Kluedu.if.ua

КЛУбовецька ЗОШ І-ІІІ ступенів

Get Adobe Flash player

Середня освіта – Освітній портал «Педагогічна преса»

Вікторина "Українська мова у вінку слов'янських мов"

 

 

 

 

 

 

 

 

   21 лютого у 9 класі відбувся відкритий урок у формі вікторини"Українська мова у вінку слов'янських мов", присвячений Міжнародному дню рідної мови.

 

       21 лютого Міжнародний день рідної мови, також кажуть материнської мови. Це свято відзначають всі народи з 2000 року. Цього четверга мій 9 клас разом з класним керівником вчителькою української мови і літератури Самборською Надією Богданівною провели відкритий урок який був присвячений цьому святі. Цей урок був проведений у вигляді вікторини. Учнів поділили на дві команди.

   Перша команда "Промінь", командир - Кохман Богдан. Я була в цій команді разом з Федорак Ілоною і Безносом Русланом. Друга команда "Зіронька", командир - Кохман Тетяна. В її команді були Шешурак Богдана, Пронюк Євген, Гудзовський Андрій і Турик Михайло.

   Наше журі: директор школи Пронюк Володимир Ярославович і заступник директора школи з навчально-виховнох роботи Івасюк Наталя Василівна. Всього було 7 етапів, кожен етап оцінювався по різному.

   Були такі завдання: написати фразеологізми де є числівники, а іншій команді, де є частини тіла, завдання для командирів закінчити прислів'я, написати речення, де всі слова будуть починатися на однакову букву, прочитати уривок і згадати з якого він твору і ще багато інших завдань. Але ці мені сподобались найбільше.

   Всі завдання про своєму цікаві. Урок ми почали з перегляду презентації і слухали гімн української мови. А закінчився урок нічиєю, 20 балів команді "Промінь" і 20 балів команді "Зіронька". Перемогла дружба! А ще Ілона Федорак і Тетяна Кохман зіграли маленький діалог мами і дитини про материнську мову, а посередині гри Євген Пронюк розвеселив смішинкою теж про рідну мову. Дуже дякуємо Надії Богданівні за проведений урок і нашим журі що завітали до нас на урок. Цінуймо, вивчаймо і не забуймо рідну мову!

Марія-Анна ТУРИК, 9 клас. Світлини Марії ДУТКИ

4969469
Сьогодні
Вчора
Цей тиждень
Минулий тиждень
Цей місяць
Минулий місяць
All days
4520
5958
10478
4929653
118358
141341
4969469

Ваш IP: 34.229.97.16
Server Time: 2019-03-26 21:18:50
Счетчик joomla