Kluedu.if.ua

КЛУбовецька ЗОШ І-ІІІ ступенів

Get Adobe Flash player

Середня освіта – Освітній портал «Педагогічна преса»

Наш друг Дмитро Євдокимов – захисник України, ангел-охоронець.

   Зустріч з учасником бойових дій на Сході України

   Двадцять сьомого квітня відбулася зустріч з людиною, яка захищає нас на Cході України, де відбувається страшна війна. На зустрічі з Дмитром, як завжди, було багато дітей, які раділи і аплодували нашому героєві, що він живий і здоровий тут з нами. Ми так чекали його. Дмитро багато розповідав про кожний прожитий день, коментуючи різні світлини з фронту.

 

   На одній фотографіі було багато бійців, Оксана Ярославівна запиталася про них, а Дмитро відповів: "Багатьох з них уже немає в живих"... Це дуже тяжко сприймати... Там на світлині такі гарні юнаки і дорослі чоловіки. Важко усвідомлювати, що їх нема. 

      Маруполь, Піски, Дебальцево, Луганське, Мар'їнка... Дмитро розповідав про бої у цих місцях, про небезпеки та наступи, про те, що дата 1 жовтня – другий день його народження. Цього дня він декілька разів народжувався. Цей день залишив «автограф» на його нозі. Він говорив жартівливо, скриваючи від нас ті страшні картини.

    Учні радо зустрічали героя. Шестикласники розказували вірші, підготували листівки, учні третього класу виготовили голубів: надіі, любові, природи, миру, учні другого класу принесли вітальні патріотичні листівки.. Усі були вражені розповідями Дмитра та відповідями на запитання школярів, які вони писали у листах. Ми запитали яка у нього військова професфя, Дмитро пояснив що він стрілець, він у піхоті і завжди на передовій. Нам сумно було почути, що боєць знову повертається на передову. Ми будемо чекати його. Ми всі молилися за Дмитра. Так поминали молитвою полеглих захисників України.

   Ми щиро вдячні Дмитру Євдокимову за чудову зустріч, яку ми провели разом. Дякуємо за наш захист, за його ангельську опіку. Бажаю усім захисникам мирного неба над головою і найперше, щоб війна закінчилась.  

Анастасія АНДРІЇВ, 8 клас 

              Зустріч з Дмитром Євдокимовим 

   Сьогодні 27.04.17  на 7 уроці відбулася зустріч з Дмитром Євдокимовим. Це був дуже гарний та цікавий “Урок”. Зустріч проходила у теплій атмосфері, учні задавали різні запитання по закінченні яких нас чекала цікава розповідь героя про АТО та своїх побратимів, переглядали цікаві фотографії. А учні 6 класу в знак подяки підготували виступ з щирими словами подяки, та побажаннями для Дмитра Євдокимова. 

   Особисто я був вражений і зворушений цією зустріччю. Хоча ця зустріч відбулася далеко не вперше, але усі ми задоволені та дуже раді бачити нашого героя у нас у школі. 

   Отже ми бажаємо Дмитру міцного здоров’я та успіху у всіх його справах. З нетерпінням чекаємо наступної зустрічі. 

Ільницький Ігор, 7 клас 

Дорога і хвилююча зустріч

   У нашій школі відбулася зустріч з учасником АТО Дмитром Євдокимовим. З захисником у нас триває давня дружба, ми вже зустрічалися. Ці зустрічі надзвичайно дорогі і хвилюючі, бо приїжджає Дмитро з фронту. Нам було дуже приємно, бо воїн відповідав на запитання, які ми писали в листах, коли він був на Сході України (в АТО). Дмитро називав наші прізвища і давав відповідь Питання були різні: яка там броя, чим харчуються, чи є там собаки, чи є у нього дівчина і т.д.  Наш гість багато розповідав про війну, коментував фотографії з війни.

   Учні 6 класу підготували привітання для захисника. Також школярі зробили дарунки своїми руками - голубів з побажаннями, вітальні листівки, картинки. Мені було дуже інтересно на цій зустрічі. Хочу щоб Дмитро частіше приїжджав до нашої школи.

   Наш захисник сказав, що майже кожного дня заходить на наш шкільний сайт. Тому я хочу побажати тобі, Дмитре, (знаю що ти прочитаєш) щоб ти був щасливим, щоб Тебе оберігала Матір Божа, Ще хочу побажати тобі здоров"я та ласки, щоб у житті було багато таких гарних зустрічей. Дякую тобі за цю чудову зустріч.

    Дмитро Євдокимов привіз нам прапор України, який ми маємо всі розписати і передати Дмитрові на передову. Так хвилююче закінчилася наша зустріч.

Ілона ФЕДОРАК, 7 клас

Ми виготовляли листівки спеціально для нашого захисника 

   Дмитро приіхав до нас, ми були дуже раді, що він живий і знов і знов приходить до нас. Ми самі виготовили йому листівки на групі продовженого дня. Спеціально для нашого захисника. Я вчора кажучи побажання Дмитрові трохи хвилювалася, але я горда. що зробила це. В кінці ми всі разом подякували Дмитрові.

Єлизавета ШКРОМИДА, Наталя БРУЦ, 2 клас

Ми всі молилися за Дмитра 

   27 квітня 2017 року до Клубовецькоі школи приіхав Дмитро Євдокимов, наш захисник. Ми його довго чекали. Зустріч була дуже цікавою. Школярі дякувати Дмитру і дарувати свої вироби: листівки, квіти та  голуби, що несуть мир. Дмитро розповідав нам, як там на війні. Ми задавали запитання. Ми всі молилися за Дмитра, щоб його Бог беріг. 

Юстина САМБОРСЬКА, 6 клас

Дмитро прийшов до нас у вишиванці 

   Зустріч з Дмитром Євдокимовим була незабутня. Ми гарно спілкувалися, була весела атмосфера. Дмитро прийшов до нас у вишиванці, яка йому дуже пасує. Після зустрічі ми всі разом проводжали гостя додому. 

Юлія СОНДЕЙ, 6 клас 

      ДЯКУЄМО ЗА СВІТЛИНИ СТУДІЇ BLACKWHITE

Вітання шестикласників             Дорогий Дмитро! 

Тебе чекали всі - і учні й вчителі, 

Ти став нам добрим другом і Ангелом Добра. 

За тебе ми молились, щоб Бог беріг повсюди, 

Де доля закидала тебе Захисника. 

 

Війна принесла горе і біль всьому народу, 

На захист Батьківщини ти став у перший ряд. 

І знов в душі неспокій, і знову повертаєш, 

Щоб боронити землю від наглих ворогів. 

 

Війна для нас це горе,  це страх і смерть, і сльози 

Це бомби і гармати, це жах в очах і крик… 

Тому переживаєм за Тебе , добрий Друже, 

За всіх, хто захищає наш рідний, милий край.

 

Наш Друже, наш Герою, тобі складаєм вірші 

І пишемо на дошці послання і листи. 

Нехай Тебе зігріють прості слова, малюнки, 

Що з серця проростають і з щирої душі. 

 

Ми дякуємо щиро за захист наш щоденний,

За вірність, за відвагу, за жертву дорогу.  

Ти – наш герой, наш ангел і  це велика правда, 

Ми хочемо Тобі щастя на цій святій землі!

Автори світлин Людимила Сенко та Ірина Жданюк

Третьокласники виготовляли голуби для Дмитра

   Ми виготовляли голуби для Дмитра. Спочатку всі наші голуби були синьо-жовтими- патріотичні. Це голуби миру і перемоги. А потім Віталій Білунтк зробив червоного голуба ісказав, що це голуб любові. Потім учні виготовляли різнокольорові голуби. У мене голуб світло-фіолетовий. Це голуб щастя.

Божена, 3 клас

 

6544323
Сьогодні
Вчора
Цей тиждень
Минулий тиждень
Цей місяць
Минулий місяць
All days
681
6313
30469
6475464
158543
177030
6544323

Ваш IP: 3.94.202.172
Server Time: 2020-02-29 03:34:14
Счетчик joomla