Kluedu.if.ua

КЛУбовецька ЗОШ І-ІІІ ступенів

Get Adobe Flash player

Середня освіта – Освітній портал «Педагогічна преса»

Скайп-зустріч Клубівці-Каунас

 

 

 

 

 

 

 

   Today the pupils of Klubivtsi school joined Virtual Valentines Global Project and had a great time communicating with Daiva's fifth graders from Lithuania, Kaunas. It was amazing. The most powerful way to learn is from each other. Happy Valentine's Day from Ukraine to Lithuania!!!

 

   Сьогодні учні Клубовецької школи долучились до віртуального проекту Virtual Valentines Global Project, присвяченому Дню Валентина. У рамках цього проекту наші школярі спілкувалися англійською мовою з ровесниками з Литви, місто Каунас. Це було дивовижно! Наші школярі діляться враженнями про спілкування. Такі проекти -  потужний засіб - вчитися один від одного. Вітання з Днем святого Валентина линуло з України до Литви!

 

 

 

 

 

 

 

  Скайп-зустріч залишила море незабутніх вражень. Модерували скайп-спілкування вчителі англійської мови Людмила Михайлівна Сенко (Україна) та Дайва Кадаускіте-Боровикова (Литва), які зазделегідь розробили план скайп- уроку. Вихованці обох шкіл коротко представили свої держави, символи та цікаві історичні факти. Привітали одні одних з святом Валентина піснями, віршами та валентинками. В учнів була можливість вільно поспілкуватись, задати запитання.

 

 

 

 

 

 

 

   Наша школа мала минулорічний досвід спілкування з арабськими школярами з Бархрейну, а сьогоднішня зустріч з литовцями ще раз переконала такі зустрічі - чудова мотивація вивчати та удосконалювати англійську мову. Литовські школярі прислали нам відео про свої захоплення. Це надихнуло нас на створення свого фільму.

4631034
Сьогодні
Вчора
Цей тиждень
Минулий тиждень
Цей місяць
Минулий місяць
All days
3942
4353
12279
4585426
67866
170739
4631034

Ваш IP: 54.205.211.87
Server Time: 2019-01-16 14:35:49
Счетчик joomla