Kluedu.if.ua

КЛУбовецька ЗОШ І-ІІІ ступенів

Get Adobe Flash player

Середня освіта – Освітній портал «Педагогічна преса»

Дякуємо, "Галичино"!

   Вся редакційна колегія учнівської газети "Шкільна правда" Клубовецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів густенько всілася за великим столом у кабінеті головного редактора Івано-Франківської обласної газети "Галичина" Петра Михайловича Парипи. У школярів багато запитань до очільника популярної газети та досвідченого журналіста. Учнівську молодь, яка шукає себе у журналістиці, цікавить все - від пошуку тем до заробітної плати журналіста. Петро Михайлович ділився тонкощами журналістської кухні, розповідав про ввірений колектив, специфіку роботи, давав цінні поради.

 

 

   На згадку кожен школяр отримав дарунок від редакції та посмакував солодкими гостинцями. Дякуємо редакції "Галичина", головному редактору Петру Михайловичу. Особлива подяка за сприяння Ігорю Івановичу Лазоришину.

   Враження про  екскурсію Анастасії Палагіцької з 3 класу

   1 листопада я була в Івано-Франківську в редакції газети "Галичина". Ми всі, а крім мене було ще 20 учнів, зустрілися з головним редактором газети Петром Михайловичем. Він запросив нас у свій кабінет. Ми задавали йому питання, а він розказував як роблять газету. Я також запитала: "Як ви так швидко випускаєте газету?" Петро Михайлович мені відповів, що у "Галичині" працюють досвідчені журналісти, вони вміють писати швидко. А коли тема важка, то вони цю тему досліджують. Всіх журналістів є одинадцять. Це вони роблять газету, яка приходить у кожне село і місто нашої області.

   Ми з Петром Михайловичем сфотографувалися. Він пригостив нас соком та печивом, це було для нас дуже несподівано. Ця зустріч була цікавою. Ми зрозуміли, щоб стати журналістом треба: добре вчитися, знати українську мову, бути чесним, сміливим, уважним. Редактор газети порадив нам завести щоденники і записувати щодня щось цікаве.

   Ми були ще біля пам'ятника Роману Гурику, біля могил воїнів, які загинули в АТО за нашу Україну. Ми всі молилися за них.

   Мене ця екскурсія дуже вразила, я би хотіла ще раз поїхати.

Палагіцька Анастасія, 3 клас

Екскурсія  в "Галичину"

   У вівторок 1 листопада був чудовий день для всіх, а для журналістів Клубовецької ЗОШ І-ІІІ ступенів особливий. Юні журналісти їхали на екскурсію у редакцію обласної  газети "Галичина". 

   Біля школи нас чекав автобус, який привіз нас у місто Івано-Франківськ на вулицю Січових Стрільців, 25, де знаходиться редакція газети. Нас зустрів з усмішкою на обличчі Петро Михайлович Парипа і запросив до редакції. У кабінеті Петра Михайловича затишно і просторо. Школярі всілися за великий стіл, витягнули свої блокноти і почали уважно слухати поради Петра Михайловича. Ми задавали питання, які нас найбільше цікавили. Скромний редактор радо із жартами відповідав нам. Він роздав нам цікаві подарунки: газети, календарі і кульочки з надписом "Галичина".

   Після спілкування у редакції нас пригостили солодащами та соком. Ми зробили декілька фотографій на пам'ять і дружно подякували Петру Михайловичу, побажали всіх гараздів колективу та успіху газеті.

  Наша екскурсія завершилася прогулянкою містом. Ми побували біля пям'ятника Івана Франка, у парку на вулиці Степана Бандери, на могилах Романа Гурика – Героя Небесної Сотні, захисників нашої Батьківщини. Помолилися за них.

   У парку вже господарює осінь. Алеї встелені жовтим листям. Воно весело шарудить під ногами. Школярі підкидали листя, а воно нагадувало списані аркуші. Може осінь теж на листках  друкує свою газету...

   Екскурсія мені дуже сподобалася. Спілкування з головним редактором газети Петром Михайловичом було крисним і повчальним. Я інакшими очима подивилась на працю журналіста, це дуже відповідальна робота, творча і, навіть, небезпечна. 

 Турик Марія-Анна, 7 клас

4946614
Сьогодні
Вчора
Цей тиждень
Минулий тиждень
Цей місяць
Минулий місяць
All days
197
4001
16961
4898795
95503
141341
4946614

Ваш IP: 54.90.204.233
Server Time: 2019-03-22 02:43:08
Счетчик joomla