Kluedu.if.ua

КЛУбовецька ЗОШ І-ІІІ ступенів

Get Adobe Flash player

Спортивне свято "Тато, мама і я – спортивна сім'я"

27 листопада у четвертому класі відблося велике родинне свято "Тато, мама і я – спортивна сім'я". У просторій спортивній залі було галасливо, як ніколи. Емоції вирували, бо відбувалися справжні спортивні змагання між двома командами "Динамо" і "Друзі спорту", які були сформовані з батьків і дітей. Справді учасниками змагань стали тато, мама і дитина. Хвилювалися, як батьки за дітей, так і діти за батьків, бо були не лише однією родиною, а однією командою, яка прагла перемогти.

 

   Команди виконували різноманітні завдання: вправи з м'ячем, з кільцем, з скакалкою, біг з тенісною ракеткою та шарами, стрибки у мішку, закидання м'яча у кільце, змагання капітанів тощо. А також завдання для глядачів - учнів початкової школи та дошкільнят. Вони активно розгадували спортивні загадки. Напруга тривала упродовж всього змагання, глядачі активно підтримували обидві команди, а судді рахували очки. Суддями були: директор школи Володимир Пронюк, заступники директора школи Наталія Івасюк, Людмила Сенко та вчитель фізкультури Ігор  Павлюк. Вела змагання вчителька Оксана Ярославівна Самуляк. Їй допомагали учні 8 класу Гудзовський Ярослав та Богдан Кульков. Юнаки оперативно розкладали усякий спортивний інвентар, необхідний для кожного завдання. Гарно були вплетені у сценарій спортивного свята пісні та фізкультхвилинки, які давали можливість втамувати хвилювання та творили святковий настрій. За музичний супровід свята відповідав Роман Середюк.

   Завершилося спортивне свято танцювальним флешмобом від Оксани Овчарчин, в якому були задіяні всі учасники свята і глядачі. Це було неперевершено! Веселий паровозик рухався усією спортивною залою, а потім всі дружно та емоційно виконували танцювальні вправи, які показувала Оксана.

 Судді оголосили підсумок - обидві команди набрали по 36 очок. Перемогла дружба. І це справедливо, бо обидві команди були на висоті. Подивіться, переконаєтесь! Відеозаписи змагань можна переглянути на сторінці "Шкільна правда" у Фейсбуці".

  Батьки радо ділилися враженнями, перші замітки написали Ірина Кузенко, Уляна Пронюк. А четвертокласники дружно сказали, що цей день вони не забудуть ніколи. Цей день їх зблизив, здружив і вони дуже горді за своїм батьків-спортсменів!

   Велика подяка організатору свята Оксані Ярославівні Самуляк за новий формат родинного свята. Подяка батькам за участь та розуміння спільного вихованні дитини - школа+батьки. Дякуємо справедливим суддям і відміним глядачам. З такою підтримкою всі перемоги наші. 

Це було мегакруто!Сміх

   Це було мегакруто! Це дійство перевершило всі наші сподівання! Який адреналін! Які емоції! Які враження! Ми повернулись в дитинство на цей час і зовсім забули про дорослі комплекси. Щиро вболівали, ледь не зірвали голос, і падали, і сміялись. Ми виклались на повну силу заради спільної перемоги. Це зближує, згуртовує і здружує. Це командний дух! Як результат- дружні діти і батьківський колектив. Коли допомагаєш одне одному, разом радієш перемозі і разом сумуєш від невдачі. Ми, дорослі, часом забуваємо про такі щирі почуття.

   Молодці всі -  і наші діти, і ми батьки! Дякуємо нашій вчительці Оксані Ярославівні Самуляк за організацію родинного спортивного свята. Це незабутньо! Це те, що лягає в пам'ять про шкільні роки! Таке свято має мати місце в нашій школі.

Уляна ПРОНЮК 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Чудове спортивно-родинне свято! Емоції переповнюють! Було, справді, дуже цікаво, яскраво, гамірно та весело! Усі переконались, що і матусі, і татусі, як і самі діти обожнюють спорт!

Людмила СЕНКО 

Світлини Михайла ТУРИКА, 10 клас