Kluedu.if.ua

КЛУбовецька ЗОШ І-ІІІ ступенів

Get Adobe Flash player

Середня освіта – Освітній портал «Педагогічна преса»

Зустріч школярів із захисником України

   11 лютого до Клубовецької школи на запрошення наших учнів завітав воїн АТО Дмитро з Івано-Франківська. Він приїхав у відпустку, але вже через три дні прийшов наказ повертатися у частину.  До цього часу учні нашої школи вели із Дмитром переписку у соціальній мережі. Сьогодні зранку ми довідалися, що Дмитро у день свого від’їзду знайде декілька хвилин, щоб провідати нашу школу. Ми були дуже щасливі. Була оперативно зібрана загальношкільна лінійка, зійшлися вчителі, учні, керівники установ. Дорогого гостя представив директор школи Володимир Пронюк.

 

Від редколегії учнівської газети привітала Юлія Шешурак (9 клас), від літературної студії – Лещук Мар’яна та Овчарчин Оксана (8 клас), а учні третього і четвертого класів подарували воїну-захиснику свої листи та відкритки. Також багато гарних аплікацій підготувала  група дошкільнят «Сонечко».

   В теплій душевній обстановці відбулася зустріч із захисником України Дмитром Євдокимовим. Вся школа молилася за Дмитра та всіх українських воїнів. На завершення зустрічі, на подяку захиснику голосно прозвучало тричі «Слава!». Слава Україні!

Богдан Пронюк, 9 клас

   Сьогодні, 11 лютого 2015 року, у нас в гостях був Дмитро Євдокимов - наш воїн-захисник, який перебуває в зоні АТО. Ми дуже раді були зустрічати такого гостя. Насамперед ми не знали, що сьогодні відбудеться така зустріч, це було для нас несподіванкою Але ми вспіли підготовитися. Ми вирішили зібрати для Дмитра невеличку пожертву для поповнення його мобільного телефона, щоб він міг з нами спілкуватися. Було дуже хвилююче дивитися, коли учні відмовлялися від солодощів і жертвували свої маленькі суми для воїна.  Вони робили це щиро, бо люблять Дмитра. Збирали гроші у маленьку шкатулку, яку гарно прикрасили сердечками, смайликами та теплими словами. 

<   Був четвертий урок, коли тричі задзвонив шкільний дзвінок. Ми всі збігли на перший поверх, обступили сцену і побачили, як у двері заходить Дмитро. Його представив директор школи Володимир Ярославович Пронюк.

   Дмитро сказав, що дуже хотів приїхати до нас, що багатьох вже знає по фотографіях, які ми висилали йому. Серце билося дуже сильно, коли Дмитро говорив про те, що наша підтримка дуже дорога йому.

Так, у нього можна закохатися! Сильний, красивий! Як хочеться, щоб у наш час було багато таких чоловіків.

   Від учнівського колективу нашого гостя привітала Юлія Шешурак, головний редактор газети "Шкільна правда". Діти молодших класів подарували Дмитру свої листи, малюнки та аплікації. Потім говорили Овчарчин Оксана та Лещук Мар'яна з 8 класу. Вони подарували цукерки і благодійшу шкатулочку. На завершення зустрічі вся школа молилася молитви "Отче наш" і "Богородице Діво".  Дякуємо Тобі, Дмитре!

Мар'яна Лещук, 8 клас

Мої враження

  Сьогодні відбулася незабутня і хвилююча зустріч із воїном АТО Дмитром Євдокимовим. Коли він зайшов у школу, то серце почалося битися дуже швидко. До нас прийшов високий, гарний, мужній хлопець. Мені шкода, що такі красиві юнаки змушені йти на війну через ненависного Путіна. У мене мурашки бігли по спині, коли Володимир Ярослававич говорив, що Дмитро воює у найгарячіших точках.

  Я вірю, що Україна переможе. Що в Україні запанує мир. І ми будемо зустрічати наших воїнів-захисників у великих залах і гарними концертами. А сьогодні щиро дякуємо Дмитру і всім, хто з ним. Хай береже їх Бог. Ми чекаємо!

Оксана Овчарчин, 8 клас

Ми чекаємо Тебе! Фрагменти листування...

4805340
Сьогодні
Вчора
Цей тиждень
Минулий тиждень
Цей місяць
Минулий місяць
All days
242
4717
10042
4761874
95570
146602
4805340

Ваш IP: 34.228.115.216
Server Time: 2019-02-20 00:56:17
Счетчик joomla