Kluedu.if.ua

КЛУбовецька ЗОШ І-ІІІ ступенів

Get Adobe Flash player

Подяка редакційній команді газети "Шкільна правда"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   Виконавчий комітет Клубовецької сільської ради, адміністрація та педагогічний колектив Клубовецької загальноосвітньої школи з нагоди відзначення 10-річчя місцевого друкованого видання "Шкільна правда" та Дня журналістики України висловили вітання та щиру подяку головним редакторам та активним творцям газети за період 2010-2020 років. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   Висловлюємо щиру подяку виконкому Клубовецької сільської ради, сільському голові Богдану Рекетчуку, директору Клубовецької школи Володимиру Пронюку за високу оцінку, відзначення та матеріальну винагороду засновникам, активістам, головним редакторам та наставникам місцевого друкованого видання «Шкільна правда» з нагоди 10-річчя часопису  та Дня журналіста України. Вручення нагород відбулося 21 жовтня 2020 року біля шкільної каплиці Пресвятої Богородиці. Нагоди вручали директор школи Володимир Пронюк та заступник директора з навчально-виховної роботи Людмила Сенко. У звя'зку з пандемією коронавірусу заплановане святкування ювілею газети відмінено. Однак гарною несподіванкою та приємністю була нагорода місцевої влади та адміністрації школи вчителів, випускників школи, активістів та ініціаторів шкільного часопису. Сьогодні шкільна преса представлена у друкованому виданні "Шкільна правда" (з 2010 року),  на шкільному сайті kluedu.if.uа ( з 2013 року), сторінці "Шкільна правда" у мережі Фейсбук (з 2017), сторінці Клубовецька школа в Інстаграм (з 2020). Об'єм роботи дуже великий. Ми раді, що наша праця помічена і високо оцінена сільською владою. Це гарна мотивація для нас, бо ми презентуємо школу і село, працюємо для всієї громади, як тут, так і за межами України. Читачі можуть ознайомитися з шкільними новинами, життям села, сільських установ: Церква, сільська рада, бібліотека, будинок культури, музей села, криівка УПА, ФАП. Є окремий розділ "Клубівчани", "Історія села".

   Подяки та матеріальні винагороди отримали:

1. Татарин Світлана Василівна

2. Карпів Йосип Дмитрович

3. Жданюк Ірина Дмитрівна

4. Палагіцька Людмила Ярославівна

5. Пронюк Івана Іванівна

6. Шешурак Юлія Романівна

7. Івасюк Божена Романівна

8. Турик Марія-Анна Романівна

9. Пронюк Євген Володимирович

10. Самборська Юстина Володимирівна

11. Шешурак Богдана Романівна

12. Турик Михайло Богданович

13. Кузьма Оксана Ярославівна - за діяльність як керівника шкільного гуртка журналістики "Ініціатива". 

   Дякуємо сільській владі та дирекції школи за підтримку шкільної преси. Плідна співпраця школи і сільської влади дає свої плоди. Відзначення активістів учнівської преси та учнівського самоврядування відбувається також наприкінці кожного навчального року. 

З вдячністю керівник гуртка журналістики Оксана КУЗЬМА

та редколегія учнівської газети "Шкільна Правда"