Kluedu.if.ua

КЛУбовецька ЗОШ І-ІІІ ступенів

Get Adobe Flash player

Середня освіта – Освітній портал «Педагогічна преса»

Спартакіада з військово-патріотичних видів спорту

  10 жовтня 2018 року на базі спортивних споруд Тисменицької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та стадіону м. Тисмениця відбулася Спартакіада з військово-прикладних видів спорту.  Учасниками змагань були команди 20 закладів загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Тисменицького району та Ямницької об’єднаної територіальної громади (керівники команд – викладачі предмета «Захист Вітчизни»). Спартакіада з військово-прикладних видів спорту започаткована у 2016 році і проводиться з метою виховання громадянина-патріота України, утвердження любові до Батьківщини, шанобливого ставлення до національних надбань українського народу, наслідування найкращих прикладів мужності й звитяги борців за свободу і незалежність України та з нагоди відзначення Дня захисника України.

 

   Духом патріотизму й пошани до нашої історичної спадщини були сповнені вітальні промови керівників та організаторів Спартакіад. Усі бажали учасникам змагань бути сильними фізично й духовно, шанувати рідну землю, пишатися своїм походженням.

   Команди змагалися у таких видах спорту: Біг 100 м, Підтягування на перекладині, Комплексна силова вправа, Метання гранати Ф-1 на дальність. Окремо варто відзначити «Розбір – збір Автомата Калашникова», який здійснюється показово, поза заліком. Також учасники Спартакіади мали можливість ознайомитися із зразками навчальної зброї, яку люб’язно надав Тисменицький районний військовий комісаріат.

Справедливе і об’єктивне суддівство забезпечила суддівська колегія, яку очолював методист районного методичного кабінету Тисменицької районної державної адміністрації. Переможці Спартакіади відзначені грамотами відділу освіти Тисменицької районної державної адміністрації. 

Матеріал сайту відділу освіти

 

6025157
Сьогодні
Вчора
Цей тиждень
Минулий тиждень
Цей місяць
Минулий місяць
All days
2244
1709
3953
6009272
39006
112709
6025157

Ваш IP: 35.175.120.174
Server Time: 2019-11-19 22:53:10
Счетчик joomla