Kluedu.if.ua

КЛУбовецька ЗОШ І-ІІІ ступенів

Get Adobe Flash player

Середня освіта – Освітній портал «Педагогічна преса»

Мої діти, мої ластів`ята, яка я щаслива, яка я багата!

   «Мої діти, мої ластів`ята, яка я щаслива, яка я багата»! Скільки любові в цих словах, скільки тепла… Саме так часто зверталася до наших дітей Марія Василівна. Вона завжди вміла зачепити за душу своїми словами та вчинками. Навіть випускний вечір наша вчителька організувала по-іншому, не так, як у всіх. Вона зібрала на свято цілі родини, не тільки батьків і дітей, а й бабусі і дідусі були присутні. Діти розказували вірші, які Марія Василівна підібрала для кожної дитини особисто, які їм дійсно пасували і були про них. Не забула вчителька про рідних, яких немає серед нас. Їх ми вшанували молитвою.

 

    Напевно в кожного з присутніх протягом свята були сльози радості і смутку, бо від пісень, які виконували наші талановиті дівчата Оксанка, Настя і Боженка щеміло в грудях. Без сліз не обійшлося…

   Завершила свято Олеся Романівна. Вона підготувала з дітьми прощальні слова для нашої Марії Василівни. Вчителька з сумом в очах слухала дітей, а вони, декламуючи свої вірші, розуміли, що прощаються з нею.

   Пізніше ми поїхали святкувати закінчення початкової школи. На наших дітей там чекав сюрприз. Батьки організували для них розваги з аніматором, яка проводила з ними різні конкурси і квести. Діти були надзвичайно задоволені. Ми, батьки, подивилися на них з іншої сторони. Вони показали себе дорослими, умілими і креативними. Все було дуже-дуже гарно. Це свято запам'ятається їм назавжди.

   Хочу подякувати Марії Василівні за чудове родинне свято, Олесі Романівні за організацію урочистої частини нашого випускного, Середюку Роману за допомогу у проведенні свята. А ще дуже дякую Людмилі Палагіцькій за її працю. Бо, напевно, тільки вона не відчула себе учасником свята. На протязі всього часу вона працювала з нашими дітьми. І завдяки їй ми будемо мати згадку про випускний наших дітей. Саме фотографії будуть нагадувати нам про цей день.

   Велике-велике спасибі всім, хто приклав зусилля для проведення нашого родинного випускного вечора!!!

 

 

 

 

 

 

 

 

Марія ДУТКА. Світлини Людмили ПАЛАГІЦЬКОЇ

Родинне свято. Читайте далі...

Чотири роки наче одна мить. Читайте далі...

Я дякую Богу за мою першу вчительку. Читайте далі...

Я дуже люблю свою вчительку. Читайте далі... 

Мої діти, мої ластів`ята, яка я щаслива, яка я багата. Читайте далі... 

Наша перша вчителько, любе наше сонце! Читайте далі...

5535857
Сьогодні
Вчора
Цей тиждень
Минулий тиждень
Цей місяць
Минулий місяць
All days
1407
4274
23354
5479057
88490
150432
5535857

Ваш IP: 107.23.37.199
Server Time: 2019-07-20 08:02:23
Счетчик joomla