Kluedu.if.ua

КЛУбовецька ЗОШ І-ІІІ ступенів

Get Adobe Flash player

Середня освіта – Освітній портал «Педагогічна преса»

Враження учнів 5-го класу про скайп-зустріч з литовцями

   Завдяки спеціальному проекту Virtual Valentines Global Project ми 14 лютого говорили із ровесниками з Литви, з міста Каунаса. Я дуже вражений, мені дуже сподобалося розмовляти по Skype англійською мовою з литовцями.  У них дуже гарний клас, у школі 700 учнів. Одна дівчинка гарно співала пісню по-англійськи. Ми задавали запитання. Їм найбільше подобається сонячна погода. Вони нас навчили декілька слів литовською: дякую, добрий день та допобачення. А ми навчили їх ці слова українською. Литовські школярі були одягнені в свої національні костюми, розповіли нам про свій прапор: жовтий – це сонце, червоний – кров, зелений – трава.

 

   А ще показали торт, на якому написано 100. Завтра вони святкують день незалежності Литви – 100 років. А ще вони презентували відео на англійській мові, воно називається «I do what I love». 

   А ми розповіли про Україну, про свій прапор, про наші вишиванки.

   Ми співали їм пісні про День святого Валентина та розказували вірші.

  Завдяки англійській мові ми познайомилися з литовцями, дізналися про їхню державу.

Bears love honey

Jimmy loves Sue

Bankers love money.

And I love you.

Happy Valentine's Day!

Борис БАБ'ЯК, 5 клас

   Ми також запишемо відео

   Розмовляти з учнями, які живуть у Литві, було дуже цікаво. Вони нам розповідали про свої хобі. Я спочатку хвилювався, а потім стало інтересно. Ми розповідали цікаві факти про Україну. Я розказав їм, про найглибше метро в світі є в Україні.

   Я і мої однокласники довідалися, що Литва 16 лютого відзначає 100 років Незалежності своєї країни. Тому литовські школярі на торті написали 100. Мені дуже сподобалося говорити з ними, дізнаватися про Литву. Ми спілкувалися англійською мовою.

 Сьогодні на уроці англійської мови ми дивилися відео, яке переслали нам з Каунаса. Це було круто. Ми також запишемо відео.

Роман АНТОШКІВ, 5 клас

День святого Валентина

   Мені дуже сподобалося розмовляти з дітьми з Литви. Вони наші ровесники. Ми розмовляли на англійській мові, вітали з Днем святого Валентина. А ще вони навчили нас декілька слів по-литовськи, розповіли, що означають три кольори їхнього прапора. Їх місто називається Каунас. Литовські школярі показали нам святковий торт, на якому написано 100. Це річниця їхньої Незалежності, яку святкують 16 лютого. Я розказував для них вірш. А ще у них дуже гарний сніговик.

Володимир ТУРИК, 5 клас

Я розказала про вишиванку

   Мені дуже сподобалося, як ми говорили з литовцями по скайпу. Я була одягнута в український національний костюм і розказала їм про українську вишиванку. А ще я розказала для них вірш.

Mama loves coffe,

Papa love tea,

I love my teacher

And my love me.

   Литовські учні прослали нам відео про те, що вони люблять робити. Таким гарним у нас був День Валентина.

Вероніка МАРЦІНКО, 5 клас

Ми багато дізналися про Литву

   Через Скайп ми говорили з учнями 5 класу, які живуть у Литві, у місті Каунасі. Я під великим враженням від зустрічі. Учні з Литви показали нам торт, на якому написана дата їхньої незалежності, це сто років, показали свої національні костюми, розповіли про свою державу, прапор, про школу. Наше спілкування відбулося завдяки англійській мові і проекту Global.

   Дякуємо Людмилі Михайлівні за скайп-спілкування з учнями Литви. Це дуже цікаво і хвилююче. Ми багато дізналися про Литву та хобі школярів.

Ірина ЛЯЛИК, 5 клас

Це була незабутня розмова

   У День святого Валентина відбулася скайп-зустріч з учнями іншої держави - Литви. Їхня рідна мова - литовська. Але вони, як і ми, вчать англійську мову. Ми говорили англійською. Нашу зустріч вели вчителі англійської мови. Спершу литовці розповідали цікаві факти про свою державу, а потім ми про свою, вітали з святом Валентина, показували валентинки, співали пісні, задавали запитання. 16 лютого у них велике свято - 100 років Незалежності, ми бачили святковий торт. На другий день литовські школярі прислали нам відео про свої захоплення. Вони такі прикольні! Ми домовились, що зробимо теж відео. Це була незабутня розмова.

Вячеслав РЕКЕТЧУК, 5 клас

Треба добре знати англійську

   Ми сьогодні говорили з дітьми з Литви. Вони такі, як ми. Мені сподобалося спілкуватися з ними. Треба добре знати англійську мову, тоді можна спілкуватися з цілим світом і багато цікавого можна довідатися. У литовців прапор трьохколірний - жовтий, червоний і зелений, а скоро у них велике державне свято - 100 років Незалежності. Про це розказали учні з Литви, з міста Каунаса.

   Ми також розказали про Україну, про цікаві історичні факти, про найглибше метро, про вишиванку. Ми вітали одні одних з святом Валентина, розказували вірші, співали. Це було дуже цікаво.

Тарас ПАЛАГІЦЬКИЙ, 5 клас

4479138
Сьогодні
Вчора
Цей тиждень
Минулий тиждень
Цей місяць
Минулий місяць
All days
9696
5876
41631
4402058
86709
142476
4479138

Ваш IP: 54.163.42.154
Server Time: 2018-12-16 14:27:49
Счетчик joomla