КЛУбовецька ЗОШ І-ІІІ ступенів

Get Adobe Flash player

Середня освіта – Освітній портал «Педагогічна преса»

Ряд товариських зустрічей

13 вересня в рамках підготовки до турніру Кубка голови районної ради було проведено товариську гру між шкільними командами сіл Клубівці і Вільшаниця. Ми приймали команду Вільшаниці на своєму шкільному майданчику. Матч  розпочався о 14:00. Зіграно два тайми по 10 хвилин. У першому таймі наша команда виглядала доволі не впевнено (рахунок 2-1), у другому юнаки зігралися, взяли себе в руки і розгромити суперника з рахунком 10-2. У матчі брали участь учні 6-9 класів.

У понеділок 17 вересня планується товариська гра між Клубовецькою та Тисменицькою школами на стадіоні "Хутровик" м. Тисмениця.

У вівторок 18 вересня повторна зустріч у в товариському матчі з шкільною командою села Вільшаниця. Ігри пройдуть на спортивному майданчику села Клубівці. Початок гри о 14:00.

У суботу 22 вересня стартує традиційний Турнір на кубок голови Тисменицької районної ради. Минулого року наша команда здобула перемогу в турнірі. Тепер ми також кладемо мету втримати чемпіонство.