Kluedu.if.ua

КЛУбовецька ЗОШ І-ІІІ ступенів

Get Adobe Flash player

Про славу треба говорити

  Хочу поділитися своїми враженнями від концерту, на якому мала нагоду, на запрошення подруги, побувати  у Клубовецькій школі. Скажу перше і найосновніше: з таким концертом варто об'їхати всю Україну. Патріотизм аж клекотить, наскрізь пронизує, до сліз. Діти сильно підготовлені, впевнені, красиві. Вишиванки такі вже гарні - не могла налюбуватися.

   

   А головне підняті  прості цінності, без яких ніяк. Без пафосу, просто і щиро, з душі до душі: "про нашу славу треба говорити, сурмити на усіх шляхах...". Бо швидко проминають часи "безковбасся", а у історії навіки залишають люди, які творили Україну, для України, в Україні. Ми чули їхні імена: дежавотворців, князів, гетьманів, провідників, святителів, пророків, митців, героїв-захисників...

   Дуже гарно, що у концерті були задіяні діти різного віку і  поряд з ними співали професійні артисти - юначе тріо. Це гарна школа для дітей. А ще мені дуже сподобалося поєднання пісні і малюнку, художнього читання та хореографічної замальовки, сценки про Небесну Сотню. Я не повірила, що це школярі виконують, аж перепитала. Виявляється це випускники-одинадцятикласники.  Як і не повірила, що ведуча концерту навчається у 10 класі. Гадала, що студенти театрального вузу.

   Особливе слово хочу сказати про фільм "Село Клубівці". Я ближче познайомилася з вашим селом, побувала біля всіх історичних пам'яток села, послухала, як діти презентують свою маленьку батьківщину. Зворушливо дуже.

   Багато чудових моментів врізалося у пам'ять. Сольні номери дівчаток, танцювальна група дівчат, гарна зміна підростає. Звичайно, потугою концерту були пісні "Десь по світу", а особливо "Заспіваймо пісню про Україну", "бо потрібна допомога моїй рідній землі..." Аж мурашки бігли по спині. Діти так сильно співали, а як затріпотіли прапорцями, ніби вчувалося: люди, не будьте байдужими! Такий концерт у часі різдзвяного посту дуже доречний, він, як реколекція про любов до Вітчизни.

   Хочу подякувати організаторам заходу, усім учасникам.  Даруйте, ваших імен не знаю. Я повезла з собою море чудових вражень.  Ви - молодці! Гарного Миколайчика вам!

Богдана ГОРДІЙЧУК, м. Івано-Франкіськ

Світлини Людмили ПАЛАГІЦЬКОЇ