Kluedu.if.ua

КЛУбовецька ЗОШ І-ІІІ ступенів

Get Adobe Flash player

Середня освіта – Освітній портал «Педагогічна преса»

VIII Турнір пам'яті ветеранів клубовецького футболу

   12 серпня стадіон села Клубівці приймав гостей та учасників VIII турніру пам’яті ветеранів Клубовецького футболу. Дійство розпочали з благословення отця-декана, пароха  Церкви Покрови Пресвятої Богородиці с. Клубівці Петра Скрипника. Для участі у змаганнях з’їхалися команди спортсменів із сіл Пшеничники, Клубівці, Сілець та Милування.  З нагоди відкриття турніру учасників змагань, тренерів та гостей спортивного свята вітали голова Клубовецької сільської ради Богдан Рекетчук та голова районної ради фізкультурно-спортивного товариства “Колос” Степан Долик. Бажали усім здоров’я,  наснаги та нових спортивних перемог!

 

 

   Розвиток футболу у селі сьогодні потребує особливої уваги. Цей вид спорту об’єднує вболівальників, активну молодь, людей старшого віку та активізує наше життя.

   У напруженій та запеклій боротьбі команди продемонстрували такі результати:

Клубівці – Милування – 4: 0;

Сілець – Пшеничники – 3: 2.

   За третє місце змагалися команди сіл Милування та Пшеничники. Основний рахунок – 2:2, а за підсумками пенальті – 5:4. Таким чином, команда футболістів села Милування посіла третє місце.У фіналі турніру зіграли футбольні команди  сіл Клубівці та Сілець. Перемогу здобула команда села Клубівці з рахунком 3:1.

   Організатори VIII турніру пам’яті ветеранів Клубовецького футболу також відзначили найкращих гравців. Кращим воротарем став Богдан Тягур з команди села Сілець, кращим захисником – Іван Стефанюк з команди села Пшеничники. Ярослав Татарин з команди села Милування – кращий півзахисник. А кращим бомбардиром став Андрій Фуштей з команди села Клубівці.

   За професійне суддівство матчу відзначено та нагороджено суддю Івана Івасюка. Високопрофесійний медичний супровід турніру надавав депутат Тисменицької районної ради, медичний працівник Михайло Юркевич.

   Юрій Проценко, депутат Тисменицької районної ради подякував усім спортсменам за участь у турнірі; виконавчому комітету Клубовецької сільської ради та членам оргкомітету: Володимиру Пронюку, Ігорю Павлюку, Олегу Данилюку ­ – за професійну підготовку заходу, голові районної ради фізкультурно-спортивного товариства “Колос” Степану Долику за сприяння у проведенні турніру.

   Також  висловив особливу подяку голові Клубовецької сільської ради Богдану Рекетчуку за вагому фінансову підтримку участі місцевої футбольної команди у змаганнях усіх рівнів та особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту в рідному селі.

   VIII турнір пам’яті ветеранів Клубовецького футболу має на меті популяризацію активного способу життя та занять спортом! Це позитивний приклад для молоді. Саме так формується сильна та здорова нація!

 Марія МОЛОЩАК

4946502
Сьогодні
Вчора
Цей тиждень
Минулий тиждень
Цей місяць
Минулий місяць
All days
85
4001
16849
4898795
95391
141341
4946502

Ваш IP: 54.90.204.233
Server Time: 2019-03-22 01:53:00
Счетчик joomla