Kluedu.if.ua

КЛУбовецька ЗОШ І-ІІІ ступенів

Get Adobe Flash player

Цікаве поряд

    У нас була незвичайна екскурсія. Екскурсія школою. Ми навіть не здогадувалися, що біля нас є так багато цікавого. До прикладу, ми ніколи не заходили у котельню. А сьогодні завгосп школи Бойко Микола Васильович показав і розказав, як опалюють нашу школу. У котельні два великі газові котли. Вони справно відпрацювали свій ресурс, цього року їх мають замінити. Ці два котли дають тепло для будівлі нашої школи, старого корпусу школи, адмінбудівлі та нової споруди спортивної зали. У зимовий період в котельні працюють кочегари, вони пильнують за котлами. Після котельні з Миколою Васильовичем ми пішли у новий спортивний зал.

 

   Завгосп з задоволенням розповідав про новий спортзал, нові кабінети, душові, перехідну галерею, і взагалі про всю нашу школу. Видно, що він свою роботу дуже любить і все шкільне господарство знає дуже добре. Нашим завданням було підготувати фотопрезентацію, тому ми багато фотографували. Спортзал дуже великий! Є кабінет вчителя фізкультури, місце для дошкільнят, туалети, душові. А мені найбільше сподобалася перехідна галерея. Там так багато місця. Не потрібно виходити на вулицю просто відкрив двері і ти вже в перехідній галереї. Яке це мудре рішення з'єднати школу і спортзал галереєю. Не знаємо, чия це ідея, але ми вже дуже дякуємо.  Все було дуже класно! Ми підстрибували з радості. Вже хочу займатися фізкультурою у новому спортзалі. 

   Як висновок, екскурсія школою дуже корисна, завжди чогсь можна повчитися. Ми познайомилися з роботою кочегара, довідалися, яе опалюється школа, взнали, які роботи ведуться зараз на будівництві спортивної зали (фасадні та облицювальні). Ми вже були на екскурсії у лісі, але ця екскурсія незвичайна. Цікаве поряд! Ми отримали безліч незабутніх вражень. Тепер я з нетерпінням буду чекати і рахувати дні до відкриття спортивної зали. Найбільше мене вразило, що спортивна зала така велика. Вона настільки велика, що наш старенький спортзал просто не рівняється з нею. Дякую Миколі Васильовичу за екскурсію.  

Богдана Шешурак, Марія-Анна ТУРИК. 8 клас

Світлини Ілони ФЕДОРАК, 8 клас