Kluedu.if.ua

КЛУбовецька ЗОШ І-ІІІ ступенів

Get Adobe Flash player

Конкурс пісні та строю 2017

   У рамках святкування Дня Збройних Сил України у Клубовецькій школі відбувся традиційний конкурс пісні строю, у якому брали участь 5-11 класи. Організатор конкурсу вчитель Захисту Вітчизни Володимир Федорович Сидорик. Ведучими заходу були учениці 10 класу Божена Івасюк та Вероніка Кохман. Перед командами було завдання: відрапортувати про готовність, виконати стройові вправи та стройову пісню. Оцінювалися також зовнішній вигляд команди та вправність командира. Максимальна кількість балів за кожне завдання - 10.

 

  Відбулося жеребкування. Розпочати змагання випало учням 9 класу. Журі конкурсу: директор школи - Володимир Пронюк, заступники директора Наталія Івасюк та Світлана Татарин, вчитель фізкультури Ігор Павлюк, керівник гуртку "Ініціатива" Оксана Кузьма. Командири чітко доповідали директору школи про свою готовність.

   Кожен клас серйозно підготувався до конкурсу і продемонстрував гарний вишкіл. Вперше на змагальну площадку вийшли учні 5 класу. Впевнено і дружно вони боролися за перемогу. Журі було надзвичайно важко визначити переможців, розрив між командами у загальному підсумку був мінімальний. Виникала ідея оголосити цей захід фестивалем пісні і строю.

   Однак, за умовами конкурсу повинні бути визначені переможці. Підсумок цьогорічного конкурсу:

ІІІ місце - 6 клас

ІІ  місце - 10 клас

І   місце - 11 клас

   Виносимо щиру подяку усім командам та класним керівникам за серйозну підготовку. Головною метою заходу - було урочисте святкування Дня Збройних Сил України, демонстрація вишколу та вміння школярів.

   Наступного року заплановані деякі зміни у організацію: 1. Членами журі будуть виключно військові; 2. Буде оцінюватися кількісний склад команди. Кожен, хто не бере участі у конкурсі занижує бали своїй команді.

Фоторепортаж Андрія ПРОНЮКА, 7 клас 

 

 

 

 

 

 

 

 

Маршируємо

   7 грудня у нашій школі були змагання з стройової пісні, присвячені Дню Збройних Сил України. Змагалися учні 5-11 класів. Вони дуже добре підготувалися. Всі гарно марширували та співали патріотичні пісні про Україну, Січових Стрільці, вояків УПА і Бандеру. Перше місце зайняли учні 11 класу, вони були у військовій формі і дуже чітко все виконували. Друге місце вибороли учні 10 класу, а третє - 6 клас. Насправді, всі були дуже гарні. Молодці! Нам, учням 3 класу, дуже сподобалося.

Наталія БРУЦ, Тетяна ТУРИК, 3 клас