Kluedu.if.ua

КЛУбовецька ЗОШ І-ІІІ ступенів

Get Adobe Flash player
Помилка
  • Помилка завантаження даних каналу

Випускний вечір у Клубовецькій школі

  1 червня 2014 р. у Клубовецькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів вручали атестати і благословляли на життєву дорогу випускників-2014 року: Атаманюка Ігоря, Квасніцьку Христину, Негелу Христину, Павлюка Андрія, Парадного Святослава, Пронюк Іванну, Федорака Романа, Федорака Руслана, Федорака Сергія, Чабана Ігоря,  Шешурака Івана.

  

Клубовецька школа, вчителі, вся шкільна родина прощалися з учнями, які за 11 років навчання стали дуже рідними і дорогими. Сповнені любові і турботи за долю своїх вихованців слова директора школи Володимира Ярославовича Пронюка,  першої вчительки Світлани Василівни Татарин, класного керівника Надії Богданівни Самборської, мами Лесі Федорак, усього педагогічного та учнівського колективу. Заступник директора школи по навчанню Наталія Василівна Івасюк зачитує приказ, а директор школи по-батьківськи вручає отестати і рідно обіймає своїх вихованців. Великою приємністю для школи є Срібна медаль, яку заслужила випускниця Іванна Пронюк.  

А вони - випускники - красиві, мужні, відкриті, сонячні, щирі та впевнені стояли на сцені рідної школи і світилися подякою. За них плакав дощ надворі  і говорив про неповернуте. Така доля випускника - йти далі, шукати себе, своє місце у житті, зреалізовувати свої мрій, добиватися успіху - писати у зошиті дорослого життя, де все набуте в школі стане у великій пригоді.

А зараз усіх кружляє шкільний вальс. І вони, замріяні, летять у мелодію дорогих шкільних років. Як на скакалочці перескакують із класу в клас: від Букварика до Читанки, від письма до рідної та іноземної мов, від мамематики до алгебри і геометрії, а далі - фізика, хімія, інформатика... Скільки уроків, екзаменів, тестів, змагань, конкурсів! Скільки веселих, балакучих перерв і святкових лінійок! Скільки усіляких історій, випадків, смішинок, які запали в душу! Скільки солодкого і незабутнього дарувала кожному школа! А найбільше це - дружба, друзі-однокласники, друзі-вчителі, добрі поради, вдалі старти, перші успіхи і уроки віри, впевненості, сили та відваги. А скільки альбомів і світлин, від Першого несмілого класу, до мужнього одинадцятого випускного. Завтра чи не кожен випускникв "ВКонтактах" викладе цю випускну фотографію і вже вальсом затанцюють спогади. Попереду важливі іспити - ЗНО, вступ. Щасти вам, випусники-2014 року!

У шкільному залі вальс прощальний плаче:

- Школо, рідна школо, відучились ми,

Тут ясніли кроки - перерви і уроки,

Тут дбайливо вели в науку вчителі.

А сьогодні крила рвуться в чисте небо,

Написати нові, свіжі сторінки,

Кличе юнь студентська, мрії неозорі,

Школо, рідна школо, нас благослови!

ВІТАЄМО І БЛАГОСЛОВЛЯЄМО ВАС,

ВИПУСКНИКИ-2014 РОКУ

Дякуємо за світлини Федорак Марії Ст. та Карпіву Йосипу Дм.

НАСНАГИ ВАМ, ВИПУСКНИКИ! 

   Ось і нарешті настало це свято, випускний в учнів 11 класу Клубовецької ЗОШ. Це було одне з найкращих свят. Учні 11 класу нарешті закінчили школу і перейшли в нове незвідане, доросле життя. Колись, коли вони були такими маленькими, як ми, то хотіли пошвидше закінчити школу і стати дорослими і самостійними.  А тепер, коли настав цей довго очікуваний момент, їм захотілося знову повернутися у дитинство, до своєї першої вчительки Татарин Світлани Василівної. 

Дорогі випускники, хочу вам побажати наснаги, терпіння, витримки. Щоб ви не відступали від поставленої мети. Аадже тепер ви стали самостійними і дорослими. Пам'ятайте, для своїх батьків ви завжди будете маленькими дітьми. Завжди прислухайтеся до порад своїх батьків, тому що саме завдяки їхній любові, їхньому піклуванню, ви вирослими такими розумними, вихованими й мужніми. Щасти вам у дорослому житті!

 Написала учениця 6 класу Кохман Вероніка

6083598
Сьогодні
Вчора
Цей тиждень
Минулий тиждень
Цей місяць
Минулий місяць
All days
2315
4687
33701
6037591
36447
61000
6083598

Ваш IP: 35.172.217.40
Server Time: 2019-12-08 17:13:05
Счетчик joomla