Наші досягнення у навчанні

Грамотами відділу освіти Тисменицької районної державної адміністрації нагороджується учень 9 класу Клубовецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Бойко Богдан Адрійович

за зайняте третє місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології

за зайняте друге місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання 

за зайняте третє місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії 

 

 Грамотами відділу освіти Тисменицької районної державної адміністрації нагороджується

учень 8 класу Клубовецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Данилюк Назарій Олегович

за зайняте друге місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики

за зайняте третє  місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики

 

Грамотами відділу освіти Тисменицької районної державної адміністрації нагороджується

учениця 8 класу Клубовецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Івасюк Божена Романівна

за зайняте перше  місце у ІІ етапі VI Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка з української мови і літератури

за зайняте третє  місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови і літератури

за зайняте друге  місце у ІІ етапі ХVI Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика

 

Грамотами відділу освіти Тисменицької районної державної адміністрації нагороджується

учениця 9 класу Клубовецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Марцінко Тетяна Андріївна

за зайняте перше місце у конкурсі творчих робіт і малюнка «Україна, в якій я хочу жити»

за зайняте друге  місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови і літератури

за зайняте перше  місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови

за зайняте третє  місце у ІІ етапі ХVI Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика

 

Грамотою відділу освіти Тисменицької районної державної адміністрації нагороджується

 учениця 7 класу Клубовецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Бойко Вероніка Іванівна

за зайняте друге місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики

 

Грамотою відділу освіти Тисменицької районної державної адміністрації нагороджується учениця 8 класу Клубовецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Кохман Вероніка Романівна

за зайняте перше місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови

 

Грамотою відділу освіти Тисменицької районної державної адміністрації нагороджується

учениця 9 класу Клубовецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Старчук Ірина Петрівна

за зайняте друге місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційно-комунікаційних технологій

 

Грамотою відділу освіти Тисменицької районної державної адміністрації нагороджується

Учень 10 класу Клубовецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Пронюк Богдан Володимирович

за зайняте друге місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання

 

ВИ - ГОРДІСТЬ НАШОЇ ШКОЛИ!