Kluedu.if.ua

КЛУбовецька ЗОШ І-ІІІ ступенів

Get Adobe Flash player

Презентація фільму "Посттравматична рапсодія" в Івано-Франківську

   15 березня в Івано-Франківську кінотеатр "Люєм'єр" презентували “Посттравматичну рапсодію”. Це – українська епічна драма, знята режисером Павлом Когутом. А от екранізована за однойменною п’єсою Дмитра Корчинського. Кінострічка розповідає про бійця добровольчого батальйону Сашка, роль якого зіграв наш земляк Назар Борушок. Сашко дивом уцілів під обстрілами в Ілловайську. Пробирається до своїх тими ж шляхами, де століттями лунала українська бойова звитяга. Дорогою зустрічає найнеочікуваніших супутників і ворогів.

 

   Знімалися у фільмі багато бійців добровольчих батальйонів та Збройних сил. На прем'єрі побувало багато клубівчан.  Фільм створений у жанрі кіновистави за дуже короткий термін - всього три дні.  Перед показом фільму відбулася прес-конференція за участю акторів, автора п'єси Дмитром Корчинським та кобзарем, Заслуженим артистом України Тарасом Компаніченком.  

За словами автора сценарію Дмитра Корчинського, ідея створення фільму прийшла до нього ще під час Іловайського котла (серпень 2014-го року). 

"Українському кіно важко пробитись через російський і світовий кінематограф. Але в минулому році був бум з нашими фільмами, такими як "Кіборги", "Сторожова застава", "DZIDZIO Контрабас", – зазначив Корчинський. – Цей фільм присвячений добровольцям. Цей фільм арт-хаусний, це не блокбастер. Тут будуть якісні діалоги. Фільм робився добровольцями, і знімались в ньому справжні бійці різних батальйонів і волонтери". 

Він зазначив, що фільм зроблений для того, щоб пропагувати добровольчий рух в Україні.

Світлини Уляни КАРАТЧУК