Kluedu.if.ua

КЛУбовецька ЗОШ І-ІІІ ступенів

Get Adobe Flash player

Середня освіта – Освітній портал «Педагогічна преса»

Навчання у Єзупільському МНВК

   Кожного вівторка учні 11 класу їздять в профнавчання в Єзупільський МНВК. День починається важко, бо потрібно рано вставати, десь о 06:15 (це залежить хто і як далеко живе від школи, бо потрібно бути там близько о 07:00), для того, щоб встигнути на автобус.

 

Автобус, який нас возить до Єзуполя є старим та технічно-відсталим у порівнянні з іншими . Він приїжджає до школи близько 07:10. Взимку цей автобус буває спізнюється, бо водій не може його завести, або по інших причинах. В таких ситуаціях нас везе інший автобус (набагато сучасніший та комфортніший («KAROSA»-чеська компанія, яка виготовляє автобуси ) до Вільшаниці або до Рошнева. Їдучи з села Клубівці, автобус (наш автобус «ПАЗ» радянського випуску) бере учнів 11 класу з Вільшаниці і везе до Рошнівської ЗОШ І-ІІІ ст., і висаджує там, і ми чекаємо близько 20 хвилин на нього, бо автобус їде ще в село Довге, де він бере з собою учнів і везе їх до Рошнівської школи на навчання. Далі автобус везе нас із Рошнева до Єзуполя. Бували випадки коли автобус ламався на півдорозі (водій не міг завести його), але ми завжди вчасно доїжджали до Єзупільського МНВК. В зимі їхати в цьому автобусі холодно, а в літі спекотно. Автобус є некомфортний. До Єзупільського МНВК ми доїжджаємо десь о 08:46.

   Навчальний процес починається о 09:00. У Єзупільському МНВК у вівторок вчаться учні 11 класу з Клубовецької, Вільшаницької і Єзупільської шкіл. 

У Єзупільському МНВК навчання триває до 14:30 год. Всього шість уроків. З них три уроки: “Правила дорожнього руху” і ще 3 уроки - це “Будова і експлуатація автомобіля” (розклад навчання у хлопців). У дівчат: “ Правила дорожнього руху” та “Швейна справа”. На навчальну їзду ми йдемо під час уроків, яка триває 35 хвилин. У Єзупільському МНВК є чотири навчальні автомобілі і один трактор, три з яких є ГАЗ-52(3) і одна Волга, яка нещодавно вийшла з ладу. Також на навчальну їзду на трактор йдуть хлопці, які записалися на нього. Навчання у Єзупільському МНВК є цікавим.

 У кінці 2012 р. у нас 11 класу була екскурсія до цементно-шиферного заводу у село Ямниця. В даний час, ми (дівчата та хлопці) готуємось до здачі екзаменів з предмету “Правила дорожнього руху”, це будуть тести. Наступний екзамен з предмет “Будови і експлуатації автомобіля”(усно) -23 квітня 2013р.) і здача “Навчальної їзди” на автодромі — 30 квітня цього року.

*(МНВК) – Міжшкільний навчально-виробничий  комбінат.     

ПРО ЄЗУПІЛЬ

пол. Jezupol) — містечко (селище міського типуТисменицького району Івано-Франківської області. Заснований у 1435 році. Населення складає не більше 3000 осіб. Колись Єзупіль називався Жовтень. У Єзуполі встановлено багато пам‘ятників:  Шевченку, Скорботної матері (скульптура) , Воїнам Радянської армії, Беринді Памву.

 <Цей пам’ятник встановлено у 2008 р. Він знаходиться біля нашого комбінату.  Це пам'ятник видатному діячеві української культури, мовознавцю, письменнику і типографу Памвові Беринді (перший у країні) був встановлений за меценатського фінансування вихідця з Єзуполя Володимира Войцюка 4 липня 2008 року. Івано-Франківський скульптор Володимир Довбенюк зобразив Беринду у вигляді вченого ченця. Пам'ятник урочисто відкрили і освятили священики під керівництвом єпископа УГКЦ Софрона Мудрого

              Статтю підготовив:  учень 11 класу  Юрій Старчук

 

5535911
Сьогодні
Вчора
Цей тиждень
Минулий тиждень
Цей місяць
Минулий місяць
All days
1461
4274
23408
5479057
88544
150432
5535911

Ваш IP: 107.23.37.199
Server Time: 2019-07-20 08:10:01
Счетчик joomla