Йде будівництво спортивного майданчика. Кожен день на шкільній площадці ведуться роботи, майстри дуже стараються, бо  скоро обіцяють морози. Об'єм роботи великий. Поряд з майстрами працють директор школи Володимир Пронюк, голова сільської ради Богдан Рекетчук, працівник Тисменицької районної ради Юрій Проценко та учні школи. Недавно ми подавали інформацію про будівництво спортивного майданчика. А сьогодні , хочемо розповісти вам про майстрів: хто будує наш спортмайданчик, які роботи проводяться, яку техніку використовують тощо.

 

   Команда журналістів учнівської газети "Шкільна правда" випередила сніг і взяла інтерв'ю у працівників будівництва. Уперше інтерв'юванням займалися учні 4 класу: Ромах Надія, Турик Наталія, Самборська Юстина, Атаманюк Аліна, Турик Адріана, учениці 5 класу Шешурак Богдана та Турик Мар'яна під наставництвом старшокласників Лещук Мар'яни та Овчарчин Оксани з 8 класу.

  Юні журналісти довідалися багато цікавої інформації. Найперше  - прізвища всіх працівників, які задіяні в будівництві спортивного майданчику.

1. Пронюк Володимир Ярославович

2. Реетчук Богдан Іванович

3. Проценко Юрій Володимирович

4. Павлюк Ігор Іванович

5. Бойко Микола Васильович

6. Федорак Богдан Васильович

7. Лесюк Анатолій Васильович

8. Притуляк Василь Іванович

9. Рогуш Володимир Андрійович

10. Овчарчин Ярема Ярославович

11. Антошків Іван Іванович

12. Пронюк Мирослав Романович

13. Юнаки села

Допомагали учні 6-10 класів.

Особливо: 

Павлюк Назар, Жирун Андрій, Шешурак Любомир, Бойко Олег, Іваніцький Назар та інші.

  Директор школи Володимир Ярославович на наше прохання пояснив технологію робіт на будівництві спортивного майданчику. Етапи робіт:

1. Планування на місцевості і розмітка.

2. Влаштування огорожі.

3. Спорудження дренажної системи.

4. Вирівнення та ущільнення поверхні.

5. Укладання бітумного покриття.

6. Монтаж огорожі панельної.

7. Освітлення, розмітка поля.

Для будівельних робіт використовувалася така техніка: екскаватори, самоскиди та копачі.

Таку цінну інформацію ми роздобули у Володимира Ярославовича Пронюка. на завершення інтерв'ю директор школи побажав нам: "Гарно вчитися. І займатися спортом на новому майданчику".

Майстер Лесюк Анатолій Васильович пояснив нам, що таке дренаж і для чого він потрібен при будівництві спортивного майданчику?

- Дренаж робиться, щоб вода стікала з майданчика у спеціально облаштований дренажний рів. Тоді спормайданчик буде сухим.

- А чому декілька шарів викладається основа (камінь)?

- Нижній ряд складається з грубого щебеню, середній ряд - з дрібнішого, а верхній - з піску. А роблять для того, щоб площадка не просідала. Таким чином мали б робити дороги.

А побажав нам Анатолій Васильович: "Щоб були здорові та щасливі. І гралися на цьому майданчику".

Ми подякували нашим майстрам, запевнили що будемо шанувати їхню працю, а їхні імена будуть записані в історію нашої школи.

Лещук Мар'яна та Овчарчин Оксана з 8 класу

Наші враження про інтерв'ю

   Відповіді Володимира Ярославовча та Анатолія Васильовича були щирими, веселими. Нам дуже сподобалося інформація про бітумне покриття майданчика. Звичайно, майстри дивувалися, коли  ми просили взяти в них  інтерв'ю, але ввічливо відповідали  на запитання. 

   Нам дуже приємно, що на майданчику на рівні з усіма працюють директор нашої школи та голова сільської ради. Приємно бачити їх у робочому одязі (не тільки в костюмі) з інструментами в руках. Вони не сидять у кабінеті, а допомагають працівникам. Вони стараються для нас.

Овчарчин Оксана, Лещук Мар'яна з 8 класу

Читайте інтерв'ю з майстрами, які працюють на нашому спортивному майданчику: http://kluedu.if.ua/index.php/ua/shkilni-novyny/vykhovna-robota/samovriaduvannia/591-budivnychi-nashoho-sportyvnoho-maidanchyka.