Kluedu.if.ua

КЛУбовецька ЗОШ І-ІІІ ступенів

Get Adobe Flash player

Творча зустріч з Оксаною Винницькою

   25 листопада у Клубовецькій загальноосвітній школі  І-ІІІ ступенів відбулася творча зустріч з відомою співачкою Оксаною Винницькою із Нагуєвич. Зустріч розпочав директор школи Володимир Ярославович Пронюк, який представив нашу гостю і розповів її творчу біографію. Потім розпочався концерт Оксани Винницької. Вона виконувала свої пісні та декламувала свої вірші. Співачка дуже обдарована, вона пише слова і музику до пісень, та їх чудово виконує.

 

    Учні дуже гарно підтримували, аплодували, скандували: браво, класно, чудово.   

   Ми всі разом співали з Оксаною Винницькою пісню "Любім". Мені ця пісня дуже сподобалася і зачепила за душу. Учні дякували співачці і задавали їй питання, брали автографи на сцеціально підготовлених буклетах, фотографувалися з нею.

   Із спілкування з Оксаною Винницькою ми довідалися, що у дитинстві вона була звичайною дівчинкою, як і ми, ходила в музичну школу, грала на бандурі. Студентвою у 20 років Оксана втратила зір і для зовсім молодої дівчини розпочалися великі випробування.

   Все змінилося через три роки, коли Оксана побувала на концерті пам"яті Ігоря Білозіра, її душу зачепила пісня Руслани, і вона потягнулася до творчості, яка сьогодні стала для неї всім. Оксана Винницька за все дякує Богу і знає, що Він її веде до людей.

   Улюблена пісня Оксани Винницької "До тебе". А перша написана пісня - "Лебеді кохання". Її життя і доля у пісні, вона виступає на концертах, фестивлях, організовує благочинні концерти. "Для мене пісня - це радість", - зізнається артистка.

   Мені дуже сподобалося, як ми всі спільно з Оксаною Винницькою виконували пісню "Любім". Нам було дуже приємно, що вона приїхала до нас у школу. На її виступі зал був переповнений клубовецькими людьми, учнями та вчителями. Старшокласники разом з Наталією Василівною Івасюк дякували Оксані Винницькі за чудові хвилини зустрічі, за душевну пісню, щирі і глибокі вірші, за зворушливу атмосферу, за її душевну красу і талант. Всі дарували квіти та гарні слова подяки.

Після концерту ми ще довго сиділи і задавали гості багато запитань, не хотіли її відпускати. Нам було цікаво слухати, як вона розповідала. Ми були щасливі, і нам здавалося, що Оксана теж щаслива з нами.

Мар"яна Федорчук, 7 клас

Мої враження

  Сьогодні у нас відбулася дуже чудова подія. Це концерт співачки Оксани Винницької із Нагуєвич. Мені дуже сподобалося, я отримала дуже гарні враження. Особливо, коли ми всі разом співали її пісню "Любім". Цей концерт тривав довго, було багато цікавих пісень і інтересних віршів. Декотрі вірші і пісні зачіпали за серце. Очі набиралися сліз і хотілося плакати. Я дуже дякую Оксані Винницькій, що приїхала до нашої школи.

Богдана Шешурак, 6 клас

Ніколи не опускати руки - йти до своєї мети 

    25 листопада 2015 р в нашу школу приїхала співачка Оксана Винницька. У 20 років вона втратила зір через хворобу, проте не опустила рук. Вона вірила, що Бог їй допоможе.  І вже у 22 роки вона написала свій перший вірш «Цвіт любові». Оксана почала багато писати і співати пісні і декламувати свої вірші. У неї позаду один альбом пісень. Одним з останніх віршів є  «Лети». 

   Оксана Винницька народилася у селі Нагуєвичі на Львівщині. Вона дуже гарна, розумна і цілеспрямована. Я візьму собі на майбутнє віру у Бога і ніколи не опускати руки, йти до своєї мети.

Хомут Марія, 7 клас 

Мої незабутні враження

   25 листопада до нашої школи приїхала співачка Оксана Винницька. Вона проживає в Нагувичах, там де народився Іван Франко. Оксана співала свої пісні, розказувала вірші. Ми ніхто не вірили, що вона не бачить нас. Вона така гарна, обдарована. Ми дуже дякували Оксані, голосно аплодували і вигукували "Молодець", "Класно", "Браво". Її пісні такі проникливі, аж до сліз.

   І справді все було дуже класно. Ми фотографувалися із Оксаною Винницькою на пам"ять. Ніколи не забуду, як ми разом на сцені співали Оксанину пісню "Любім".

   Як би хотілося, щоб Оксана Винницька ще раз до нас приїхала. У неї дуже гарний голос і вона дуже приємна та ввічлива. Ми дуже вдячні Оксані. Цей день незабутній і у нас є автографи.

Турик Адріана, 5 клас

 

 

 

 

 

 

 

ІЗ ПІДГОТОВЛЕНОГО ОГОЛОШЕННЯ ДО ЗУСТРІЧІ З ОКСАНОЮ ВИННИЦЬКОЮ

   Дорогі клубівчани! Маємо чудову нагоду зустрітися 25 листопада 2015 року з талановитою поетесою, композиторкою та виконавицею авторських пісень Оксаною Винницькою з Нагуєвич, яка завітає на запрошення Клубовецької школи у наше село. Творча зустріч відбудеться о 12 годині в приміщенні Клубовецької школи.

   Пісні Оксани Винницької вражають серце і викликають неймовірні асоціації, викликають сльози та дарують умиротворення в душі. Вона – унікальна творча особистість, що об’єднує в собі всі найкращі якості християнки. Слухаючи її пісні, мало кому спаде на думку, що ця талановита красуня – незряча… Що за плечима великі і непрості випробування, які Оксана із Божою поміччю долає щоденно і стверджує: життя вартує того, щоб за нього поборотись. Це мужні слова і принципи тендітної дівчини. 

   Народилася Винницька Оксана Омелянівна в селі Нагуєвичі Дрогобицького району Львівської області, батьківщині Івана Яковича Франка. Оксана Омелянівна пише вірші, співає, займається благодійністю -  у цьому її життя.

      Навчалася Оксана Винницька у Доброгостівській музичній школі по класу фортепіано. Після цього, прагнучи вдосконалення та вмінню співати, вступила на музичний факультет Дрогобицького педуніверситету, який згодом закінчила. Але так сталося, що у двадцятирічному віці юна і повна надій дівчина втратила зір.  

   Та Бог не залишив Оксану зі страшним вироком та бідою. Господь відкриє її душевні очі на пісенну творчість. У 2001 році на концерті, присвяченому Ігорю Білозору, Руслана Лижичко виконувала пісню, яка дуже припала Оксані Винницькій до душі і надихнула на творчість. Оксана відкрила фортепіано,  почала награвати. Згоді появився вірш "Білий світ". Так почала складати інші вірші. А до них – й музику.

   У 2005 році вийшла перша збірка Оксани Винницької "Сповідь душі"; у 2007 - друга збірка "Вічність одного слова", яка отримала Міжнародну премію імені Вільгельма Магера в Німеччині у 2008 році.  2011 року вийшов дебютний пісенний альбом "Це не просто".

  Сьогодні Оксану Винницьку добре знають у як рідній Львівщині так поза межами її. Співачка двічі виступала з концертами і в нашій  Івано-Франківській обласній філармонії.

   Оксана Винницька організовує та дає благочинні концерти по збору коштів потребуючим онкохворим та пораненим бійцям АТО, виступає на духовних заходах, прощах. 

   Працює Оксана Винницька волонтером у БФ "Карітас" Самбірсько-Дрогобицької єпархії, надає психологічну допомогу всім, хто її потребує. Є багаторазовим паломником Міжнародної десятиденної пішої прощі "Самбір-Зарваниця".

   25 листопада 2015 року о 12 годині  у Клубовецької ЗОШ І-ІІІ ступенів

відбудеться творча зустріч з Оксаною Винницькою із Нагуєвич.

Це чудова нагода познайомитися та поспілкуватися із талановитою співачкою,

насолодитися її пісенною та поетичною творчістю.

З А П Р О Ш У Є М О    В С І Х!

Тема зустрічі -  "Любім того, хто поряд є.."