Kluedu.if.ua

КЛУбовецька ЗОШ І-ІІІ ступенів

Get Adobe Flash player

І етап турніру з футзалу "Кубок "Ураган" завершено перемогою

У першій групі районного Шкільного турніру з футзалу «Кубок «Ураган» перемогла команда Клубовецької ЗОШ І-ІІІ ст.

Відбувся районний етап Шкільного турніру з футзалу «Кубок «Ураган». Він являється І (районним) етапом Всеукраїнських змагань «Шкільна футзальна ліга України», і проводиться згідно Правил гри у футзал, з метою підвищення масовості дитячо-юнацького футзалу в районі, організації фізкультурно-оздоровчої і виховної роботи в закладах загальної середньої освіти, зміцнення здоров’я дітей та підлітків, залучення їх до регулярних занять футзалом, виявлення здібних футзалістів, популяризації та розвитку футзалу.

 

 Пріоритетним завданням змагань є покращення спортивної інфраструктури закладів освіти району. Турнір проводиться взаємопов’язаними етапами:

І етап (місцевий) – серед учнів закладів загальної середньої освіти Тисменицького району та окремих об’єднаних територіальних громад. Мета етапу – визначити вісім сильніших команд району. Всього до участі в турнірі заявилась 21 команда закладів загальної середньої освіти Тисменицького району та окремих об’єднаних територіальних громад. На сьогодні у запеклій боротьбі  визначено вісімку команд переможців, які продовжать боротьбу за визначення чемпіона, котрий отримає винагороду у сумі 40000 гривень, і представлятиме Тисменицький район на обласному етапі.

Команди учасники ІІ етапу: Клубовецька ЗОШ І-ІІІ ступенів , Вільшаницька ЗОШ І-ІІІ ступенів, Липівська ЗОШ І-ІІІ ступенів  , Павлівський ліцей,  Підпечерівська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Підліський ліцей, Старолисецька ЗОШ І-ІІІ ступенів, Угринівський ліцей.

Джерело: сайт відділу освіти