На спортивному майданчику біля нашої школи ведуться ремонтні роботи. Нас зацікавило, що буде на місці спортивної площадки, доки триватимуть ремонті роботи? З цими питаннями я звернувся до директора Клубовецької школи Володимира Ярославовича Пронюка та вчителя фізкультури Ігоря Івановича Павлюка. Мої респонденти дали вичерпні відповіді. Я хочу поділитися цією інформацією.

 

Інтерв’ю з директором Клубовецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  Володимиром Пронюком.

– Володимире Ярославовичу, я і мої друзі хочемо знати, які ремонтні роботи заплановані на спортивній площадці, як вона буде виглядати у майбутньому?

– На площадці зараз реалізується проект розвитку місцевого самоврядування. Проект називається «Здорові діти – здорова нація». Автором проекту є працівник сільської ради Антошків Іван Іванович.

– Скажіть, будь-ласка, скільки часу триватимуть ремонтні роботи?

– Плануємо до кінця жовтня завершити підготовку площадки під бітумне покриття.

– Нас цікавить, хто фінансує ці роботи?

– Реалізація проекту відбувається за рахунок коштів обласного (50%), районного (30%), сільського (10%), а також за участю громадської організації "Разом у майбутнє", мешканців села.

– І ще одне запитання: чим ми (учні) можемо допомогти, щоб пришвидшити ремонт?

– Дуже цінною є допомога і дорослих і дітей – «разом у майбутнє» - у розвантаженні матеріалів, у встановленні дренажної системи. Багато залежить від сприятливих умов. Площа майданчика 560 кв.м. Його буде облаштовано для занять з міні-футболу, волейболу, баскетболу, може бути і великий теніс.

– Дякую Вам, Володимире Ярославовичу, я довідався багато цікавого.

Інтерв’ю з вчителем фізкультури Клубовецької школи Ігорем Павлюком.

- Ігорю Івановичу, розкажіть якою буде спортивна площадка?

– На нашій шкільній площадці буде футбольний спортивний майданчик. Планується використовувати майданчик для волейболу і баскетболу. Розміри майданчику 30х15 м.

– Скажіть будь ласка, як зимою буде використовуватися майданчик?

– При добрій погоді зимою теж будемо грати футбол чи баскетбол.

– І на завершення: чи будуть проводитися районні змагання на нашому спортмайданчику?

– Майданчик буде використовуватися не тільки учнями школи, але й нашими випускниками. Є надія, що тут будуть проводитися районні змагання з міні-футболу.

– Дякую, Ігорю Івановичу. Бажаю швидкого завершення робіт і гарних спортивних успіхів на оновленому майданчику.

   Я отримав детальну відповідь про будову майданчика, що є важливо для всіх читачів газети і сайту. Я не вперше беру інтерв’ю, але цього разу мені сподобалося, бо  виконав важливу роботу.

Турик Олександр, 8 клас

Інтерв'ю взяте 2 жовтня 2014 р.