Kluedu.if.ua

КЛУбовецька ЗОШ І-ІІІ ступенів

Get Adobe Flash player

Середня освіта – Освітній портал «Педагогічна преса»

Я дякую Богу за мою першу вчительку

   Коли я народилася, була маленькою. Згодом підросла, пішла в дитячий садок. Там усе як удома, там я зустріла перших друзів. Коли попрощалася з садочком, прийшла до школи. У школі я зустріла людину, яка була схожа на світлого ангела. Вона повела мене у світ, стала мені, як мама. Бог дає нам першу рідна матусю, другу − матір Україну, і третю маму - ПЕРШУ ВЧИТЕЛЬКУ МОЮ. Вона навчила мене писати, читати, рахувати від 1 + 2, алфавіт від А до Я. А найголовніше, навчила дружити, любити і поважати. Вона показала дорогу, яка веде у люди, у справжній світ. Вона, як мама, яка навчить всього.

 

 

Але, якщо глибоко вдуматись, є те, що краще за її знання – це сама вона. Якби вона не дізналася, що в неї талант бути вчителем, якби вона не розвивала його, то ми би не зустрілися. Вона полюбила нас ще тоді, коли вирішила стати вчителем. По-моєму, бути вчителем важка справа. Треба бути терплячим, вміти вислухати всіх, треба бути уважним, щоб не зробити помилки і придивитись до кожного з нас... і ще багато всього філософського.

   Моя вчителька знає усе. Особливо, коли ми щось запитуємо, вона знає як пояснити нашими словами, знає, як вести розмову. Вчителька вчить нас, як бути самим собою.

   Вона − для нас усе... Вона, як водичка, що є усюди і без неї ніяк. Вона, як Матінка Божа, як Усесвіт. Вона як пролісок, як синьоцвіт. Вона, як сонечко зігріває всіх своїм добром, теплом та любов’ю. І ще багато-багато слів, які я не можу пояснити, бо ніхто мене не зрозуміє, крім неї...

   Моя вчителька любляча і добра. Вона все нам прощає. Вона посварить і заохотить, щоб ми старались, докладали зусиль, вірили у свої сили, не здавалися і не лінувалися.

 

   Чотири роки, 36 місяців, десь приблизно тисячу днів ми були разом. Щоранку приходили у клас, а на нас чекала вчителька. Ми не знали, чи похвалить сьогодні вчителька, чи трохи посварить, чи просто буде посміхатися до нас. Але ми дуже хотіли її бачити. Нам шкода, що були неуважні, коли вчителька пояснювала. Кожен урок був цікавий. То ми вчилися, як найлегше ділити в стовпчик, а то щось інше. Крок за кроком вчителька вела нас до великих знань... Вчителька бачить світ по-іншому, вона знає і розуміє життя, хоче нас оберегти у ньому. Наші успіхи і досягнення – це праця нашої вчительки.

   Скоро ми перейдемо в 5 клас. У нас все зміниться: клас, класна керівничка, навчання. Ми будемо мати більше уроків, вони будуть складніші та суворіші... А я не уявляю життя без моєї першої вчительки...

   Перша вчителька − це подарунок від Бога. Він послав мені її, щоб я зрозуміла, як Бог любить мене. Бог послав мені її, щоб я зрозуміла ще щось дуже важливе і святе.  Бог ніколи не робить просто так. Все має зміст і Божу мудрість.

 

 Дякую Богу за мою першу вчительку Марію Василівну Павлів. Мені пощастило, навіть дуже... сильно!Посмішка

 Анастасія ПАЛАГІЦЬКА, 4 клас

4969319
Сьогодні
Вчора
Цей тиждень
Минулий тиждень
Цей місяць
Минулий місяць
All days
4370
5958
10328
4929653
118208
141341
4969319

Ваш IP: 34.229.97.16
Server Time: 2019-03-26 20:38:21
Счетчик joomla