Kluedu.if.ua

КЛУбовецька ЗОШ І-ІІІ ступенів

Get Adobe Flash player
Помилка
  • Помилка завантаження даних каналу

Україно, ми твоя надія!

   З нагоди Дня Збройних Сил України учні четвертого класу з класним керівником Татарин Світланою Василівною підготували яскравий шкільний захід "Україно, ми твоя надія". Віршами, піснями, сценками говорили школярі про свою любов до України та українського захисника. Концерт пронизаний патріотизмом, у кожному слові відчувалося вболівання за долю України та гордість, що народилися в Україні. Школярі були в гарних українських костюмах, дівчата у віночках. Усе було співзвучне і слово, і пісня, і врода.

 

Свято для захисників України

 Сьогодні у нашій школі було свято для захисників України. Його підготували учні 4 класу. На святі були два воїни, це Денис Колосовський з міста Миколаєва (південь України), він служив у Нацгвардії, частина 3039, був І ротація- під Донецьком, Мар'янкою, Красногорівкою, ІІ ротація під Маріуполем та Наточій Віталій з Луганська, він служив в УДА Яроша, підрозділ "Чорний туман", 8 батальон АРАТТА, був під Авдіївкою та Широкіним. Свято розпочалося з їхніх виступів, воїни говорили мало. Учні четвертого класу розказували вірші, співали багато пісень всім класом, також по дві сольні пісні виконали Аліна Павлюк та Анастасія Пронюк. Були також сценки. Одна була з вінком, інша про майбутнє України. Віршами-побажаннями школярі звернулися до воїнів, дякували за захист, про сили в Бога перемоги, щастя і добра для України.

   Воїни подякували школярам за виступ. Свято було справжнє, бо захисники були на святі. Хочеться, щоб війна закінчилася і всі захисники повернулися з перемогою додому. Ми підготуємо для них багато-багато концертів. Дякуємо за наш захист!

 На наше свято не зміг приїхати наш друг десантник Дмитро Євдокимов, ми передаємо йому привіт та вітання з Днем Збройних Сил України. Пісні та фотографії з свята є на сторінці "Шкільна правда" у Фейсбуці.

   Дякуємо четвертокласникам і Світлані Василівні за гарний виступ.

Анастасія ПАЛАГІЦЬКА, 5 клас

 

6082413
Сьогодні
Вчора
Цей тиждень
Минулий тиждень
Цей місяць
Минулий місяць
All days
1130
4687
32516
6037591
35262
61000
6082413

Ваш IP: 3.231.229.89
Server Time: 2019-12-08 12:10:15
Счетчик joomla