Kluedu.if.ua

КЛУбовецька ЗОШ І-ІІІ ступенів

Get Adobe Flash player

Середня освіта – Освітній портал «Педагогічна преса»

Родинне свято

  Щире, хвилююче родинне свято подарували своїм найдорожчим рідним випускники початкової школи, вихованці Марії Василівни Павлів. Пісенними дарунками та віршованими візерунками четвертокласники обіймали батьків - маму і тата, дідусів і бабусеньок, братиків і сестричок, дорогу українську родину, тепле сімейне гніздечко. Сипалися слова, як поцілунки, а пісень ціла силянка -  веселих, забавних, таких промовистих, з самої душі, з люблячого серденька. Виступали всі, кожен мав сказати у цей день найголовніше: родина - це сила, опора, крила, школа - це храм, це розум, це вміння, це перша спільнота друзів, однодумців, це перша вчителька - одна на все життя, яку кличеш мамою і довіряєш найпотаємніше. Ось таким було родинне свято юних випускників у стінах рідної школи. 

    

   Багато споминів за чотири роки, мандрували ними разом з відеопрезентаціїю "Прощай, початкова школо!" Сум закрадався сльозинкою, але проганяли його жартом і смішинкою з шкільного життя, веселою сценкою і забавними пустощами. Все було справжнє і щирість, і слова, емоції, рясні усмішки і аплодисменти найдорожчої аудиторії.

   Світилися щастям оченята, бо поряд були найдорожчі батьки і найсолодша перша вчителька Марія Василівна. Сьогодні вона не пояснювала урок, не клала оцінки, не викликала до дошки, а благословляла своїх дітей на добру долю. 

   Кожен був учасником і творцем свята, для кожного були адресовані слова і пісні, і кожен хотів дякувати. Молитвою пам'яті усі згадали рідних, котрі з неба милувалися святом. А щирим і щедрим словом від усіх батьків подякувала першій вчительці Марія Василівна Дутка. Чудові миті свята задокументувала майстер фотографії Людмила Ярославівна Палагіцька. Музичнй суповід забезпечив завклубом Роман Петрович Середюк, артистичні здібності демонстрували учні випускного четвертого класу, а мистецьку програму кооординували Марія Василівна Павлів та педагог-організатор Олеся Романівна Марцінко. Чудові пісенні сольні номери виконували четвертокласниці, вихованки Тисменицької школи мистецтв ім. Йова Княгиницького Божена Антошків, Оксана Марцінко та Анастасія Палагіцька, вчитель співу Діана Шатарська.  

   Свято продовжувалося, урочисті хвилі піднімали і несли юних випускників до нових відчуттів та емоцій. Усе це разом творило НЕЗАБУТНЄ на все життя. Велика подяка усім, хто долучився до організації родинного свята. Хай вам щастить, ластів'ята. Шукайте добро, а воно відкриє вам і правду, і мудрість, і силу, і волю, і ЛЮБОВ. Господи, благослови!

Писали ваші рідні

 

 

 

 

 

 

 

 

р.s. Світлини з родинного свята можна переглянути на сторінці "Шкільна правда" у Фейсбуці. Чекаємо ваших вражень та відгуків.

Чотири роки наче одна мить.Читайте далі...

Я дякую Богу за мою першу вчительку. Читайте далі...

Я дуже люблю свою вчительку. Читайте далі... 

Мої діти, мої ластів`ята, яка я щаслива, яка я багата. Читайте далі... 

Наша перша вчителько, любе наше сонце! Читайте далі...

5657342
Сьогодні
Вчора
Цей тиждень
Минулий тиждень
Цей місяць
Минулий місяць
All days
1167
4857
1167
5626886
75338
134637
5657342

Ваш IP: 34.204.179.0
Server Time: 2019-08-19 08:33:19
Счетчик joomla