт талант Тетяни. Ми добре знаємо її, як незмінну ведучу шкільних заходів, учасницю Шевченківських читань, учасницю районних та обласних конкурсів учнівської творчості. 

 

   Творча біографія Тетяни Марцінко насправді дуже багата та різноманітна. Виразний слід на сцені залишили виступи дівчини у жанрі художнього читання. Це справжній театр слова, у якому Тетяна чулася легко, як вдома. Талановита, активна, цілеспрямована і дуже відповідальна, - такою ми знаємо Тетяну.

   Бажаємо Тетяні здійснити мрії, оволодіти улюбленю професією і мандрувати життям нерозлучно з творчістю, рука в руці, відчуваючи серцебиття Музи. Дякуємо, пишаємося! До нових сцен!

 Пропонуємо нашим читачам інтерв'ю з Тетяною МАРЦІНКО, взяте у лютому 2017 року.

Не ігнорувати всі можливості, які дає нам школа

«Тетяна показує себе у різних амплуа. Тут вона впевнена ведуча, коли треба емоційно декламує вірш, жвава учасниця шкільних вечорниць, то тонка художня натура. Творча, непередбачувана. Серед учнів користується популярністю, з нею прагнуть дружити, бо дівчина цікавий співрозмовник. Старанна, відповідальна, добре вчиться,» – так гарно відгукується про свою ученицю Світлана Миколаївна Дуридівка, класний керівник 10 класу. Як ви вже здогадалися, наша розповідь про десятикласницю Тетяну Марцінко. Тетяна - відмінниця навчання, представляє нашу школу на багатьох предметних олімпіадах. Переможниця ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з української та англійської мови.

 

Цього навчального року Тетяна представляла район на ІІІ етапі Всеукраїнських зманань. Активна учасниця україномовних конкурсів. Цього тижня у Тетяна обласна олімпіада з української мови. Бажаємо успіху Тетяні та запитуємо:

– Тетяно, які враження від олімпіад? Адже цього року ти брала участь на олімпіадах з семи (!) предметів.

– Хороші, я отримала масу досвіду. Все це мені пригодиться в майбутньому на ЗНО.

– Ти маєш хороші досягнення з багатьох предметів. Але сьогодні ми поговоримо про англійську мову. Як тобі дається мова легко чи треба докладати значних зусиль?

– Легко, але вона постійно потребує практики, додаткових занять. Щоб знати – треба використовувати її у побуті.

– Чи мрієш ти пов’язати своє майбутнє з англійською мовою?

– Так, в цьому я визначилася. Прагну стати викладачем. Маю плани поїхати за кордон, працювати там і розвиватися.

– В тебе тверда позиція в цьому питанні. Вірю, що так і буде. Що ти можеш побажати нашим учням?

– Не ігнорувати всі можливості, які дає нам школа, реалізуватися, робити все можливе для освоєння майбутньої професії. Бути активними у всьому, розвиватися всебічно.

Тетяна дуже цілеспрямована дівчина (підкорювачка Говерли) із окресленими завданнями. Це тішить, бо знаючи чого хочеш від життя обов’язково рухатимешся у тому напрямку. Ми вдячні учениці за бесіду.

Знаємо, що попри навчання Тетяна розвиває й інші таланти. Зокрема, Тетяна довший час займалася у Тисменицькій художній школі. «Часто на заняттях вона замріяно виводить ручкою на сторінках зошита. Я дозволяю, бо предмет у нас такий - творчий,» - ділиться Ірина Дмитрівна, вчитель художньої культури.

Тетянин голос у школі добре знають. Дівчина розкриває себе у творчості, як ведуча мистецьких заходів, а також сміливо береться за літературне читання. Глибоко проживає твори, уміє передати душу твору, відтворити емоційну картину.Недавно Тетяна Маріцнко була ведучою сільської Розколяди.

Гарно відгукуються про Тетяну вчителі.

«Мені випала нагода навчати Тетяну, - ділиться з нами Світлана Ярославівна, вчитель української мови та літератури, – дуже талановита, розвинута дівчина. Учасниця олімпіад з української мови та літератури ще від 5 класу. З кожним роком у неї все більше-і-більше досвіду, вона знає у якому напрямку треба допрацювати, удосконалитися. Тетяна найкраще у школі пише твори. Дуже чуттєва особистість. Вона представлятиме школу на ІІІ (обласному) етапі всеукраїнських олімпіад з української мови».

Елітою школи називає ученицю заступник директора школи з виховної роботи Світлана Василівна Татарин, підкреслюючи такі важливі риси як відповідальність, стараннність, активність. У Тетяни за словами керівника "чітка дикція, розвинутий естетичний смак і тонка творча натура".

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Жданюк Ірина і редколегія "Шкільна правда"

5239521
Сьогодні
Вчора
Цей тиждень
Минулий тиждень
Цей місяць
Минулий місяць
All days
897
3858
897
5203710
86506
164047
5239521

Ваш IP: 54.91.41.87
Server Time: 2019-05-20 15:27:14
Счетчик joomla