Kluedu.if.ua

КЛУбовецька ЗОШ І-ІІІ ступенів

Get Adobe Flash player

Середня освіта – Освітній портал «Педагогічна преса»

А знаєте яке найпоширеніше ім'я серед школярів?

   А знаєте, яке найпоширеніше ім'я серед учнів нашої школи?! А серед дітей у нашому селі? Про це ви довідаєтеся від шкільного статиста Адріяни Турик (8 клас). По-секрету скажемо, що найпоширеніше чоловіче ім'я у нашій школі - БОГДАН, жіноче - ВЕРОНІКА.

   Щороку у нашій проводять цікаву статистику, зокрема, визначають найпоширеніше ім'я серед учнів. Цим я зайнялася 3-4 жовтня. Я дуже вдячна класним керівникам, які йшли мені назустріч, допомагали. Виявляється, у нашій школі є багато рідкісних імен. Кожне ім'я є важливим і особливим для нас. Я рада, що батьки дали мені таке красиве ім'я. 

   А тепер розкажу про своє статистичне дослідження.

Серед чоловічих імен найпопулярнішими у нашій школі є Богдан. Восьмеро юнаків мають таке ім'я. На другій сходинці - Віталій (семеро), третіми є володарі імен - Андрій та Максим (однакова кількість повторень - 6).

Серед дівчат найпопулярнішим є ім'я Вероніка (сім повторень). На другій сходинці рейтингу - Тетяна (повторюється шість раз). По п'ять разів повторюються імена Анастасія, Ангеліна та Вікторія.

   Проводити таке дослідження мені було дуже цікаво. Я познайомилася ближче з учнями, з іменами, які є популярні чи, навіть, модні зараз. Зберігаються та повертаються давні християнські імена Марія, Анна, Софія, Юлія, Юстина, Іван, Павло, Михайло, Ілля, Дмитро, Давид, Юрій та інші. А поряд з ними комфортно себе почувають сучасні імена Діана, Яна, Ілона, Каріна, Арсен, Андреа. Є багато імен складених із двох слів. Наприклад, Владислав (влада і слава), Святослав (свято і слава), Любомир (любов і мир).  Серед рідкісних імен є Юстина, Евеліна, Адріяна, Андріян, Соломія та інші. Дуже цікаво побувати у світі імен. Двійні імена є у трьох учнів Марія-Анна, Вікторія-Марія та Ілона-Марія. Всього у нашому шкільному колективі є 67 різних імен, з них 35 чоловічих.

   Я поділася враженнями про дослідження з директором школи Володимиром Ярославовичем. А він запропонував попрацювати з базою даних, де зібрані дані про всіх дітей, народжених у селі Клубівці.  Так що попереду нас чекають нові дослідження та цікаві знахідки.

  А ще сьогодні День народження у Євгена Пронюка, головного редактора "Шкільної правди".  Я відповідаю за привітання у редакційній команді. Ми дружно всім колективом привітали Євгена, заспівали пісню " З днем народження тебе" і подарували журналістський записник. А потім зробили спільну фотографію  на згадку.

ВІТАЄМО!

Адріяна ТУРИК, 8 клас

Світлини подій можна переглянути на сторінці "Шкільна правда" у Фейсбуці

5237287
Сьогодні
Вчора
Цей тиждень
Минулий тиждень
Цей місяць
Минулий місяць
All days
2521
4810
33577
5168708
84272
164047
5237287

Ваш IP: 3.208.22.127
Server Time: 2019-05-19 12:14:57
Счетчик joomla