Kluedu.if.ua

КЛУбовецька ЗОШ І-ІІІ ступенів

Get Adobe Flash player

Середня освіта – Освітній портал «Педагогічна преса»

Розпочався 2017/2018 футбольний сезон

   У неділю 22 квітня 2018 року розпочато 2017/2018 футбольний сезон. Пройшли ігри 10 туру на Першість Тисменицького району з футболу.  Наша команда грала на виїзді у селі Марківці з місцевою командою ФК "Марківці". Наша команда пройшла своєрідне тестування, відчутні зміни в команді,  прихід нових граків, команда ще незіграна. Дебютував у юнацькій ФК "Клубівці" Ярослав Атаманюк. У дорослій ФК "Клубівці" залишилося лише 4 граки з минулого року, склад команди повністю оновлено.

Змагання на першість школи з настільного тенісу

 Переможці шкільних змагань з настільного тенісу між учнями 5-8 класів (хлопці)

1. Турик Ігор Любомирович (7 клас)

2. Попадюк Татарс  (8 клас)

3. Штогрин Олег (7 клас) 

Переможці між учнями 6-8 класів (дівчата)

1. Федорак Ілона (8 клас)

2. Кохман Тетяна (8 клас)

3. Атаманюк Аліна (7 клас) 

Турнір пам'яті ветерана прикарпатського футболу Михайла Довжанина

   На запрошення Федерації футболу Хустської області юнацька футбольна команда «Клубівці» взяла участь у турнірі, присвяченому пам'яті ветерана прикарпатського футболу Михайла Довжанина, який проходив 17-18 березня в місті Хуст. У турнірі брало участь шість команд 2002-2004 року народження. З них:  дві команди зі Львова. команда-господарів з міста Хуст, команди сіл Іза (Хустський район), Клубівці (Тисменицький район), чемпіони Закарпатьської  області  команда з села Довге (Іршавський район).  Команди були поділені на 2 групи по 3 команди  у кожній. Футбольна команда «Клубівці» (юнаки) показала хороший результат, зайнявши 3 місце у турнірі.

Школярі хочуть знати спортивну біографію свого тренера

   Школярі хочуть знати спортивну біографію  свого тренера Ярослава Павліського. Попереднє інтерв'ю «Футбол - справа усього життя» ще більше розпалило їхню цікавість. Юнаки, котрі вже не уявляють себе без футболу, зустрілися віч-на-віч з людиною, яка все життя віддала футболу. Ярослав Михайлович Павліський - футболіст івано-франківського ФК "Спартак", тренер "Енергетика" заводу Геофізприлад, тренер ФК "Карпати" Брошнів, тренер ФК "Спартак" Угринів, тренер ФК "Сокіл" Бережанського енергетичного інституту, тренер Тисменицької ДЮСШ. На запитання, коли футболісти йдуть на пенсію, чи сходять з поля, відповів жартома: грають, поки коліна  не зітруться...

Триває ІІ етап футзального Кубку "Ураган"

    24-25 лютого 2017 року на базі Ямницького навчально-виховного комплексу відбулися чергові матчі ІІ етапу районного шкільного турніру з футзалу «Кубок «Ураган». Команда Клубовецької ЗОШ у вісьмірці сильніших команд району. Зараз період напруженої бороьби. Результати матчів та структуру ІІ етапу районного шкільного турніру з футзалу «Кубок «Ураган» дивіться у поданій таблиці.

Футбол - справа всього життя

   Є люди, які стають легендою ще за життя. Бо їхнє життя настільки багате, яскраве, насичене, активне та продуктивне, що розумом все це охопити нам не під силу. Лишень дивуєшся, як одна людина змогла скільки за життя всигнути. І це ще не все, попереду нові горизонти. Навіть, якщо тобі сімдесять. Героєм нашої розмови є Павліcький Ярослав Михайлович – тренер з футболу Тисменицької дитячо-юнацької спортивної школи.

Відбулися ігри ІІ етапу шкільного турніру "Кубок "Ураган"

   У неділю 18 лютого 2018 року на базі Ямницького навчально-виховного комплексу відбулися матчі ІІ етапу районного шкільного турніру з футзалу «Кубок «Ураган». У боротьбу вступили найсильніші шкільні команди. Команда нашої школи зіграла два матчі: Підліська ЗОШ - Клубовецька ЗОШ - нічия 1:1, Старолисецька ЗОШ - Клубовецька ЗОШ рахунок 4:1. 25 лютого продовження ІІ етапу турніру з футзалу на Кубoк "Ураган". 11 березня - 1/4 фіналу, 17 березня - 1/2 фіналу, фінал - 18 березня.

Вишкіл футболістів

 16 лютого  у Тлумачі відбулася товариська гра з футзалу між командами Клубовецької ЗОШ І-ІІ ст., Тлумацької ДЮСШ та Олешівської ДЮФШ в категорії U12. Матч між ФК Клубовецької ЗОШ І-ІІ ст. та Тлумацької ДЮСШ завершився рахунком 2 : 1,  ФК Клубовецької ЗОШ І-ІІ ст. та Олешівської ДЮСШ  рахунок 5-1.  Товариські зустрічі - добрий гарт футболістів. Склад команди Клубовецької ЗОШ: 1. Досюк Валентин (голкіпер). 2. Рекетчук Вячеслав, 3. Турик Ігор Л., 4. Андріїв Віталій, 5. Галайчук Арсен, 6.Федорчук Андрій, 7. Баб'як Борис, 8. Турик Ігор І., 9. Антошків Роман, 10. Грушецький Іван. 

Товариська нічия

 09 лютого  у Тлумачі відбулася товариська гра з футзалу між командами Клубовецької ЗОШ І-ІІ ст. та Тлумацької ДЮСШ. Сильнішу команду визначити не вдалося,  матч завершився у нічию, рахунок 8-8. У товариській грі брали участь учні 5-7 класів. Склад команди Клубовецької ЗОШ: 1. Кульков Богдан (голкіпер), 2. Штогрин Олег (капітан команди), 3. Турик Ігор Л., 4. Андріїв Віталій, 5. Галайчук Арсен, 6.Федорчук Андрій, 7. Баб'як Борис, 8. Турик Ігор І., 9. Грушецький Іван. Голи забив Олег Штогрин (8 голів).

Ми у четвірці 1/4 турніру з футзалу "Кубок "Ураган"

   03-04 лютого 2018 року на базі Ямницького навчально-виховного комплексу відбулися матчі І етапу районного шкільного турніру з футзалу «Кубок «Ураган». Визначилися ще чотири учасники 1/8 турніру з футзалу "Кубок "Ураган".  

 

Турнір з футзалу на "Кубок "Ураган"

   27 січня 2018 року в спортивному залі Ямницького НВК пройшли матчі І туру районного шкільного турніру з футзалу «Кубок «Ураган» Тисменицького району та Ямницького ОТГ. Змагалася група 1 – Клубовецька, Підліська, Чорнолізька, Загвіздянська, Липівська загальноосвітні школи І-ІІІ ступенів.  Боротьба була дуже напружена і серйозна. За результатами матчів футбольна команда Клубовецької ЗОШ І-ІІІ ступенів посіла ІІ місце і переходить у наступний етап турніру. 

Стартує районний шкільний турнір з футзалу «Кубок «Ураган».

   17 січня 2018 року в актовій залі відділу освіти під керівництвом методиста районного методичного кабінету відділу освіти Василя Римчука відбулася нарада вчителів фізичної культури закладів загальної середньої освіти Тисменицького району та Ямницької об’єднаної територіальної громади з питань проведення районного шкільного турніру з футзалу «Кубок «Ураган». До участі в Турнірі зголосилися 20 закладів загальної середньої освіти, які в результаті жеребкування були розподілені по 4-х групах: 

Група 1 – Клубовецька, Підліська, Чорнолізька, Загвіздянська, Липівська ЗОШ І-ІІІ ступенів;

Успіхи наших тенісистів

   23 грудня на базі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу відбулися обласні змагання з настільного тенісу. Команду Тисменицької ДЮСШ представляли Назарій Данилюк та Любомир Шешурак з 10 класу Клубовецької ЗОШ та Юлія Барасюк з Тисменицької спеціалізованої ЗОШ. Змагалося 9 команд області. У загальному підсумку команда Тимениччини виборола І місце.

Шахово-шашковий турнір

   У день Святого Миколая переможці турніру на Кубок голови районної ради з міні-футболу подарували школі шахово-шашковий комплект (дошка, фігури шахів, шашок і таймер). З цієї нагоди у 11 класі відбувся шахово-шашковий турнір - учні проти директора школи. Першими відважився на турнір з шахів Роман Герман. Як ми довідалися, Роман навчився грати у шахи завдяки ноутбуку, зацікавився, вивчив ходи. А сьогодні зіграв не з комп'ютером, а живим суперником, це набагато цікавіше. Тим більше, що вчилися фіксували час ходу на таймері.

Рясний результат

   У неділю 22 жовтня відбулися ігри ІІ туру на Першість Тисменицького району з футболу. На місцевому стадіоні "Маяк" у футбольному поєдинку зустрілись команди сіл Клубівці та Милування.  Хоч різко змінилася погода, та це не завадило провести ігри. Дорослі команди зіграли з рахунком: ФК "Клубівці" 1 - 2 Оболонь "Милування", гол забив Проценко Юрій. Юнацькі команди подивували рахунком ФК "Клубівці" 19 - 1 Оболонь "Милування". Голи забили: Данилюк Назарій (10),  Шешурак Любомир ( 3),  Лялик Олег (3)  Попадюк Богдан (1),  Баб'як Павло (1), Бойко Богдан (1).

Успіх у VІІІ турі

   У неділю 8 жовтня на місцевому стадіоні "Маяк" відбулися ігри  VІІІ туру Першості Тисменицького району з футболу. У футбольному поєдинку зустрілися команди (доросла та юнацька) сіл Клубівці та Старі Кривотули. Дорослі команди зіграли з рахунком ФК "Клубівці" 3:0 ФК "Старі Кривотули". Голи забили Майданчук Роман (2) та Берладин Богдан (1). Юнацька ФК "Клубівці" здобула перемогу - з розривом у три м'ячі, рахунок: ФК "Клубівці" 5:2 ФК «Старі Кривотули». Голи забили: Данилюк Назарій (3), Лялик Олег (1), Шешурак Любомир (1).  

Визначені переможці районного турніру з міні-футболу

   30 вересня 2017 року в м. Тисмениця на стадіоні «Хутровик» зустрілися команди загальноосвітніх навчальних закладів: Клубівці – Драгомирчани, які боролися за 1-2 місця і Тисмениця – Старий Лисець – за 3-4 місця у фіналі турніру з міні-футболу серед школярів району на кубок голови Тисменицької районної ради. З рахунком 3:1 перемогу у турнірі здобула команда Клубовецької ЗОШ І-ІІІ ступенів. Друге та третє місця, відповідно, посіли футбольні команди Драгомирчанської ЗОШ І-ІІ ступенів і Тисменицької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів. 

VІІ тур успішний для нас

   У неділю 1 жовтня відбулися ігри  VІІ туру Першості Тисменицького району з футболу. У футбольному поєдинку зустрілися команди (доросла та юнацька) сіл Підлужжя та Клубівці. Ігри проходили на стадіоні села Підлужжя. Дорослі команди зіграли з рахунком ФК "Прикарпаття" с. Підлужжя 3:5 ФК "Клубівці". Юнацька ФК "Клубівці" також здобула перемогу - на два голи випередила суперника. Рахунок: ФК "Прикарпаття" Підлужжя 1:3 ФК «Клубівці». Голи забили: Бойчук Богдан (1),  Данилюк Назарій (2). 

Ми перемогли!

 

 

 

 

Футбольна команда Клубовецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. - володар Кубку голови Тисменицької районної ради з міні-футболу.

Тримаймо міцніше кулаки

  У суботу 23 вересня на спортивних майданчиках сіл Угринів та Підлісся відбулися матчі, у яких визначились фіналісти турніру на Кубок голови Тисменицької районної ради з міні-футболу серед команд загальноосвітніх закладів району. За перше місце будуть змагатися команди Клубовецької та Драгомирчанської ЗОШ, за третє місце -   Старолисецької та Тисменицької ЗОШ. 

   Ми вийшли у фінал!  Ще один матч до омріяної перемоги. Місце і час проведення Фіналу – 30 вересня 2017 року, 10.00 год., м. Тисмениця. Тримаймо міцніше кулаки за свою команду  Клубовецької ЗОШ.

Відбулися ігри VІ туру

   У неділю 24 вересня на місцевому стадіоні "Маяк" відбулися ігри  VІ туру Першості Тисменицького району з футболу. У футбольному поєдинку зустрілися команди (доросла та юнацька) сіл Клубівці та Сілець. Дорослі команди зіграли з рахунком ФК "Клубівці" 2:3 ФК "Сілець". Голи забили Антошків Олег (1) та Майданчук Роман (1). Юнацька ФК "Клубівці" здобула перемогу - три забитих м'ячі. ФК "Клубівці" 3:1 ФК «Сілець». Усі три голи забив Лялик Олег.  VІ тур залишив контрасні емоції, погода теж ставила підніжки.

Впевнено до перемоги

      У середу 20 вересня відбулися ігри на Кубок Тисменицького району з футболу. У футбольному поєдинку на полі села Березівки зустрілися господарі поля з нашою командою ФК "Клубівці". Переконливу перемогу здобула наша команда. Ми виграли з рахунком ФК «Фортуна» с. Березівка 0:3 ФК «Клубівці» (юнацька). Так упевнено до перемоги.  Голи забили Баб'як Павло - 1 гол, Бойчук Роман - 1 та Лялик Олег - 1.

 

Добрий врожай - 10 голів!

   У неділю 17 вересня відбулися ігри  V туру Першості Тисменицького району з футболу. У футбольному поєдинку зустрілися команди (доросла та юнацька) сіл Єзупіль та Клубівці. Ігри проходили на єзупільському стадіоні. Серед дорослих команд перемогли господарі поля, рахунок 4:2. Зате юнацька ФК "Клубівці" привезла чисту перемогу - 10 забитих м'ячів. ФК "Єзупіль" 0:10 ФК «Клубівці». Голи забили: Бойчук Богдан (1), Попадюк Богдан (1), Недільський Роман (1), Шелемей Богдан (3) та Данилюк Назарій (4). 

Стартував турнір з міні-футболу на Кубок голови районної ради

   16 вересня 2017 року  стартував турнір з міні-футболу серед команд шкіл Тисменицького району на Кубок головий районної ради. Це масштабний спортивний проект, у якому задіяно 36 команд загальноосвітніх навчальних закладів Тисмениччини. О 11 годині на стадіоні «Хутровик» у місті Тисмениця відбулося урочисте відкриття турніру. Опісля методом жеребкування були визначені учасники 6 груп. Футбольні баталії пройшли на майданчиках із синтетичним покриттям – м. Тисмениця, с. Клубівці, с. Підлісся, с. Старий Лисець, с. Угринів та с. Ямниця.

У центрі уваги - футбол

 
 У центрі уваги - футбол. У понеділок-вівторок 11-12 вересня на нашому спортивному майданчику пройшли товариські зустрічі у рамках підготовки до Турніру з міні-футболу на Кубок голови Тисменицької районної ради. У понеділок змагалися футбольні команди Клубовецької та Чорнолізької шкіл. У віторок - Клубовецька та Вільшанецька школи. Нашу команду представляли: Самборський Ігор, Бойко Олег, Попадюк Богдан, Стецюк Ігор, Зуб'як Богдан, Атаманюк Ярослав, Недільський Роман, Шешурак Андрій з 9 класу та Попадюк Тарас з 8 класу.

Перемога і файний гол

   У неділю 10 вересня на стадіоні "Маяк" пройшли ігри  IV туру Першості Тисменицького району з футболу. У футбольному поєдинку зустрілися команди (доросла та юнацька) сіл Клубівці та Нові Кривотули. Обидві наші команди перемогли. Результат футбольного поєдинку дорослих команд: ФК «Клубівці» З:0 ФК «Цегельник» Нові Кривотули. Голи забили: Антошків Олег (1), Карпів Руслан (1), Пророк В. (1) . Юнацькі команди зіграли з рахунком - ФК «Клубівці» 4:0 ФК «Цегельник» Нові Кривотули

Третій тур успішний

   У неділю 3 вересня відбувся 3 тур Першості Тисменицького району з футболу. У футбольному поєдинку зустрілися команди (доросла та юнацька) сіл Березівка та Клубівці. Обидві наші команди показали гарну гру. Результати матчів: ФК «Фортуна» Березівка 0:2 ФК «Клубівці» (дорослі). Обидва голи забив Антошків Олег. ФК «Фортуна» Березівка 1:2 ФК «Клубівці» (юнаки). Голи забили: Данилюк Назарій - 1, автогол - 1.

Спортивні змагання клубівчан

      Уже доброю традицією стало проведення спортивних змагань у День Незалежності України та Дня села. Цього року змагання стартували о 16.00. Події розгорталися на спортивному майданчику з бітумним покриттям (біля школи). Як повідомив Андрій Жирун, у змаганнях з міні-футболу було задіяно п'ять команд: "Україна" (капітан Пентелюк Олег), "Зелені Позички" (капітан Жирун Андрій), "Дітиска" (капітан Пронюк Євген, "Юніори" (капітан Самборський Ігор, команда Баб'яка Павла. У напруженій та емоційно-насиченій обстановці пройшли ігри команд. Перемогу здобули "Зелені позички" (капітан Жирун Андрій), друге і третє місце поділили - "Україна" (капітан Пентелюк Олег) та команда Баб'яка Павла.

 

Розпочався футбольний сезон 2017/2018

  У неділю 20 серпня, після літніх футбольних канікул, розпочався осінній сезон першості Тисменицького району з футболу 2017/2018 рр.

   На місцевому стадіоні "Маяк"    зустрілися футбольні команди сіл Клубівці та Марківці. Першу гру сезону, незважаючи на канікули та оновлення, обидві команди ФК "Клубівці" продемонстрували гарну гру і показали  хороші результати.

 

Турнір пам'яті ветеранів футболу

   У неділю 2 липня на місцевому стадіоні "Маяк" відбувся Турнір пам'яті ветеранів футболу. Участь в цьому турнірі брали футбольні збірні сіл Тисменницького району: Милування, Пшеничники, Вільшаниця та Клубівці. Усі матчі були досить цікавими та напруженими. У першому поєдинку зустрілися господарі ФК "Клубівці" та ФК "Пшеничники", матч завершився рахунком 4:0. Зустріч на футбольному полі ФК "Милування" та ФК "Вільшаниця" завершилася рахунком  4:2. Третіми зіграли  ФК "Вільшаниця  та ФК "Пшеничники", рахунок матчу 2:4.

Футбольний сезон 2016/2017 завершено

Останній матч сезону   

  18 червня на стадіоні "Маяк" доросла та юнацька команда ФК "Клубівці" провела свій останній матч Чемпіонату Тисменицького району з футболу сезону 2016/2017 року. У заключному ХХІ турі ФК "Клубвці" зустрілися з ФК "Сокіл" с. Чукалівка. Юнацькі команди переможця визначити не змогли, матч завершився рахунком 1:1. Голом відзначився Антошків Олег. Доросла команда поступилася рахунком 2:4.

V районний зліт туристів-краєзнавців

   12-14 червня 2017 року на базі спортивно-оздоровчого туристського центру міжнародного співробітництва дітей та юнацтва (с. Рибне Тисменицького району) відбувся районний зліт туристів-краєзнавців, участь у якому взяли команди 15 загальноосвітніх навчальних закладів, серед яких і наша Клубовецька ЗОШ І-ІІІ ст. Юні туристи змагались у ряді спортивно-туристичних випробувань, серед яких: «Tеренова гра» (метання гранати в ціль, стрільба з пневматичної гвинтівки, транспортування потерпілого під маскувальною сіткою, «павутинка»); географічна вікторина (письмові завдання у форматі «питання - відповідь» відповідно до програмових вимог предмета «Географія» за 6-9 класи); смуга перешкод (рух по купинах, рух по жердинах, рух по-пластунськи, «гусячий» крок); розпалювання багаття; в’язання вузлів.

3431556
Сьогодні
Вчора
Цей тиждень
Минулий тиждень
Цей місяць
Минулий місяць
All days
1092
6014
15341
3382101
112640
172968
3431556

Ваш IP: 54.162.121.80
Server Time: 2018-04-26 08:46:22
Счетчик joomla