Kluedu.if.ua

КЛУбовецька ЗОШ І-ІІІ ступенів

Get Adobe Flash player

Середня освіта – Освітній портал «Педагогічна преса»

Зустріч енергетиків з школярами

   19 лютого у нашу школу приїжджали представники АТ "Прикарпаттяобленерго". Вони зустрічалися з школярами і розказували нам, як правильно проводитися з електричними приладами. Особливо, як поводитися, коли ми побачили обірваний електричний провід. Потрібно відійти якомога дальше, тому що є небезпека, може вдарити струмом. Терміново повідомити про обрив дорослим. Якщо іграшка чи м'яч впали у той будиночок, де розприділяється електроенергія (трансформаторну підстанцію), то в ніякому випадку не лізти туди, бо вдарить струмом.

Враження учнів 5-го класу про скайп-зустріч з литовцями

   Завдяки спеціальному проекту Virtual Valentines Global Project ми 14 лютого говорили із ровесниками з Литви, з міста Каунаса. Я дуже вражений, мені дуже сподобалося розмовляти по Skype англійською мовою з литовцями.  У них дуже гарний клас, у школі 700 учнів. Одна дівчинка гарно співала пісню по-англійськи. Ми задавали запитання. Їм найбільше подобається сонячна погода. Вони нас навчили декілька слів литовською: дякую, добрий день та допобачення. А ми навчили їх ці слова українською. Литовські школярі були одягнені в свої національні костюми, розповіли нам про свій прапор: жовтий – це сонце, червоний – кров, зелений – трава.

Скайп-зустріч Клубівці-Каунас

 

 

 

 

 

 

 

   Today the pupils of Klubivtsi school joined Virtual Valentines Global Project and had a great time communicating with Daiva's fifth graders from Lithuania, Kaunas. It was amazing. The most powerful way to learn is from each other. Happy Valentine's Day from Ukraine to Lithuania!!!

Я дуже люблю свою вчительку

   Мою вчительку звати Марія Василівна. Скоро ми будемо з нею прощатися, а мені вже сумно від цієї думки. Наша вчителька дуже гарна і добра, вміє достатньо пояснити тему уроку, намагається, щоб всі освоїли та справились із завданням. Вона наш друг. Ми можемо довірити свої таємниці. Марія Василівна вміє залагодити усі конфлікти, вчить нас бути родиною. Вона для мене, як друга мама. Вчителька навчає любити Україну і терпеливо веде нас у країну знань. Марія Василівна любить і розуміє мене, завжди допоможе у важку хвилину. Я вдячна своїй першій вчительці за прекрасні чотири роки. Я дуже люблю свою вчительку.

Зустріч школярів з Йосипом Карпівим

   Сьогодні гостем бібліотечної світлиці був Йосип Дмитрович Карпів. Його запросили на зустріч третьокласники, бо мали багато запитань та хотіли щось важливе сказати. Бібліотекар Марія Дмитрівна представила гостя та виставку книжок Йосипа Дмитровича. Для третьокласників Йосип Дмитрович добре знайомий, як директор музею, де вони неодноразово побували, або як чарівник, який завжди щось гарне розкаже казку або байку. Сьогодні вони знайомилися з Йосипом Карпівим – поетом, дослідником, літературним редактором. На зустріч з школярами Йосип Дмитрович приніс підшивку своїх віршів, заміток, фольклорних знахідок, прикмет тощо.

Урок правової освіти та профілактики правопорушень

   30 січня до Клубовецької школи завітали представники ювенальної інспекції Тисменицької поліції. Вони провели урок правової освіти та профілактики правопорушень серед учнів зі старшокласниками. Метою даного заняття є посилення профілактичної роботи з запобігання правопорушень та злочинності серед дітей та учнівської молоді.

Ми спілкувалися з бригадиром Володимиром Пасічняком

   Йде спорудження нашої спортивної зали та перехідної галереї. Через шкільне вікно ми бачимо, як працює будівельна бригада. Сьогодні ми вирішили взяти інтерв'ю у будівельників. З нами спілкувався бригадир  Володимир Васильович Пасічник. Він має веселу вдачу, на наші запитання часто відповідав жартами.

Будьте активними творцями шкільного життя

   2017 рік, а особливо місяць листопад, був щедрим на важливі дати та події у житті вчительки Світлани Василівни Татарин. Передовсім, це - життєвий ювілей, 25-річний ювілей учительської праці, а ще районний семінар заступників директорів шкіл з виховної роботи, який проходив на базі нашої школи. Як бачите, приводів для розмови є дуже багато. Тому редколегія учнівської газети "Шкільна правда" після гарної коляди запросила до розмови свого наставника і друга, заступника директора з виховної роботи, класного керівника 3 класу Світлану Василівну Татарин.

Клубівці колядують. Наш вертеп

   Це наш перший вертеп у такому складі, хоча організувати вертеп ми хотіли ще з 5 класу, але ніхто не наважувався. Цього року все ж знайшовся сміливець, який взяв на себе відповідальність. Ним був  Кохман Богдан. Ми кожного дня (окрім суботи і неділі) проводили репетиції о третій, четвертій, або п’ятій годині. Також у нас була смішна історія з роллю Ірода. Спочатку ми взяли на роль Ірода одного хлопця, але він вирішив піти у вертеп із дев’ятим класом. Потім кликали інших хлопців із свого класу, але не змогли переконати їх.

Новорічний КВК 10-11 класів

   Завершальним акордом дводенної - 27-28 грудня - шкільної коляди став конкурс веселих та кмітливих старшокласників-випускників 10-11 класів, дівчата проти юнаків. Конкурс опікували та модерували класні крівники - класний тато Віктор Васильович Ткаченко (10 клас) та класна мама Світлана Миколаївна Дуридівка (11 клас).  Ведучі шкільної коляди про ці класи відгукнулися так: "Старшокласників вже й не охарактеризуєш. Ними просто захоплюєшся. Бо вони розцвіли у школі. Лідери. Красиві, впевнені, талановиті. Їхні класні керівники хіба що очей з них не зводять. Тож запрошую усіх позадивлятися на них". 

Новорічний проект 9 класу

   Шкільний дзвінок прикликав на сцену 9 клас, класний керівник Людмила Михайлівна Сенко. У них новорічний урок - підсумок І семестру навчання. Учителем, а вірніше, класним керівником у виставі була Анастасія Богданівна Андріїв. Оригінальний проект зреалізували дев'ятикласники. На усі запитання та зауваги класного керівника вони відповідали пісенною композицією з жестами та рухами, які виконували усім класом. Це треба бачити! До речі, відеозапис виступу можна переглянути та сторінці Шкільної Правди у Фейсбуці.

Вистава восьмикласників "Ніч перед Різдвом"

    28 грудня у нашій школі відбувалася шкільна коляда, виступали учні старших класів. Ми, восьмикласники, також брали участь у цьому новорічному святі. Учні колядували, розказували новорічні привітання, клали театралізовані вертепи. Мій клас представляв виставу Миколи Гоголя "Ніч перед Різдвом". Ми дуже старалися, додали у виставу трішки сучасного життя і гумору. Наш класний керівник Надія Богданівна Самборська дуже вдало підібрала ролі, особливо розсмішили глядачів Солоха (Ілона Федорак), піп (Євген Пронюк) та голова міста (Андрій Гудзовський).

Шкільна коляда - 7 клас

Сьомий клас серйозно готується до коляди. Ще далеко до свята активісти класу розробляли сценарій, підбирали акторів та костюми. Досвід у них. Минулого року вони обійшли з різдвяним вертепом усе село. Надзвичайно цікавий, моторний клас. Хлопці усі футболісти з яскравою футбольною біографією. Дівчата - майстрині рукоділля, танцівниці, декламатори віршів, без них не обходиться жодний виступ. Готові у всьому дати свій майстер-клас. Класний керівник класу Дуридівка Віктор Андрійович.

Шкільна коляда - 6 клас

   Школа колядує. На святкову сцену виходить творчий колектив шостого класу, класний керівник Наталя Ігорівна Михайлишин. Цей клас унікальний у нас. Їх всього дев'ять. Цікавих, активних, креативних. Дівчата защебечечуть кого хочеш, а юнаки – міцний тил для них. Дружний клас. 2017 рік розкрив їх ще краще. Вони активні читачі бібліотеки, вони ініціатори творчих проектів, вони складають вірші, у них є чудова імпровізація на пісню «Десь по світу», героями якої є кожен з них. Сумлінні в навчанні і жваві в ідеях.

Шкільна коляда - 5 клас

Шкільна коляда об'єднала усіх школярів. Уже естафету перейняли старшокласники. Кожен клас по-особливому представляє свою новорічно-різдвяну програму. Другий день поспіль у школі панує казка, вирує святковий настрій, врочиста атмосфера - таке особливе налаштування на зустріч Нового року та Різдва Христового. Першими розпочали шкільну коляду 28 грудня учні 5-го класу, класний керівник Володимир Федорович Сидорик.

Ми гарно колядували

   Четвертий клас завершував перший день (27 грудня) шкільної коляди гарним величним акордом. Про святкування розповідає Анастасійка: - Ми з класною керівничкою Марією Василівною придумали різні сценки. Спершу виступали сніжинки (я була сніжинкою), потім прийшли звірята, які дуже чекали нового року. Але до них вийшли українка з старим роком. Старий рік засмутився, що його вже не хочуть. Лишень після того, як  звірята розказали, яким він (2017-й) був добрим, турботливим, гарним і потрібним, старий рік покликав новий 2018 рік. Після того ми всі пішли колядувати до ґазди і ґаздині, які вже приготували 12 страв до вечері.

Шкільну коляду продовжує третій клас

   Естафету шкільної коляди перейняли учні третього класу, класний керівник Світлана Василівна Татарин. Учні зіграли на сцені театралізований  вертпеп. Кожен персонаж різдвяного дійства мав відповідний костюм, дівчата вразили великими цвітчастими хустками, традиційними для різдвяно-новорічних свят. Школярі віншували, колядували, прославляли Христа. Ведучі шкільної коляди Божена Івасюк (10 клас) та Оксана Овчарчин (11 клас) представляли кожен клас по особливому. Третьокласників вони назвали справжніми бджілоньками.

Колядує другий клас

   Другий клас, класний керівник Оксана Ярославівна Самуляк, зовсім недавно організував у школі гарне свято Чудотворця Миколая. А сьогодні вони підготували різдвяний вертеп — духовне пережиття таїнства народження Спасителя Ісуса Христа,  відтворили Святу вечерю. Театральне дійство відбувалося біля справжнього вертепу, привезеного із церкви Святої Покрови Божої Матері. Присутність намоленого церковного вертпету створила у залі особливу атмосферу свята, миру і духовної радості. Другокласники розповідали, колядували та вінчували з Різдвом Хистовим.

Новорічний ранок у першому класі

   27 грудня у Клубовецькій школі розпочалася шкільна коляда, яка триватиме два дні. Першого дня колядує початкова школа та дошкільна група "Сонечко". Розпочали коляду першокласники о 10 годині ранку. Їхня новорічна програма була насичена іграми, жартівливими сценками, імпровізаціями на казки "Колобок" та "Рукавичка". Шкільна коляда - це подяка за 2017 рік та приготування до святкування Різдва. У шкільній біографії першокласників 2017 рік  - особливий рік, вже чотири місяці вони вчаться у школі і можуть похвалися першими успіхами. 2017-й рік був дуже добрим для них. Він привів їх до школи, у новий клас. Усе було вперше: книжка «Букварик», зошити, ручки. А тепер вони вже відважні, знають букви і слова, рахують, пишуть, співають.

Новорічний ранок у групі "Сонечко"

   27 грудня о 11 годині у групі дошкільного виховання "Сонечко" відбувся новорічний ранок. Це перший виступ дошкільнят, у якому вони мали багато ролей. Малечі довелось добре постаратись, щоб вивчити свої вірші, пісні та сценки. Багато дітей вивчили не тільки свої віршики, але й своїх друзів. Була інсценізація казок ''Ріпка" та "Рукавичка". Дуже цікаво дивитись на дітей, які дуже старались, щоб не забутись та зіграти якнайкраще. Дошкільнята із задоволенням розказували  вірші та співали багато пісень. У всіх дітей були чудові новорічні костюми: вовчика, зайчиків, мишки, жабки, хитрої лисички та багато інших героїв казок.

Свято Миколая у нашій школі

   Кожен знає, що у ніч на 19 грудня до слухняних дітей приходить святий Миколай з чарівною торбинкою, повною подарунків. 19 грудня у нашій школі відбулося свято Миколая. На святі були присутні учителі та учні молодших класів, та їх батьки, брали участь у цій урочистій події учні 2, 3, 4 10 та 11 класу, а також наймолодші учні школи: вихованці групи дошкільної підготовки "Сонечко", для яких це був перший виступ перед такою великою аудиторією. Дошкільнята весело та з захватом розповідали про дива у цю ніч та про Миколая з торбинкою, у якій повно гостинців для слухняних діточок.

Прийдіть до мене всі струджені і обтяжені... Мт.11,28

   Сьогодні Міжнародний день мігранта. Звісно, це не свято. Це день, який нагадує про людей, які покинули рідну землю у пошуках праці, кращої долі, чи втекли від політичних переслідувань, війни, насилля тощо. Мета проведення цього Дня – зміцнити глобільні заходи захисту біженців і мігрантів. Ці зобов'язання містяться в Нью-Йоркській декларації, в який виражається політична воля світових лідерів, спрямована на порятунок життів, захист прав людини і справедливий розподіл відповідальності на глобальному рівні. Четверта хвиля міграції в Україні сягнула неабияких масштабів. За останніх двадцять років трудова міграція доторкнулася кожної галицької родини. Війна на сході України спричинилася до появи біженців. У цей день варто поговорити, як на законодавчому рівні захищені права цих верств населення України. Однак ця тема в Україні не бажана. І понад два десятки років ми вдаємо, що проблеми не існує. Та трудовими мігрантами стали вже найзапекліші противники та обвинувачувальники мігрантів. Бо проблема не у мігрантах, а значно глибше.  Достукатися до влади так і не вдалося, як і не вдалося досягнути представництва українських мігрантів у Верховній Раді України.

Піклування про нашу планету – глобальні цілі

   "У нас є лише наша планета. нам більше нема куди їхати. Проте, якщо ми правильно використаємо свій творчий потенціал, нам і не треба буде нікуди їхати. Якщо ми піклуватимемося про нашу планету й один про одного, ми матимемо все необхідне тут". Сер Кен Робінсон

   П'ятого грудня ми дев'ятикласники долучилися до проекту Дитячого фонду ООН (Юнісер) "Найбільший урок у світі" (World's hargest lesson). Тема нашого уроку "Глобальні цілі" (Globaj Gools).

Стартували Сковородинські навчання

    У рамках Всеукраїнських сковородинських навчань, які стартували 5 жовтня 2017 і триватимуть до 2022 року, до 300-річного ювілею великого українського мислителя-мудреця, педагога, філософа, поета, композитора, музиканта, культурно-освітнього подвижника Григорія Савовича Сковороди, у Клубовецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів проведена низка пізнавальних заходів у 6-10 класах, які організовували. вчителями української мови та літератури Бруц Світлана Ярославівна, Самборська Надія Богданівна, бібліотекар Марія Дмитрівна Палагіцька.

Хочу, щоб дітям і вчителям було свіжо і легко працювати

   У школі є люди, які постійно дбають про чистоту і порядок у школі, вони створюють затишок, пильнують нас і контролюють час подачі дзвінку. Це технічні працівники. Без них просто ніяк. Ми щодня бачимо їх та рідко розпитуємо як їм працюється. А сьогодні мені вдалося поспілкуватися із Мирославою Іванівною Михайлишин. Гадаю, вам буде цікаво послухати.

– Мирославо Іванівно, ми знаємо Вас технічного працівника школи. Ви дбаєте про чистоту і затишок у школі, про дисципліну і порядок. Ви дуже любите дітей, кожному скажете добре слово. Скажіть, Вам подобається працювати у школі? Скільки років працюєте у школі?

5 картоплин для потребуючого

   

 

 

 

 

 

      У рамках загальнонаціонального місячника Червого Хреста "Допоможемо потребуючим", який триває з 2 по 31 жовтня у навчалльних закладах Тисменицького району оголошено проведення благодійної акції "П'ять картоплин".

Сьогодні День соціального педагога

    2 жовтня - Міжнародний день соціального педагога, як засноване у  2009-му році. Значення, яке несуть для суспільства соціальні педагоги, неможливо виміряти ніякими показниками. Багато успішних людей, які раніше вважалися важкими підлітками, що займають в суспільстві свої гідні місця, не рідко згадують своїх наставників теплими словами, відчуваючи до них почуття глибокої поваги. Зараз професія соціального педагога затребувана і виділена в окрему категорію системи освіти. У нашій школі соціальним педагогом працює Наталія Ігорівна Михайлишин. Ми поспілкувалися з учителькою.   

До нас завітали рятувальники МНС

     25 вересня у рамках роботи з профілактики дитячого травматизму та цивільного захисту до Клубовецької ЗОШ І-ІІІ ст. завітали рятувальники відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту МНС Тисменицького району. Спільний проект школи та райвідділу МНС спрямований запобігання нещасних випадків та безпеки дітей. У ході зустрічі відпрацьовано правила поводження з вогнегасниками, ознайомлено з професією рятувальника МНС у плані профорієнтації школярів. Неабиякий інтерес викликали практиіні відпрацювання під час гасіння в надзвичайних ситуаціях.

День учителя

        День учителя щороку відзначається в першу неділю жовтня. У нашій школі його святкували 29 вересня. День розпочався із святкової лінійки, на якій було оголошено день учнівського самоврядування, присвячений Дню учителя. Ми вирішили, нехай вчителі відпочинуть, а їхні місця займемо ми – старшокласники. У зв'язку зі святом і звільненням вчителів від їх прямих обов'язків, наказом призначено на 29 вересня таких учнів учителями:

Це наш перший клас!

   Знайомтесь - це перший клас! Учителька Катерина Петрівна Турик. Цього навчального року розпочалася шкільна біографія цих школяриків. Клас особливий - у ньому одинадцятеро хлопчиків і всього дві дівчинки. Вже промайнули три тижні вересня. За цей період першокласники освоїлися у школі, звикли до своєї учительки Катерини Петрівни й до шкільного дзвінка, який управляє усіма уроками і перервами. Ми завітали на урок малювання.

3120256
Сьогодні
Вчора
Цей тиждень
Минулий тиждень
Цей місяць
Минулий місяць
All days
2943
4587
22027
3078360
89596
154243
3120256

Ваш IP: 54.92.197.82
Server Time: 2018-02-23 12:26:34
Счетчик joomla