Kluedu.if.ua

КЛУбовецька ЗОШ І-ІІІ ступенів

Get Adobe Flash player

Середня освіта – Освітній портал «Педагогічна преса»

Почесний гість школи

    24 вересня у Клубовецькій школі відбувся особливий урок Захисту Вітчизни. До  школи завітав український солдат - захисник України - Дмитро Євдокимов, з яким учні школи тримали тісний зв'язок через Фейсбук у той складний період, коли він захищав Україну на передовій в АТО. Урок проводив вчитель Захисту Вітчизни Сидорик Володимир Федорович. Учитель представив гостя, оголосив тему уроку та запропонував учням провести його у формі спілкування - запитань-відповідей. Всі радо погодилися. На уроці були присутні учні 5-10 класів.

  

  Дмитро радо відповідав на запитання, розповів нам, як воїни захищають нашу рідну Україну, яку зброю використовують вороги проти нас і чим володіє українська армія. Питання були різними, але на всі Дмитро дуже грамотно і цікаво відповідав.  

    Війна - це дуже страшно. Тому учні запитували: як долати страх, коли було Дмитрові найстрашніше, найнебезпечніше. Так як Дмитро Євдокимов знаходився весь час на передовій, то найнебезпечніше було щодень, а особливо, як згадує захисник,  у Пісках, під Дебальцево і недавно у липні-серпні. Ми раділи, що Дмитро повернувся живий і неушкоджений, бо ми дуже молилися і чекали його. Він став символом перемоги і незламності для нас усіх. На запитання:"Дмитре, скажіть, що давало вам сили боротися на передовій?".  Наш гість відповів: - Ваша підтримка, листи, малюнки та ваші щирі молитви". І це нас усіх дуже розчулило.

  На завершення уроку учні 4-5 класів продекламували для Дмитра Євдокимова патріотичні вірші, присвяти йому та подарували дорогому гостю свої учнівські роботи: малюнки, аплікації. Заступник директора школи по виховній роботі Світлана Василівна Татарин подякувала від імені школи та вручила Дмитрові, започатковане у нашій школі, почесне звання "ПОЧЕСНИЙ ГІСТЬ ШКОЛИ".  А учні від усієї школи подарували квіти та статуетку Ангела-Хоронителя.

   Це надихнуло мене на такі поетичні рядочки::

Хай цей ангелик береже тебе завжди,

Хай оберігає від біди,

Хай подарує мир і спокій в твоїм домі,

Хай обереже тебе навік! 

   Урок був незабутнім. Вражень дуже багато, особливо у хлопців, які розглядали трофеї з війни - маленькі осколки, які, як сказав Дмитро, "кожен має свою історію". На жаль, сумну історію. Ці трофеї подаровані краєзнавчому музею нашого села.. Директор краєзнавчого музею села Клубівці Йосип Карпів був присутнім на зустрічі, як і багато наших вчителів.

   Ми дякували Дмитрові, бажали миру і особистого щастя, щоб він відтепер "воював" лише на особистому фронті і отримував щасливі перемоги.

   Дякуємо вчителям за урок патріотизму, такі уроки змінюють нас.

Юлія Шешурак, 10 клас

Фотомозаїка Мар"яни Лещук

Із шкільного літопису

Мар'яна Лещук. "Ми повинні знати своїх Героїв". Читайте за посиланням...

Ми чекаємо Дмитра. Читайте за посиланням...

Молитва за мир, за воїнів-захисників. Читайте за посиланням...

Пронюк Богдан. Зустріч школярів із захисником України. Читайте за посиланням...

Ми чекаємо Тебе. Фрагменти литсування. Читайте за посиланням...

 

4805529
Сьогодні
Вчора
Цей тиждень
Минулий тиждень
Цей місяць
Минулий місяць
All days
431
4717
10231
4761874
95759
146602
4805529

Ваш IP: 34.228.115.216
Server Time: 2019-02-20 01:42:04
Счетчик joomla