Kluedu.if.ua

КЛУбовецька ЗОШ І-ІІІ ступенів

Get Adobe Flash player

На операцію параненому бійцю АТО

27-29 грудня у нашій школі проводилася акція милосердя. Під час новорічних концертів та шкільної коляди ми збирали гроші для пораненого під Торецьком 18-річного бійця 128-ї бригади. Юнак Руслан Кашиця підірвався на міні. Він сирота з міста Хмельницького. Він втратив ногу і покалічив очі. Лікарі борються, щоб спасти зір юнакові. Ми не можемо стояти осторонь цієї біди. Діти і дорослі брали участь у акції. Нехай наша невеличка, але щира допомога допоможе Русланові. 

 

Нами зібрано 397 грн. + 100 грн.

У рахувальній комісії були Турик Марія-Анна, Шешурак Богдана, Федорак Ілона з 8 класу.

Квитанцію про переказ коштів на картку Руслана Кашиці додаємо.

Відповідальна за проведення акції Ілона ФЕДОРАК, 8 клас

 

 

 

 

 

 

 

ДОПОМОЖЕМО ВСІ РАЗОМ!

   Довідкова інформація.

До дніпровської лікарні 18-річного бійця 128-ї бригади, пораненого під Торецьком, доправили з численними осколковими пораненнями й відірваною вибухом ногою. Юнак підірвався на міні. Руслану перелили близько трьох літрів крові. Вже зробили шість операцій. Дві з них – щоб врятувати зір. Хлопець осліп на ліве око, зір правого намагаються бійцю повернути. "На операційному столі він дуже просив, щоб збереглося праве око, і я йому пообіцяв це. Його чекає ще третя операція. Це заміна кришталика в перспективі", – розповідає директор Дніпропетровської обласної офтальмологічної лікарні Валерій Сердюк. Хлопець родом із Хмельницької області. Він сирота. Ріс в інтернатах, навчався на автомеханіка. Та після першого курсу пішов на війну. Розповідає: "В мене шлях такий життєвий – не дуже. Тому вирішив, що хочу щось зробити для Батьківщини, ціною свого життя. Я розумів, на що я йду, розумів, що це небезпечно". "Дуже хочу, щоб лікування пройшло успішно, хочу знову побачити сонце, хочу знову побачити своїх товаришів, людей, які мені допомагали".

Джерело: https://www.5.ua/regiony/khotiv-shchos-zrobyty-dlia-batkivshchyny-tsinoiu-zhyttia-18richnyi-boietssyrota-pidirvavsia-na-mini-i-teper-duzhe-potrebuie-dopomohy-155589.html