Kluedu.if.ua

КЛУбовецька ЗОШ І-ІІІ ступенів

Get Adobe Flash player
Помилка
  • Помилка завантаження даних каналу

Екскурсія з завгоспом Миколою Васильовичем

   Сьогодні 24 травня ми всім класом побували у корпусі нового спортивного залу та котельні. Екскурсію нам провів завгосп Бойко Микола Васильович. Нашим завданням було підготувати фотопрезентацію  школи. Спочатку ми сфотографували новий і старий корпус школи, а потім пішли в приміщення котельні. Там  ми побачили, яким способом огрівають нашу школу. Про котли та роботу кочегарів нам розказав Микола Васильович. Це відповідальна, цілолодобова робота, потрібно слідкувати за приладами, за тиском газу. Ця інформація для нас нова. Ми не задумувалися раніше, як опалюють нашу школу.

 

   Після екскурсії у котельню ми пішли з нашим завгоспом у корпус нової спортивної зали. По дорозі зробили декілька знімків майстрів, котрі працюють на фасадних роботах зали. Микола Васильович показував де будуть чиї кабінети, де душові, де спортивний інвентар. Ми довідалися, де буде кабінет вчителя фізкультури Ігоря Івановича Павлюка. Та найбільше емоцій (просто потужних!) було, коли ми зайшли до спортивної зали!  Яка вона велична і простора! Ми зробили унікальне історичне фото. Це одне з моїх улюблених – перший стрибок у спортзалі. На другому поверсі ми вже знаємо де буде шкільна бібліотеку. А перехідна галерея - це вже наше улюблене місце. Гарантую!!!

  Дуже дякуємо за екскурсію Миколі Васильовичу Бойко. З нетерпінням (!!!) чекаємо відкриття спортивної зали. Це буде найшасливіша подія у нашому житті. А фотопрезентації у кожного з нас вийшли просто незабутні. Це наша школа. Наша! І цим все сказано! Фотографували ми всі своїми телефонами.

Богдан КОХМАН та Ігор Ільницький, 8 клас

6087562
Сьогодні
Вчора
Цей тиждень
Минулий тиждень
Цей місяць
Минулий місяць
All days
2500
3779
2500
6049897
40411
61000
6087562

Ваш IP: 18.207.255.49
Server Time: 2019-12-09 14:37:15
Счетчик joomla