Kluedu.if.ua

КЛУбовецька ЗОШ І-ІІІ ступенів

Get Adobe Flash player

Середня освіта – Освітній портал «Педагогічна преса»

Незабутня зустріч з канадськими школярами

   Бувають моменти в житті, які не забуваються ніколи, вони залишаються в пам'яті людини на все життя, і ти повертишся до них, і на серці стає тепліше… Ось і цього разу, на Великдень, Господь подарував нам чудову, незабутню зустріч з групою канадських школярів, з їхніми керівниками Лоріан та Томом, які спеціально змінили, і до того по хвилинах розписаний маршрут, та погодилися по дорозі до Івано-Франківська загостювати у Клубівцях (шкода, лише на одну ніч), у сім’ях наших учнів.

А вранці життя школи загорілося новими барвами, оскільки ми домовилися зустрітися у приміщенні школи та провести дружню неформальну зустріч у нашій Alma Mater.

  

   До цієї зустрічі наші учні підготували безліч запитань, адже кожному було цікаво дізнатися про спосіб життя дітей з далекої Канади, про їхні традиції, вподобання… Спілкувалися англійською мовою.

   Керівник групи Лоріан щиро розповіла про їхню мету перебування в Україні, адже всі вони є нащадками українців, які в далекі вже для нас часи імігрували до Канади. Давно вже це було, але вони змогли передати своїм дітям, онукам любов до рідної країни України, до української мови.

   Канадські учні радо і відверто  відповідали на запитання наших учнів, а потім у залі лунали українські пісні, щирі розповіді про плани на майбутнє. Зустріч закінчилася, та спілкування продовжувалося. Діти купками стояли біля школи, обмінювалися думками, емоціями, фотографувалися, лунав веселих сміх, на серці було радісно і тепло.  Прийшла пора прощатися, а прощатися не хотілося! Але гості врешті розсілися по мікроавтобусах і рушили далі…

   Декілька днів пройшло відтоді, а я ще подумки повертаюсь у той день. - Чи потрібні такі зустрічі? - Так!  Неодмінно! – Чим вони нас збагачують? – Їх важливість важко оцінити. Думаю, у наших учнів буде ще більше бажання та мотивації вчити англійську мову, адже вони побачили справжніх юних мандрівників, справжніх носіїв мови.

   Особливу подяку хочеться висловити Лоріан та Тому за їхню велику працю, за готовність допомогти дітям дізнатися про країну їхніх предків.

Віктор Васильович ТКАЧЕНКО,

вчитель англійської мови

5239580
Сьогодні
Вчора
Цей тиждень
Минулий тиждень
Цей місяць
Минулий місяць
All days
956
3858
956
5203710
86565
164047
5239580

Ваш IP: 54.91.41.87
Server Time: 2019-05-20 15:54:32
Счетчик joomla