Kluedu.if.ua

КЛУбовецька ЗОШ І-ІІІ ступенів

Get Adobe Flash player

Квітка Милосердя

   Квітка Милосердя — так називалася учнівська благодійна акція, якою розпочався Великий Піст у Клубовецькій школі. Хто мій ближній? - роздумували школярі. І знайшли відповідь: мій ближній—це той, котрий потребує моєї допомоги і я повинен це відчути сам. Своїм ближніми учні відчувають захисників України. Для воїнів АТО, які перебувають на передовій, учні збирали продукти, а також збирали пожертви на лікування пораненого бійця-сироти Романа Кашиці. Акція тривала з 19 лютого по 7 березня 2018 року. У кожному класі була розмальовка квітки Милосерця, яку потрібно були прикрасити кольоровими пелюстками.

 

   Кожна пелюсточка — це зроблене добро. Учні приносили свої благодійні пакуночки, вирізали пелюстку і приклеювали до Квітки Милосердя. Так розцвітали квіточки у кожному класі. До акції Милосердя долучили, навіть, дошкільнята.

   Продукти для воїнів АТО передані волонтеру Ігорю Луці зі Спілки волонтерів Прикарпаття. З волонтером Ігорем школярі познайомились у листопаді 2017 року, коли організовували подібну акцію. Цього разу волонтер приїжджав із воїном АТО з 5-го батальйону територіальної оборони "Прикапаття". Волонтери висловили велику подяку школярам. Автобуси з продуктами вирушають з Івано-Франківська 22 березня.  Цього разу волонтери повезуть у Авдіїівку ветеранів футболу "Прикапаття", щоб вони зіграли футбольний матч з нашими захисниками. Бійцям вкрай потрібна як матеріальна, так і моральна підтримка. Не забуваймо цього!

   Зібрані кошти на лікування пораненого бійця-сироти Романа Кашиці з Хмельницького перераховані на банківську карточку бійця (квитанції долучаємо).  

 Світлини з проведної акції милосердя "Квітка Милосердя" розміщено на сторінці "Шкільна правда" у Фейсбуці.

 Оргкомітет акції - 8 клас. Дякуємо за розуміння та підтримку. Милосердя освячує нас. Сьогодні у наших душах розквітла маленька квітка Добра.

   Наступна така акція буде проведена перед Великодними святами. Запрошуємо всіх до Добра!

Ваш 8 клас